gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

nette tanışan iki yabancı ve sonları

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Nette tanışan iki genç arkadaş olurlar zaman içinde sıkı bir dostluğa dönüşen beraberliklerini zedelememek için hiçbir zaman birbirlerini görmemeğe, fiziki özelliklerinden bahsetmemeye karar verirler ısimlerin, şekillerin olmadığı sadece ruhların derinliklerinden gelen en samimi duyguların dile getirildiği zaman ve mekan unsurlarından soyutlanmış bir birliktelik içinde sürer dostlukları ve bir gün bakarlar ki birbirlerini tamamlayan iki varlık olmuşlar yazışmadıkları gün hatta saat olmamaya başlamışlar
    adeta nefes alış gibi doğal bir bütünleşme, isim takamadıkları bir aşk gelişmiş içlerinde
    tüm beşeri sıfatlardan sıyrılmış, bambaşka bir halmiş buaradan geçen zaman zarfında, artık kesinlikle birbirlerinden asla kopamayacaklarına inandıkları gün; tanışmaya ve evlenmeye karar vermişler
    ve ikisinin de çok iyi bildikleri bir kentin çok iyi tanıdıkları bir sahilinde buluşmak üzere anlaşmışlar
    hanımın elinde kırmızı güller ve dudaklarında sevgi dolu bir gülümseme olacakmış erkek ise hiçbir alamet taşımayacakmışnihayet beklenen gün gelmiş genç erkek sözleştikleri yere yaklaştıkça kalbi duracak gibi oluyormuş ışler biraz değişmeye başlamış kalbinde ya çok çirkin bir kadınsa sevdiceği, ya kör, topal ya da………… ise
    biraz hata yaptığını düşünür gibi olmuş ama çabuk savmış bu kendine ve aşkına yakışmayan düşünceleri zihnindenkarşıda elinde bir gül tutan ve sağa ,sola bakınan hanımı görmüş ıçi hop etmiş fakat dudaklarında beliren düş kırıklığını biraz olsun giderebilmek için bir, iki derin nefes almış ve son derece kararlı adımlarla hanımın yanına yaklaşmış
    annesi yaşında hatta daha da yaşlı, saçları pamuk gibi bembeyaz, yüzü yaşadığı yılların derin izleri ile buruşmuş fakat dudaklarında güzel bir o kadar da şaşkın bir tebessümle kendine doğru yaklaşan genç erkeğe bakıyormuş gözleri bin bir soru ile kıpırdıyor, yorgun gözkapakları arada bir feri kaçmış gözbebeklerini uzaklara yönlendiriyor ama yaşlı kadın gözlerini genç erkeğin bakışlarına kilitlemeye çalışıyormuş
    zihninde çeşit, çeşit zıt fikirlerin koşuştuğu genç adam bir, iki yutkundu ve gücünün son raddesindeki bir hıçkırıkla,"merhaba aşkım nasılsın" dedikadere teslim olmuştu
    söz vermişti biliyordu her şey olabilirdi bir an gözlerini kapadı ve yazışmalarını hatırlamaya çalıştı onca duygu dolu kelimeler, sevda yüklü vaatler, parlak gelecekler nasıl olmuştu da bu yaşı geçmiş hatunun kaleminden dökülebilmişti bir türlü inanamıyordu fakat gerçek gün gibi ortadaydıyaşlı kadının elinde tuttuğu kırmızı güller aldı ve tarif edilemeyen bir duyguyla onları öptü
    sonra elini uzattı ve,"hadi kalkmana yardım edeyim aşkım buradan uzaklaşalım " dediolanları anlamsız gözlerle seyreden yaşlı kadın dudaklarını araladı ve,"ey oğul, ben yıllardır bu kelimeyi unutmuş anan belki ninen yaşta bir kadınım neler oluyor anlayamadım ama o gülleri elimden niye aldın onları bana şu ilerde oturan genç kız verdi
    birini bekliyormuş, burada buluşacaklarmış gelirse benim tarafımdan bu gülleri ona verir misin demişti ben de o genci bekliyordum yoksa o sen misin?"genç adam bir an soluksuz kaldı, boğazında düğümlenen hıçkırık ve karmakarışık duygularla yaşlı kadının işaret ettiği yöne baktı bir çift sevgi ve minnettarlıkla parlayan göz kendisine gülümsüyordu
    telaşla yaşlı kadının ellerini öptü ve gülleri ona tekrar vererek işaret edilen tarafa koşmaya başladı genç kız da ayağa kalkmış onu bekliyordu"seni izledim şayet gülleri almayıp geri dönseydin sessizce buradan uzaklaşacaktım seni doğru tanımışım aşkım

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gzl bir hikayeydi :)
    Ama sadece hikayede olur böylesi sanirim :)

tskler cnm :)

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için tşkler benim arkadaşta böyle evlendi inanmazdım ama artık inanıyom

4. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyyyyyyyyyy süperdi tatlımm eline sağlık

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Vayyy bee güzelllmişş.İnternet varolduğundan beri böylee olaylar çoğaldı:)Emeğine sağlık canım:)

6. yildiz_azeri

yildiz_azeri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay .super bir hikaye.sevgi dediyin boyle olur

7. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldi canım ama sadece bir hikaye:) paylaşım için tşkler:)

8. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    güzel hikaye ama biraz zor olur böyle şeyler...hayal gibi yani

nette tanışan iki yabancı ve sonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - İki Yabancı

Keremcem - İki Yabancı

Sizin orda aşk derlermiş sevdaya Ömrü benzer akan bir testi suya Demişler inanmışsın onlara Bu değil sevda, inan bana Masal dair Kerem ile Aslı'ya Yurdu bura ağaç şahittir buna Gölgesi sandığın kendi aslında Karaağaç lazım cezasına Olmam ki sevdalımın yarısı Bende kalır yüreğimin yarası Dilek mendil olmuş dallar arası Döndüm yüzümde ağaç karası Dilek mendil olmuş dallar arası Yüzüm...
  2. Teoman - İki Yabancı

Teoman - İki Yabancı

Yazdan kalma bir günden Ya da çölde cay filminden Bir sahne var aklımda Oyuncular sanki biziz Mutsuzuz ikimiziz Kimi aşklar hiç bitmezmiş, Bizimkisi bitenlerden Sevmeye yeteneksiziz İki yabancı iki yabancı Birlikte ama yalnız İki yabancıyız Hani o güneşin batışı Bizi tanrıya inandırışı Şu an o akşam aklımda Ama çok zaman önceydi Yaralarımız ağır değildi Yine de bağışladım ben hep seni Hem...
  3. Ajda Pekkan - İki Yabancı

Ajda Pekkan - İki Yabancı

Gece karanlık eller birleşmiş Gece karanlık kalpler sözleşmiş İki yabancı tanışmışlar böyle Yıldızlar şahit olmuş bu aşka Mehtap demiş ki gece aşk başka Yabancılara yapmış bir de şaka Kaybolmuş mehtap dalmış gitmiş buluta Karanlıklarda aşıklar hep yanyana Neden geceyi hep seçiyorlar Yabancılar karanlıkta elele sevişiyorlar İki yabancı gözler birleşmiş İki yabancı kalpler...
  4. Teoman - İki Yabancı - AKOR (versiyon 1)

Teoman - İki Yabancı - AKOR (versiyon 1)

teoman iki yabancı akor iki yabancı notaları akor tab tab Em Yazdan kalma bir günden, yada cölde cay filminden Am Em Bir sahne var aklımda, oyuncular sanki biziz B7 Em Mutsuzuz ikimiziz Am Em Kimi asklar hic bitmezmis, bizimkisi bitenlerden B7 Em Sevmeye yeteneksiziz ( Em Am...

Sayfayı Paylaş