Nereye giderken, nasıl giyinmeli?

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. yemeğe giderken ne giyilir akşam yemeğine giderken ne giyilir nerede nasıl giyinilir nerede nasıl giyinmeli kokteyle
  Şık görünmek için, tıpkı vücut tipinize uygun giyindiğiniz gibi, birde gideceğiniz yere uygun kıyafetler seçmeniz çok önemli Melek'ler.

  Peki nereye giderken, nasıl giyinmeli Melek'ler; buyrun yerine göre giyinmenin kuralları ve sırları:)


  [​IMG]  Yerine göre giyinmeyi bilmeyen kadınlar ne kadar şık görünürlerse görünsünler rüküşlük tuzağına düşmekten kurtulamazlar. Şık olmak ya da sade olmak yerine göre giyinildiği taktirde anlam kazanır. Her yere şık ya da her yere spor bir tarzla gitmek çok yanlış. Bu yüzden nerde nasıl giyinilmesi gerektiği bilinmelidir. Gün içerisinde planlama yaparken giyilen kıyafetin her ortama uyum sağlayabilmesi de hesaba katılmalı...


  İş görüşmesi
  İş görüşmesine giderken zarif görünmek önemlidir ancak öncelikle rahat olmak gerekir. Kıyafetin içinde kendini rahatsız hissetmek görüşmeyi olumsuz etkiler. Takım elbise ya da klasik etek ceket kombinleri iş görüşmeleri için idealdir. Trendi ve iddialı görünmek yerine formal bir tarz yakalamak gerekir. Temiz ve ütülü bir gömlek görüşmeyi ciddiye aldığınızı gösterir.

  Ayağınızı sıkan yüksek ökçeli ayakkabılar ya da abartılı aksesuvar kullanımı iş görüşmesi için uygun değildir. Kısa topuklar ve zarif aksesuvarlar tercih edilmelidir.

  Akşam yemeği
  Akşam yemekleri için genel olarak hoş giyinmek gerekirse de yinede gidilen kişiler ve yemek yenilen yer göz önünde bulundurulmalıdır. Abartılı ve süslü giyinmek yemek yenilen bir ortamlar için gereksizdir. Klasik bir jeanle düz renk bir bluz ve üstüne blazer ceket hem rahat hem de şık bir kombin oluşturur, ya da küçük siyah elbise düz babetlerle tamamlanabilir.

  Kutlama yemekleri için durum farklıdır, yinede fazla abartmadan klasik şıklık yakalanabilir. Dar siyah bir etekle dökümlü bir gömlek mükemmel bir ikili oluşturabilir. Aksesuvar olarak siyah bootie ve clutch çanta kıyafete çok şık uyum sağlar.

  Kokteyl daveti
  Kokteyller genelde erken saatlerde yapılan kısa süreli partilerdir. Abartısız şık bir kıyafetle kokteyllere katılmak mümkündür. Tek renk klasik kesim bir elbise ve görünümü hareketlendirecek zarif aksesuvarlar kokteyler için çok uygundur.

  Kokteyllerde uzun süre ayakta kalınacağı göz önüne alınarak rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.


  Partiler, balolar ve özel davetler
  Partilerde şık ve bakımlı görünmek çok önemli. Gecenin ağırlığına uyum sağlamak gerekir. Şık elbiseler topuklu ayakkabılarla tamamlanmalıdır. Jean ya da sade bir bluz o gece için uygun değildir. Ancak elbise giymek istemeyenler şık bir bluzu klasik bir pantolonla tamamlayabilir. Tabiki gidilen partinin konsepti kıyafet seçiminde büyük rol oynar.

  Özel davetlerde kimi zaman bir tema belirlenir. Böyle durumlarda, daveti veren kişinin isteğine uygun giyinilmelidir. Balolar ise çok özel davetlerdir bu yüzden tuvalet giymek şarttır.
 2. erkek arkadaşımın ailesiyle tanışmaya giderken ne giymeliyim

  bana yardım edıınnn :) onlara güzel şık görünmek istiyorum akıllarında yer etmek istiyorum ne yapmalıyım
 3. nasl en şık olunur ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. Fasıla Giderken Ne Giyilir

  ,
 2. tiyatroya giderken ne giyilir

  ,
 3. meyhaneye giderken ne giyilir

  ,
 4. tiyatroya giderken nasıl giyinmeli,
 5. misafirliğe giderken ne giyilir,
 6. tiyatroda ne giyilir,
 7. restorana giderken ne giyilir,
 8. sinemaya giderken ne giyilir,
 9. sinemaya giderken nasıl giyinilir,
 10. nerede nasıl giyinilir,
 11. baloya giderken ne giyilir,
 12. meyhaneye giderken nasıl giyinmeli,
 13. sinemaya giderken ne giyilmeli,
 14. tiyatroya giderken nasıl giyinilir,
 15. lüks bir restorana giderken ne giyilir