gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözü Selam millet sizden Neşe Karaböcek'in Seni Buldum Ya şarkısının sözlerini istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşe Karaböcek - Kendim Ettim Kendim Buldum

Neşe Karaböcek - Kendim Ettim Kendim Buldum

Karadır şu bahtım kara sözüm kâr etmiyor yâra Karadır şu bahtım kara sözüm kâr etmiyor yâra Sen düşürdün beni dara eyvah eyvah eyvah ey Sen düşürdün beni dara eyvah eyvah eyvah ey Kendim ettim kendim buldum kendim ettim kendim buldum Gül gibi sarardım soldum eyvah eyvah eyvah ey Kendim ettim kendim buldum kendim ettim kendim buldum Gül gibi sarardım soldum eyvah eyvah eyvah ey Bilmez yar...
  2. Neşe Karaböcek - İntizar

Neşe Karaböcek - İntizar

Sakın bir söz söyleme Yüzüme bakma sakın Sesini duyan olur Sana göz koyan olur Düşmanımdır seni kim Bulursa cana yakın Annen bile okşasa Benim bağrım kan olur Dilerim tanrıdan ki Sana açık kucaklar Bir daha kapanmadan Kara toprakla dolsun Kan tükürsün adını Bensiz anan dudaklar Sana benim gözümle Bakan gözler kör olsun
  3. Neşe Karaböcek - Evet Diye Başladık Söze

Neşe Karaböcek - Evet Diye Başladık Söze

Evet diye başladık söze Ömür boyu el ele göz göze Bütün bunlar sevmek değilse Söyle bana sence aşk nedir? Bütün bunlar sevmek değilse Söyle bana sence aşk nedir? Birgün bana veda edersen İnanmam hiç sevdiğine beni Oysa bir kere baksaydın yüzüme. Göz yaşları yalan söylemez. Oysa bir kere baksaydın yüzüme. Göz yaşları yalan söylemez. __________________
  4. Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Ne kadar ağlasan boş Ne kadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim Ümitlerimi kırdın Hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Şimdi sende yalnızsın Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim
  5. Seni Buldum Ya Neşe Karaböcek'in şarkısının sözleri

Seni Buldum Ya Neşe Karaböcek'in şarkısının sözleri

Seni Buldum Ya Şarkı Sözü Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya şarkısının hiç dinlediniz mi bilmiyorum ama dinlemenizi öneriyorum diyor ve sizlere Neşe Karaböcek Seni Buldum Ya şarkısının sözlerini sunuyorum. Bir meçhul aleme giderken dünya Belki bir gerçeğiz belki de rüya Seni buldum ya seni buldum ya Olsak ta hem gerçek...

Sayfayı Paylaş