gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Neşeli ve rahat bir ev yaratın

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yatak odanızı sıcacık bir sığınağa çevirmekten, ev yapımı mumun ışığında keyiflenmeye uzanan bir dizi yöntemle bu kasvetli mevsimde etrafınızı sıcaklık ve rahatlık kuşatsın. Evinizin kapılarını neşeye açın
    Sıcak, davetkâr bir ev yaratmak söz konusu olduğunda, ayrıntılara verilen önem elinizdeki paradan ya da boş alandan daha çok önem taşır. Örneğin, son derece zarif döşenmiş bir eve adımınızı atıp da kendinizi rahat hissetmediğiniz hiç oldu mu? Peki gösterişsiz bir daireye girdikten sonra oradan hiç çıkmak istemediğiniz oldu mu?

Neşenin en rahat yankılanabileceği yer sakin bir evin duvarları arasındadır. Evinize neşeyi getirmenin yollarını keşfedin. Örneğin aile fertlerinden birine doğum günü partisi düzenleyin ya da bir öğleden sonra CD’deki parçaya yüksek sesle eşlik edin.

Evinize düzen ve sakinlik egemen oldukça bu havayı iç dünyanıza da taşıyabilirsiniz. Uzakdoğu bilgelerinin dediği gibi ‘İçerisi nasılsa, dışarısı da öyledir.’

Yatak odanızı sıcacık bir barınağa dönüştürün
    Yatak odanızı her şeyden uzaklaştığınız bir kaçış mekanına dönüştürün. Çok fazla çaba ya da para harcamanıza gerek yok ama buna değdiğini göreceksiniz. Sonuçta, sıcacık bir yatakta arkanıza yaslanmaktan daha iyi ne olabilir? Kış için sıcacık, tüylü bir battaniyeniz yoksa hemen bir tane edinin. Yatak odanıza sıcak bir hava estirmenin en iyi yolu budur.

Neşeli ve rahat bir ev yaratın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinizde yeni bir dünya yaratın

Evinizde yeni bir dünya yaratın

Evinizde yeni bir dünya yaratın Almanya’nın en prestijli kendinden yapışkanlı folyo markası d-c-fix 2007 modelleriyle Türkiye’de. Yüzlerce çeşit desenden oluşan ürün yelpazesi ile 7’den 77’ye tüm kesimlere hitap eden d-c-fix, evin her köşesi için ilginç modeller sunuyor. Ekonomik olmanın yanı sıra d-c-fix’in her yaştan kişi tarafından da kolayca uygulanabilme özelliği bulunuyor. 500’e...
  2. Çocuğunuza rahat bir ortam yaratın

Çocuğunuza rahat bir ortam yaratın

oyuncak sandıkları Çocuğunuza rahat bir ortam yaratın Oyuncak sandıkları, raflı üniteler, oyuncak kutuları, yatak altları, duvarlar ve tavanlar. Minik yavrunuzun aileye katıldığı o ilk heyecanlı andan başlayarak, doğum günleri, yılbaşları, aile bireylerinin her seyahat sonrası getirdiği hediyelerle çocuklarımızın oyuncak sayısı her gün katlanarak artıyor. Oyun ve oyuncak çocuğunuzun...
  3. Ve bir masal yarattım içimde

Ve bir masal yarattım içimde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cici ve rahat ev terlikleri

Cici ve rahat ev terlikleri

cici resimler ev terlikleri Evde ayaklarımız yere rahat bassın istiyoruz.Halıyı kasttetmiyorum tabiki de ev terliklerini kast ediyorum:DBirbirindne cici ve rahat ev terliklerini siz rahat düşkünlerine sunuyorum:D:DBayıldım ben bakalım sizde bayılacakmısınız:D:D Çok cici ve rahat duruyorlar...
  5. Güzel ve Rahat Bir Ev Dekorasyonu İçin Tüyolar

Güzel ve Rahat Bir Ev Dekorasyonu İçin Tüyolar

Evinizde konforlu ortamlar her zaman aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz ortamlar olarak bilinmektedir. Evinizde güzel ve rahat bir ortam arayışı içerisinde iseniz evinizdeki kokulara önem vermelisiniz. Kokuların ruh halimizi yansıttığı herkes tarafından bilinmektedir. Suya karıştıracağınız aromatik yağlar ile elde ettiğiniz karışımları etrafa serpebilirsiniz. Evinizde renklerin gücüne önem...

Sayfayı Paylaş