gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Neutrogena göz altı kremi kullananlar var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım neutrogena göz altı kremi alacağım da tereddütteyim. Göz altındaki kırışıklıklarım biraz çoğalmaya başladı beyaz tenliyim. Bu kremi daha önceden kullananlar bana tavsiye edebilir mi ? Birde bunu en hesaplı ve orjinal olarak nereden satın alabilirim. Sizin göz altı kırışıklıkları için tavsiye edebileceğiniz başka marka ve sonuç aldığınız bir krem var mı ? Bir kaç yerde bu kremin faydasının olmadığını söylemişler. Yardım lütfen yaşlanıyorum :)

Neutrogena göz altı kremi kullananlar var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğal göz altı kremi

Doğal göz altı kremi

doğal gözaltı kremi doğal göz altı kremi göz çevresi önerileri Göz altı kreminizi piyasada bulunan ve çok pahalı olan göz kremlerinin aksine oldukça hesaplı bir şekilde evde doğal yollardan yapmak isteyen herkes için krem için gerekli malzemeleri ve formülü veriyorum Daha zinde ve genç görünmek için evde gözaltı kremi hazırlayabilirsiniz. Malzemeler: Arı sütü polen bal bir damla kayısı yağı...
  2. Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Kızlar selamlar, internetten satış sitesinin birisinde cake switzerland diye bir krem grdüm. Leke ve çil giderici diye geçiyor 20 ml civarında bu üründen kullanan yada deneyen oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.
  3. m-sure kullananlar var mı ?

m-sure kullananlar var mı ?

arkadaşlarım bebek istiyoruz eşimin sperm sayısı çok düşük olduğu için doktorumuz bize m-sure isimli ilaçtan verdi. Acaba bu ilacı kullanırken eşim nelere dikkat edecek. Daha önce bu ilacı kullanan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum. teşekkür ediyorum.
  4. Göz Altı Morluklarınız Canınızı mı Sıkıyor, Kolayı Var !

Göz Altı Morluklarınız Canınızı mı Sıkıyor, Kolayı Var !

Bu konu; göz altı morlukları ve çözüm önerileri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sabah olup aynaya baktığınızda göz altlarınız mosmor ve şiş görünüyorsa, gün içinde de bu morluklar düzelmiyorsa, şimdi sizlerle paylaşacağımız pratik öneriler sayesinde bu probleminizden kurtulabilirsiniz. Öncelikli olarak uykunuzu iyi almanızı, gece içkiyi fazla kaçırmamanızı tavsiye...
  5. Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullananlar Var mı?

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullananlar Var mı?

Bu yazı Queen Elizabeth salyangoz kremi hakkında bilgiler ve kullanıcı yorumları içermektedir. Az önce eşimle birlikte Bim den alışveriş yaparken bir kreme takıldı gözüm. Krem Queen Elizabeth salyangoz kremi ve üstünde nemlendirici özelliği olduğundan dolayı alıp kutuyu inceleme gereğini duydum. Normalde bilmediğim ucuz cilt bakım kremleri alıp kullanmam. Ama fiyatının cazip oluşu ve benimde...

Sayfayı Paylaş