gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nese Karaböcek - Deli Gibi Sevdim 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

neşe karaböcek deli gibi sevdim Yılların eskitemediği sanatçılardan birisi Neşe Karaböcek yepyeni albümüyle yıllar sonra tekrar karşınızda.
    Nostalji sevenler için kaçırılmaması gereken bir albüm ve sanatçının birçok güzel eseri albümde yer almakta.Sizde nostalji seviyorsanız albümü mutlaka dinlemeli ve arşivinize eklemelisiniz
    Albümdeki Eserler

1. Deli Gibi Sevdim
    Söz : Cengiz Tekin Müzik : Rifat Sanliel
    2. Gözyaslari Yalan Söylemez
    Söz : Ülkü Aker
    3. Kirk Yillik Dost Gibiyiz
    Söz : Ülkü Aker Müzik : Avni Anil
    4. Suçum Nedir ?
    Söz & Müzik : Neset Ertas
    5. Özlem Rihtimi
    Söz : Sabriye Akova
    6. Unut Onu Arkadas
    Söz : Osman Ayhan
    7. Duyun Beni
    Söz & Müzik : Orhan Gencebay
    8. Dertler Benim Olsun
    Söz & Müzik : Orhan Gencebay
    9. Köle
    Söz : Sadi Kurtulus Müzik : Yildirim Gürses
    10. Kadehinde Zehir Olsa
    Söz : H.Münir Ebcioglu Müzik : Erol Sayan
    11. Ne Umdum Ne Buldum
    Söz : Filiz Özpinar Müzik : Aslan Hepgür

Nese Karaböcek - Deli Gibi Sevdim 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Artık sabrım kalmadı Ya kal bende yada git Bir görünüp kaybolma Gideceksen durma git Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu kaçıncı özürün Bu kaçıncı yalvarman Adam gibi sev beni Benim sevdiğim gibi Nazın aşkından büyük Deli etme kalbimi Benle oyun oynama Ben oyuncak değilim Üzülen sen olursun İnan ki çok ciddiyim Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu...
  2. Gülden Karaböcek - Sevsen Ne Olurdu

Gülden Karaböcek - Sevsen Ne Olurdu

Bir kez bakıştık, Bir kez sarıldık, Doymadan daha Birden ayrıldık Bir güne sığdı Büyük aşkımız Zamansız oldu Ayrılışımız.. Gelsen ne olur? Kalsan ne olur? Sarsan ne olurdu?? Aşkı bulurduk, Mutlu olurduk; Sen de sevseydin.. Senindi herşey Geçmiş, gelecek Şükür etmiştim; Yüzüm gülecek Zannettim gelen Hiç gitmeyecek Aşk yalan oldu, Ayrılık gerçek.. Gelsen ne olur? Kalsan ne olur? Sarsan ne...
  3. Vücudunu olduğu gibi sev

Vücudunu olduğu gibi sev

Dünyanın en güzeli, siz olmayabilirsiniz; fakat güzellik yarışmalarına katılmadığınız sürece önemli olan dünyanın en güzeli olmak değil, kendinizi sevmeyi başarabilmektir Ne zaman aynaya baksanız mutlaka vücudunuzda bir kusur mu buluyorsunuz? Dışarı çıktığınızda tüm kadınların sizden daha güzel olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman henüz vücudunuzu sevmeyi daha doğrusu kendinizi sevmeyi...
  4. Fadik sevin atasoy, bukalemun gibi

Fadik sevin atasoy, bukalemun gibi

İKİ AY İÇİNDE BİR SİNEMA FİLMİ, BİR MÜZİKAL VE BİR TV DİZİSİNDE ROL ALAN FADİK SEVİN ATASOY: KENDİMİ BUKALEMUN GİBİ HİSSEDİYORUM .. Fadik Sevin Atasoy rol anlamında rekora koşuyor! İki ay içinde 7 farklı karaktere bürünen genç oyuncu, 'Sinema filmi için Eskişehir, müzikal için İstanbul, TV dizisi için de Almanya arasında mekik dokuyorum. Kendimi bukelamun gibi hissediyorum' dedi. Yoğun...
  5. Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni...

Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni...

Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni... Yarim olcaksan...; yüreğimi sahiplenip Yüreğinin olmama izin vermelisin... sonu olmayan sevda türkülerime kulaklarını asla kapamamalısın.. acını sahiplenişime ..sana gelen bana gelsin duasına duruşuma şaşırmak lüksün yok senin.. gözlerine bakarken bile seni özlememi fazla görmemelisin.. ne kadar mesafeler girsede...

Sayfayı Paylaş