gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Neslihan Acar hakkında bilgiler

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

neslihan acar neslihan acar kimdir neslihan acar hakkında bilgiler, biyografi, kısaca hayatı, kimdir, resimleri, filmleri, dizileri

Türk Sineması'nın başarılı isimlerinden biri oaln Neslihan Acar hakkında size bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.

Neslihan Acar, (d. 1969), sinema ve dizi oyuncusu.
    4 Yaşındayken reklam filmlerinde çocuk yıldız olarak rol alan sanatçı, henüz 12 yaşındayken sinemada yerini alarak Bekçi Murtaza adlı filmle kamera karşısına geçerek oyuncu oldu. Neslihan Acar, 4 yıl aranın ardından 16 yaşında tekrar sinemaya dönerek birçok filmde rol aldı. Birkaç filmde başrol oynadı. Çasod üyesi olan Acar, Levent İnanır ile evlidir.

Filmografisi

Sürgün Hayatlar - 2008
    Davetsiz Misafir - 2005
    Fırtına Hayatlar - 2004
    Dudaktan Kalbe - 2004
    Umutların Ötesi - 2003
    Hayat Bilgisi - 2003
    Dava / Doz - 2001
    Hain Geceler - 1998
    Acı Günler - 1997
    Çıkmaz Yol - 1996
    Kış Düşleri - 1993
    Öldüren Miras - 1993
    Bizim Mahalle - 1993
    Mahallenin Muhtarları - 1992
    İki Günlük Hürriyet - 1989
    Yasak İlişki - 1988
    Bebek Yüzlü - 1988
    Kumar (2) - 1988
    Babam ve Ben - 1988
    Her şey Güzeldi - 1988
    Küçük ****** - 1988
    Canım Oğlum - 1988
    Kıbrıs'ta Vuruşanlar - 1988
    Allah Allah - 1987
    Benim Olsaydın - 1987
    Benim İçin Ağlama - 1987
    Ne Fayda - 1987
    Sızı - 1987
    Kızımın Kanı - 1987
    Düş Yakamdan Osman - 1987
    Bekçi - 1986
    Aşkın Kanunu Yoktur - 1986
    Sevgi Çıkmazı - 1986
    Acı Lokma - 1986
    Biraz Neşe Biraz Keder - 1986
    Dayak Cennetten Çıkma - 1986
    Elmayı Kim Isırdı - 1986
    Sultanoğlu - 1986
    Mavi Mavi - 1985
    Sevmek - 1985
    Beyaz Ölüm - 1983

Neslihan Acar hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurt Kanunu Dizisi Ümit Acar Biyografik Bilgileri Hayatı

Kurt Kanunu Dizisi Ümit Acar Biyografik Bilgileri Hayatı

ümit acar kimdir ümit acar kurt kanunu Sevgili melekler, yeni başlayacak olan dizilerden Kurt Kanunu dizisnde rol alacak olan Ümit Acar hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz.. :) 03 kasım 1955 tarihinde İstanbul Bakırköyde doğan oyuncu ailesinin 3 çocuğundan biridir. Sırasıyla; Sultanahmet Ticaret Lisesi İstanbul Belediye Konservatuarı Üsküdar Musiki Cemiyetinde eğitim...
  2. Mavala Manikürü Hakkında Bilgiler

Mavala Manikürü Hakkında Bilgiler

Mavala Manikürü Mavala Manikürü Yapılışı Sevgili melekler, manikür ve pedikür yaptırmak için illa ki kuaföre gitmeniz gerekmiyor. Eğer eliniz biraz yatkınsa siz de pekala evde manikür pedikür yapabilirisiniz. Bu konumuzda sizlere anlatacağımız manikür ise mavala manikürü. Bu manikürün özelliği kesici hiçbir alet kullanılmadan sadece tek kullanımlık tahta çubuklarla tırnak eti uygulamasının...
  3. panik atak hakkında bilgi

panik atak hakkında bilgi

Etrafımda çok duyuyorum herkes panik atak hastası. Acaba gerçekten öyle mi yoksa bu insanlar hastalığı kendilerine mi yakıştırıyor. Bir güzel bilgi verseniz nedir bu panik atak ?
  4. Hd Ready hakkında bilgi

Hd Ready hakkında bilgi

Merhaba.Televizyon almayı düşünüyorsunuz ve hd ready özellikten bahsediyor bazı televizyonlarda.Nedir bu özellik ?
  5. Endometriozis Hastalığı Hakkında Bilgiler

Endometriozis Hastalığı Hakkında Bilgiler

Endometriozis hastalığı Endometriozis nedir Endometriozis tedavisi Endometriozis hastalığı çok fazla duyulmasa da kadınlar arasında oldukça yaygın olan bir hastalıktır. Kadın hastalıklarından biri olan Endometriozis hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gerekli bilgileri uzmanlardan sizler için aktarıyoruz. Endometriozis kadınların yaklaşık yüzde onunu...

Sayfayı Paylaş