gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Neslihan - Arama Bulamazsın

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kaybolurum bu melodilerde arama bulamazsın ne zaman vursam şu tellere
    bütün bedenim ayrı yerde
    kaybolurum bu melodilerde
    arama bulamazsın
    ne zaman vursam su tellere bütün bedenim ayrı yerde
    hadi vur
    hadi söylee
    ne kaldı bu kez elimizde
    hadi anlat
    durma anlat
    ne kaldı söyle gözümüzde
    hadi bağır
    durma çağır
    ne kaldı söyle dilimizde
    hadi git durma gelme
    ne kaldı söyle gidisinde

Neslihan - Arama Bulamazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neslihan - Sen

Neslihan - Sen

Sen tutunabilir misin?karşılıksız cepleri boş aşkıma, Gidenlerin adı korkak olur, gideceksin sende tanırım seni Sen duyabilir misin attığım sessiz çığlıkları Kimi zaman semaya ulaşırlar sonra sessizce döner gelirler Sen giderken buralardan bakarım çaresiz ardından Vurma yüzüme yüzüme sevgisiz sözleri aşığım ahım gelir bulur seni Sen uçurum kenarında buldun bu soğuk yüreği Korkma! büyüdün...
  2. Neslihan - Esma

Neslihan - Esma

neslihan esma akor esma akor neslihan facebook Ne yazda rengarenk çiçekte ara Ne kışta bembeyaz soğukta ara Ne geceye bağlanan gündüzde ara Sen gel bunların hepsini esmada ara, Gel sen bunların hepsini esmada ara İçimdeki yangından haberdar mısınız Kapatsam gözlerimi görür müsünüz Bir feryat sardı cihanı aldı gidiyor Anlatsam ben anlar mısınız ağlar mısınız Çağırsam ben gelir misiniz...
  3. Neslihan - Dostum

Neslihan - Dostum

hafif telas var yüzünde bir kafiye sözlerimde gözyaslarim duruyor uykusuz gözlerimde hafif... ama böyle yapma noolursun neler den kaçiyorsun korktugum basinda dostum adini ask koymussun ama ... bana kalsa hiç sevme dicem ammaa kapilm1issin o yalan sevdalara dostum bana kalsa... bizim eskiden böyle degildik acikinca bir çay bir simit maceralar bizim içindi di doyum olmaz bir sevdiydi ama...
  4. Neslihan - Babam

Neslihan - Babam

duydumki aman bahar gelmis yüregim bunu hiç farketmiyor yüregimden çikan atese bir bak atese bir bak babam atese bir bak gözlerimden akan yaslara bir bak yaslara bir bak babam yaslara bir bak kim silecekki aaaa duydumki aman çiçek açmis gözlerim bunu hiç farketmiyor gözlerime inen perdeye bir bak perdeye bir bak perdeye bir bak babam perdeye bir bak yüregimden çikan atese bir bak atese bir bak...
  5. Neslihan - Araz

Neslihan - Araz

Araz.. Duyuyor musun beni? Kapılar açık hadi gönlümde uyu biraz Araz.. Görüyor musun beni? Dünyamı senin gibi hiçbir göz dolduramaz Araz.. Kaç çığlık biriktirdim içimde Kaç defa kaçtım insanlardan Sessiz uzayan sokaklara bak Araz.. Yağmuru bekliyorum biraz Belki söndürür volkanımı Belki dindirir içimdeki lavları Yürüyorum yavaş yavaş sana doğru Sessiz ve sakin olmaya gayret ediyorum...

Sayfayı Paylaş