Nescafe'nin 3 yeni kahve çeşidi

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Nescafe'nin 3 yeni kahve çeşidi
nescafe çeşitleri nescafe prebiyotik lif aktif light
Şahsım adına, hayatın olmazsa olmazıdır Nescafe :) Kesinlikle günde en az 2 fincan içmem lazım, yoksa psikopata bağlıyorum :D:D İlla da Nescafe olacak başka markada olmayacak:)

Benim gibi Nescafe tutkunlarına güzel bir haberim var:) Sevgili Melek'lerim, Nescafe 3 yeni kahve çeşidi geliştirmiş. Üstelik kahvenin antioksidan gücü ile sağlığa faydalı doğal içeriklerin harmanlandığı fonksiyonel kahveler NESCAFE Greenblend, NESCAFE Lif-Aktif ve NESCAFE Vita-Lift farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunuyor.

84d406dcf93f73.jpg

Buyrun çiçeği burnunda sağlıklı kahvelerimizin detaylarına Melek'lerim:)

NESCAFÉ Greenblend: Daha Fazla Antioksidan
Dünyada sadece NESCAFÉ tarafından üretilen ve benzeri bulunmayan NESCAFE Greenblend; kavrulmuş kahve çekirdekleri ve yeşil kahve çekirdeklerinin özel harmanından oluşuyor. Yeşil kahve çekirdeklerinin etkisiyle diğer kahvelere oranla daha fazla antioksidan içeren NESCAFE Greenblend, aynı zamanda NESCAFÉ’nin mükemmel lezzetinden de ödün vermiyor.

NESCAFÉ Lif-Aktif: 1 Fincan Hafiflik
Türkiye’ye özel üretilen ve dünyada bir ilk olan NESCAFÉ Lif-Aktif; içerdiği prebiyotikler sayesinde bağışıklık sistemini düzenleyen probiyotik bakterilerin bağırsaktaki gelişimini ve yaşamını destekliyor.

NESCAFÉ Vita-Lift: 1 Fincan Güzellik
NESCAFÉ Lif-Aktif gibi yine Türkiye’ye özel üretilen ve dünyada bir ilk olan NESCAFÉ Vita-Lift’in içeriğinde ise siyah üzüm çekirdeği ekstraktı ve E vitamini bulunuyor. Siyah üzüm çekirdeği cildin bağ dokusunu kuvvetlendirmeye yardımcı oluyor ve cildin sarkmasını önlüyor. Hücre yenileyici etkisiyle cildin güzelleşmesini, daha sıkı ve elastik olmasını sağlıyor. Aynı zamanda, solgun ve cansız cilde sahip olanların da doğal yardımcısı. . 1 fincanındaki siyah üzüm çekirdeği ekstraktının içerdiği antioksidan miktarı, 1 bardak üzüm suyundaki antioksidan miktarına eşit olan NESCAFÉ Vita-Lift’in aynı zamanda 1 fincanı günlük 10 miligram olan E vitamini ihtiyacının yüzde 42’sini karşılıyor.

Herşeydende nasıl haberi oluyor ama görüyomusun :) Tşk ederim canım benim bende kahvesiz hayat olmaz diyenlerdenim:)

Benim nescafe ile aram pek yok...İçtiğim zamanda şeker kullanmadığım için 2si 1 arada olanları tercih ediyorum...Yeni çıkan nescafelerden de Lif-Aktif light olanını denedim ve pek beğenmedim bir fincanı bitiremedim bile :D:D

Tabi bu benim fikrim siz bana bakmayın kızlar deneyin bakalım siz beğenicekmisiniz...

ben tam bi kahve delisiyim :D her türlüsü bana göredir bi denemek lazım bunlarıda ama hafifse kesmezler..
kahve dediğinn sert olucak şekersiz olucak aldınmı yudumu çarpıcak :D:D:D slogan gibi oldu :D

Geri