gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

nereye gidersen git

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nereye gidersen git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan - Gitti Gider

Demir Demirkan - Gitti Gider

amanla tanırsın insanları yiter hayallerin birer birer gerçeği görüp nefreti tadarsın zamanla günler geçer saymazsın sonu yokmuş gibi yaşarsın geceler mezar olur dalarsın uykuya nefes al nefes ver nefes al nefes ver gün olur herşey biter bu adam gitti gider yorgun argın usulca burdan göçer kırgın üzgün bu adam gitti gider yorgun argın usulca burdan göçer çocukken kurduğun hayaller...
  2. Büyük git gidersen.. uçsuz bucaksız..

Büyük git gidersen.. uçsuz bucaksız..

'Gitmeli insan,geri dönmeyi bilmemeli' derim ben bazen. Ve gerçekten giden biri her gönüşünde ya yıpratır ya yıpranır...Ve o kadar da eskir, aşka olan heycan. Ben gidip geri dönmemişlerimden yanayım (((: ayrılığı seçtinmi herşeyi götüreceksin yanında... geriye hiçbirşey kalmayacak.. söylenmemiş sözler kalmamalı bıraktığın yerde.. ki ben en çok onları duydum.. gittinmi adam akıllı...
  3. Nereye giderken, nasıl giyinmeli?

Nereye giderken, nasıl giyinmeli?

yemeğe giderken ne giyilir akşam yemeğine giderken ne giyilir nerede nasıl giyinilir nerede nasıl giyinmeli kokteyle Şık görünmek için, tıpkı vücut tipinize uygun giyindiğiniz gibi, birde gideceğiniz yere uygun kıyafetler seçmeniz çok önemli Melek'ler. Peki nereye giderken, nasıl giyinmeli Melek'ler; buyrun yerine göre giyinmenin kuralları ve sırları:) Yerine göre giyinmeyi bilmeyen...

Sayfayı Paylaş