gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

nereye doğru kaçıyorsunuz

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kaçma arzusu... Hepimizin zaman zaman kapıldığı bir duygu. Oysa aslında hepimiz kaçarız. Kimimiz yalnızlığa, kimimiz fantezilere... Merak ediyorsanız nereye kaçtığınızı, işte test. Test edin, görün! :)

Nereye doğru kaçıyorsunuz?

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ahanda benim kaçtığım yer
    ÇOCUKLUĞUNUZA KAÇIYORSUNUZ
    Siz kaçtığınızda çocukluğunuza kaçıyorsunuz. Çocukluğunu doya doya yaşamış biri olarak sorunlarla karşılaştığınız her sefer çocukluğunuza dönüyorsunuz. İşin tuhafı, yalnızca sorunlarla karşılaştığınızda değil, çok sevinip mutlu olduğunuzda da çocukluğunuza dönüş yaşıyorsunuz. Sağduyu ve mantık sizi genelde sorunlardan da, uç duygulardan da uzak tutuyor, belki de keder ve sevincin dozu fazla olduğunda her şeyi sınırsız yaşadığınız çocukluğunuzu hatırlıyorsunuz

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

benden ne beklenir ki :D

YALNIZLIĞA KAÇIYORSUNUZ
    Kaçtığınız yer yalnızlık. Sıkıntılı zamanlarınızda o denli huzursuz ve kaygılısınız ki çevrenizdeki insanlar sadece işlerin daha da kötüye gitmesine neden oluyor. Çünkü sizi rahatlamak için söyledikleri ya da yaptıkları her şey aleyhinize oluyor. Karamsarlık ve ters cevaptan bol bir şey yok sizde. Siz de bunu çok iyi biliyor ve kabuğunuza çekiliyorsunuz. Sizi tanıyanlar bu huyunuzu iyi biliyor ve sizi rahat bırakıyor.
    tşkler ablacım paylaşım için,ben yalnıızm ben yalnızım yalnızım:D

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    BAŞKALARINA KAÇIYORSUNUZ
    Pek fazla kaçma durumu söz konusu olmuyorsa da, olduğunda kaçtığınız yer başkalarının yanı. En dayanamadığınız şey yalnızlık. Neyse ki sıcakkanlı ve verici bir karakteriniz var; bu yüzden etrafınız sizi sevenlerle sarılı ve gerektiğinde mutlaka ağlayacak bir omuz buluyorsunuz. Doğrusu, ağlanacak omuz olma konusunda da üstünüze yok! Yani sık sık insanlar size kaçıyorlar.

Aynıı benn:)

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    BAŞKALARINA KAÇIYORSUNUZ Pek fazla kaçma durumu söz konusu olmuyorsa da, olduğunda kaçtığınız yer başkalarının yanı. En dayanamadığınız şey yalnızlık. Neyse ki sıcakkanlı ve verici bir karakteriniz var; bu yüzden etrafınız sizi sevenlerle sarılı ve gerektiğinde mutlaka ağlayacak bir omuz buluyorsunuz. Doğrusu, ağlanacak omuz olma konusunda da üstünüze yok! Yani sık sık insanlar size kaçıyorlar.

:) teşekkürler

nereye doğru kaçıyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artık anladım sevgimden kaçıyorsun!

artık anladım sevgimden kaçıyorsun!

Bu soruyu öyle çok sordum ki kendime,bilemezsin. Sen mi doğruydun yoksa ben mi yanlıştım. Bence ne senin doğruların aşılmaz ne de benim yanlışlarım düzelmez. Ben sana hep sevdim dedim,sen de hep sustun. Hani desen git başımdan,yeter Belki ağlardım,belki üzülür ama Seni sevindirmek adına hayalinle yaşardım bir ömür. Sen hiç belli olmayan bir sevgiye ömür adar mıydın? Ben adarım bunu biliyorsun...
  2. Hesabı ödemeden kaçıyordu

Hesabı ödemeden kaçıyordu

Bu çocuğun her yaptığı olay yahu hala yaprak dökümünde neden oynatılıyor anlamıyorumnanik TOLGA KAREL, BU KEZ HESABI ÖDEMEDEN GİDERKEN YAKALANDI. Son zamanlarda adı olaylarla, sevgilisiyle yaşadığı inişli çıkışlı ilişkisiyle gündeme gelen Tolga Karel, bu kez hesabı ödemeden mekândan ayrılmaya çalışırken yakalandı. Geçen hafta alınmadığı Ortaköy’deki bir gece kulübünde sabahın ilk...
  3. Nereye doğru kaçıyorsunuz?

Nereye doğru kaçıyorsunuz?

Kaçma arzusu... Hepimizin zaman zaman kapıldığı bir duygu. Oysa aslında hepimiz kaçarız. Kimimiz yalnızlığa, kimimiz fantezilere... Merak ediyorsanız nereye kaçtığınızı, işte test. Test edin, görün! Nereye doğru kaçıyorsunuz?
  4. Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor! Duygusal ilişkilerin bitmesinde her zaman mantıklı bir neden vardır. İşte erkeklerin kadınlardan soğuma nedenleri... Size oldukça normal gelen bazı alışkanlıklarınız, yeni bir ilişkide yanınızdaki erkeğin sizden çabucak sıkılmasına neden olabilir... Onların aşka ve ilişkiye bakışlarını değiştirmeden önce bu tuhaf davranışlarınızı değiştirmeye ne...

Sayfayı Paylaş