gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

nesquikli toplar!

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nesquikli toplar nesquikli kek hamilelikte nesquik nesquik topları top [​IMG]
    Malzemeler:
    • 1 paket (175gr) pötibör bisküvi, un haline getirilmiş
    • 125gr tereyağı, eritilmiş
    • 100 gr hindistan cevizi
    • 1 su bardağı ceviz içi, dövülmüş
    • 3 yemek kaşığı toz nesquik
    • 1 su bardağı süt
    • 3 yemek kaşığı pudra şekeri
    • ayrıca topları bulamak için 30 gr hindistan cevizi
    Hazırlanması:

• Topları bulayacağınız hindistan cevizi haricindeki tüm malzemeyi iyice karıştırın. Karışımı biraz katılaşması için buzdolabında bekletin.
    • Katılaşan karışımdan parçalar alıp top şekli verin ve hindistan cevizine bulayın.

2. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hrıkaaa druooooo emgnze sglıkkkkk

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Harika görünüyorlar..Ben mutfağa gideyim yavaş yavaş..Bu gün kızımın doğum günü ve çeşit olsun bunlardan da yapayım..Uzun zamandır yapmadığım bir lezzet..Teşekkürler........

4. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

çok güzel görünüyo paylaşım için teşekkürlr

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cokk güzell duruyorr tşklerrr....

nesquikli toplar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahveli toplar

Kahveli toplar

kahveli toplar Kahveli Toplar Malzemeler: 125 gram oda sıcaklığında yumuşamış margarin (Yarım paket) 1 su bardağı pudra şekeri 1 paket vanilya 1 Türk kahvesi fincanı süt (Küçük fincan) 1.5 çay kaşığı granül kahve (Ben Nescafe Gold kullandım) 1.5 paket petitbeurre bisküvi (37 adet) 2 yemek kaşığı kakao 1 Türk kahvesi fincanı damla çikolata veya doğranmış çikolata parçaları Üzeri...
  2. havan topu

havan topu

Rüyada havan topu ile Müslümanlara ait bir kaleye mermi attigini görmek, Islam'a zarar verecek söz isitilecegine ve belki bu sözden zarar gelecegine yorumlanir. Havan topu ile bir yabanci ülkeye veya kalesine mermi atildigini görmek, Islam dini üzerinde hakim olmaya ve memleket sinirlarini korumaya delildir. Eger ates edilen topa bir zarar gelirse, bu düsmana galebe edilecegine isarettir....
  3. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  4. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  5. Kolay Topuz

Kolay Topuz

kolay topuz topuz aparatları kolay topuz yapımı, nasıl yapılır, modelleri, modelleri ve video, yapımı hepsi burada kızlar Resimlerde gördüğünüz siyah yumuşak aparatı at kuyruğunuzun ucuna takıp baş üstünde kıvırarak düzgün bir topuz elde etmeniz çok kolay.. Sanırım bijuterilerden bu tarz bir aparatı elde edebilirsiniz.. Kolay gelsin..

Sayfayı Paylaş