gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Nev - Kelebek - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

kelebek akor nev kelebek akor notaları em a bm Açar mı kanatların bir gün yine
    em a bm
    Kelebek kaç gün var geriye
    em a bm
    Kısacık ömür yeter mi onca hayale
    g f#m bm
    Gücenme dünya hali böyle

g
    f#m bm
    Sen boşver onları uç gönlünce
    g f#m bm bm7
    Onların hiç kanatları olmadı ki
    g f#m bm
    Sen boşver onları uç kendin gibi kelebek gibi
    g f#m bm bm7
    Onların ruhu böyle rengarenk değil saf ve tertemiz

em a bm em a bm
    Kelebeeeeeek kelebeeeeek ne olur sen uç hep gönlünce
    em a bm em a bm
    Kelebeeeeek kelebeeeek ne olur sen uç hep gönlünce

em a bm
    TEKRAR(ilkinde arpej sonra ritm çalarsanız daha güzel oluo)
    em f#m
    Dokunmasınlar kanatlarına dökülür ya pulların
    em f#m
    Unutma sen kelebeksin ben seni öyle sevdim
    em f#m
    Bir asi rüzgardım da kıyamadım dokunmaya
    em a
    Sen demiştin ya giderken
    f#m f#m
    Ah kelebek, seni hep seveceğim

Nev - Kelebek - AKOR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev -efkarlıyım

nev -efkarlıyım

Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca cınar Zor gunumde nıcesını andım Muhabbet yetmezmıs bılmedım Dun bugun dedım gonlum avuttum Yarın yetmezmıs bılmedım Dert bır yandan Sevda bır yandan Derman yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Su dunyanın halıne kandım Ben yalnızmışım bılmedım Gonul ıcın ıcın yanar da Sabır yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca...
  2. nev- benmişim

nev- benmişim

İçimde kaleler inşaa ettim kırılmamak adına Harcına gözyaşı döktüm daha da sağlam olsun diye Şimdi yarattığım zindanlarda ışıksızım Kaçtım kendime saklandım her küstüğümde Vazgeçtim aynalardan vakitsiz uykularda İnsan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen Benmişim kendimden bir korkak yaratmışım Kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm Benmişim kendini savunurken en çok hançerleyen Bir...
  3. Nev - Bazen

Nev - Bazen

Hatırlıyor musun kim olduğunu Hala hissedebiliyor musun Ne zamandır farkında mısın yokluğunun Arasan bulur musun kaybolduğun yerleri Gündüzün geçtiğini farketmedin bile Anılar sinemasından bir bilet almışsın bu gece Ömrün küsmek ve pişmanlıkla geçip gidiyor Bak hala aynı soruyu soruyorsun kendine Bazen kendi gölgene basar sendelersin ıssız sokaklarda Bir karayel eser üşütür yalnızlığını...
  4. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş