gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Neskafeyi Kim Buldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Neskafeyi Kim Buldu ? günde iç defa içiyorum ve bayılıyorum resmen beni sakinleştiriyor ama merakda ediyorum acaba Neskafeyi Kim Buldu ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Neskafeyi Kim Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

selam arkadaşalr mıknatısı kim buldu nasıl buldu? bu konuda bilgi istiyorum
  2. Lambayı İlk Kim Buldu

Lambayı İlk Kim Buldu

Lambayı İlk Kim Buldu, Lamba Kimin İcadı, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin sorusu üzerine, sizlerle ve elbette ki o soruyu soran misafirimiz ile lambanın icadı hakkında bilgiler paylaşacağız. Kimyanın yanı sıra iş adamı ve ünlü bir mucit olan Thomas Alva Edison, çalışmaları sonucu insanlığa büyük yarar sağlayan lambayı icat etmiştir. Edison, bilim...
  3. Çaydanlığı Kim Buldu

Çaydanlığı Kim Buldu

Çaydanlığı Kim Buldu kızlar çaydanlığın icadı hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur benim için
  4. Tavlayı Kim Buldu

Tavlayı Kim Buldu

Tavlayı Kim Buldu arkadaşlar tavlanın icadını yazar mısınız bana merak ettimde
  5. Saati Kim Nasıl Bulmuş

Saati Kim Nasıl Bulmuş

saati kim icat etti saati kim bulmuş saati kim nasıl bulmuş Saati kim nasil bulmus bakalim ögrenelim meli$ler :) Ilk insanlarin günes saatinden yaralandigini biliyoruz. Ama geceleri ve bulutlu havalarda günes saati bir ise yaramiyordu. Sonra su saatleri bulundu. Bir günde yani 24 saatte yavas yavas bosalan bir su kovanindan ibaretti (4500 - 5000 yil önce Cin ,Misir ve Mezopotamya da...

Sayfayı Paylaş