gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Neşe Erbek evleniyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

neşe erbek, evleniyor, evlendi, nikahı, ne zaman evlenecek, kiminle evlenecek, nişanlısı, haberleri ve dahası burada arkadaşlar.

Ünlü moda tasarımcısı Neşe Erbek, nişanlanmış ve evlilik için nikah günü bile almış Melek'lerim.
    Meleklermekani.com olarak, Neşe Erbek'e şimdiden mutluluklar diliyor ve o haberi sizlerle paylaşıyoruz...

Neşe Erberk, altı yıl önce kardeşi Cengiz Erberk’e devrettiği Erberk Ajans’ın 20. yıl kutlamasına nişanlısı Süha Zaim’le katıldı.
    Üç ay önce nişanlandıklarını açıklayan Erbek, “11.11.2011 tarihinde nikah masasına oturacağız” dedi.

Neşe Erbek evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşe

Neşe

Bakınız; Sevinç.Rüyada neşe verecek şeyler duymak ve gülmemek iyidir.
  2. Neşe Karaböcek - İntizar

Neşe Karaböcek - İntizar

Sakın bir söz söyleme Yüzüme bakma sakın Sesini duyan olur Sana göz koyan olur Düşmanımdır seni kim Bulursa cana yakın Annen bile okşasa Benim bağrım kan olur Dilerim tanrıdan ki Sana açık kucaklar Bir daha kapanmadan Kara toprakla dolsun Kan tükürsün adını Bensiz anan dudaklar Sana benim gözümle Bakan gözler kör olsun
  3. Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Ne kadar ağlasan boş Ne kadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim Ümitlerimi kırdın Hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Şimdi sende yalnızsın Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim
  4. EvLeNiYoRuM!!!!

EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  5. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...

Sayfayı Paylaş