gebe
  1. daisy1

daisy1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

nereyi ariycagimi bilmiyorum yardim edermisiniz

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında daisy1 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar sevdigim insan askere gitti suan acemilikte yaninda telefon falan goturmedi tabi gecen carsamba ve ertesi gunu persembe hemen ankesorlu telefondan arayabilmisti 6 gundur aramadi yarin bir hafta olcak telefon numarami fotografimi herseyi cuzdanina koymustu acaba dusunuyorum cuzdanmi calindi yada ne biliyim sirayla ilgilimi baska seyle ilgilimi bisey var bide askerlikle ilgili cok yazi okudum psikoloji bozulmasi falan boyle iyimi kotumu alistimi bilmiyorum korkuyorum ,uzuluyorum cok aramayinca bolugunu falanda bilmiyorum acaba arasammi askeriyeyi yada beni aradigi ankesorlu telefon numarasini napsam bilmiyorum

nereyi ariycagimi bilmiyorum yardim edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  2. kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

ışılsu anlamı asel ismi asel isminin anlamı armina Merhaba arkadaslar.... dün ögrendim Kizim olacak.... isim zaten bayadir ariyordum... iki isim arasinda bi türlü secim yapamiyorum.... 1. Asel = Cennetteki 4 irmaktan biri, bal irmagi... ( selvi boylum al yazmalimin romaninda görmüstüm bu ismi, filmde Asya diye geciyor) 2. Tugce = Cennetteki Tugba agaclarina verilen ad ( benim adimda...
  3. Michael Van Clarke 3 more Inches bu ürün üzerine bilgi istiyorum yardim edermisiniz?

Michael Van Clarke 3 more Inches bu ürün üzerine bilgi istiyorum yardim edermisiniz?

Meleklerim, benim kendimi bildim bileli hep sacimla sorunum var. Saclarim küt kesildiginde cok güzeller am uzamaya baslayinca omuzuma deymeye baslayinca inceliyorlar, kopuyorlar, süpürge gibiler neredeyse... cok kötü oluyorlar yani... Bi dergide ingilterede üretilen bir sampuan gördüm fiyati 21 Euro almadan önce sizin bu ürün hakkinda bilginiz varmi diye sormak istiyorum... internette pek...
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  5. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş