gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

nereyee..daha karpuz kescezdikkk bee:))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

nereyee..daha karpuz kescezdikkk bee:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karpuz

Karpuz

Pulpasi sulu ve lezzetli olan ve memleketimizde meyve olarak çok yetistirilen, alaca yesil, sert kabuklu büyük meyveler veren, bir yillik otsu bir bitkidir. Daha çok Akdeniz bölgesi ülkelerinde yetisen bir bitkidir. Anavatani Afrika8217;dir. Eski Misirlilar zamaninda karpuzun yetistirildigi tesbit edilmistir. Karpuz, mutedil iklimlerden hoslanir, kumlu-killi, derin ve serin topraklari sever....
  2. karpuz

karpuz

(Harbuz / Citrullus vulgaris / Watermelon / Pasteque / Wassermelone) Pulpasi sulu ve lezzetli olan ve memleketimizde meyve olarak çok yetistirilen, alaca yesil, sert kabuklu büyük meyveler veren, bir yillik otsu bir bitkidir. Daha çok Akdeniz bölgesi ülkelerinde yetisen bir bitkidir. Anavatani Afrika’dir. Eski Misirlilar zamaninda karpuzun yetistirildigi tesbit edilmistir. Karpuz, mutedil...
  3. Uyandirmayin beee

Uyandirmayin beee

- muckkkkkkk - bu saate uyandirilir mi ya? - muck - n'olur.. be$ dakka daha... - muck - hamile kalir miyim? - muck - simdi bu bir iliski mi? isim koyalim buna - yat uyu guzelim hadi - muck - car car car car car car car (klasik bayan konusma krizi) - bi kere daha opsem uyurmusun? -muck -hı?!! ne??!! neler oldu? -sonra vermezsin diye pesin aldim guzelim heheh -hayvansiannn -...
  4. Seviyorum Beee!!!

Seviyorum Beee!!!

Seviyorum Be! Şöyle uzanıyorum yatağıma her gece Yatağıma dediğime bakma O yatakta emanet, ömrümün emanet olduğu gibi Günü geldimi vereceğim asıl sahibine Parmaklarımı kenetlediğim ellerim başımın altında Kapayamadığım gözlerim eskimiş ahşap tavanda Belki inanmayacak, abartı diye adlandıracaksın ama Yüreğim göğsüme sığmıyor İçimdeki sevgin, her geçen gün büyüyor..büyüyor..büyüyor… Arada bir...
  5. Karpuzun faydaları

Karpuzun faydaları

karpuzun faydaları, nelerdir, ve zararları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bir yaz meyvesi olan ve yaz sıcaklarında harareti dindirip serinleten, herkes tarafından oldukça sevilen karpuzun, faydaları hakkında bilgiler paylaşıyoruz bu makalemizde Melek'ler. Erciyes Üniversitesi Atatürk Sağlık Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Betül Çiçek, kansere...

Sayfayı Paylaş