gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nev - Sen Gibi

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Suya yazı yazmak gibi seni sevmek Yorgunum, üşüyorum Yanındayım, ama yalnız ne çare
    Suskunum huzursuzum
    Gözlerinde uçurumlar korkup da yüzleşmeye
    Bakışların kaçar gider gücüm yok yetişmeye
    Düğüm düğüm oldu içim ne olur birşey söyle
    Sen sustukça içimde isyanlar, çığlıklar
    Gece avutmuyor gönlüm unutmuyor
    Dokunduğum hiç bir ten senin gibi kokmuyor
    Avuçlarımda eriyen buz gibisin
    Damla damla akıp giden umutlarım gibisin
    Çaresi derdinden daha zor
    Yüreğimiz yetmiyor söylesene nerdesin
    Gözlerinde uçurumlar korkup da yüzleşmeye
    Bakışların kaçar gider gücüm yok yetişmeye
    Düğüm düğüm oldu içim ne olur birşey söyle
    Sen sustukça içimde isyanlar, çığlıklar
    Gece avutmuyor gönlüm unutmuyor
    Dokunduğum hiç bir ten senin gibi kokmuyor
    Koyamadım kimseyi yerine sen gibi
    Sevemedim kimseyi içimdeki sen gibi

Söz- Müzik : Nev
    Vokal : Nev
    Akustik & E- bow Gitar : Nev
    Elektrik Gitar, Keyboard Programming : Volkan Başaran
    Bas Gitar : Eylem Pelit
    Davul : Deniz Güngör
    Perküsyon (Cabasa & Tef) : Sonat Özer

Nev - Sen Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev-kelebek

nev-kelebek

Sen boşver onları uç gönlünce Onların hiç kanatları olmadı ki... Kelebek...Ooo...Kelebek...Ooo... Açar mı kanatların bir gün yine? Kelebek kaç gün var geriye? Kısacık ömür yeter mi onca hayale? Gücenme dünya hali böyle.. Sen boşver onları uç gönlünce Onların hiç kanatları olmadı ki... Sen boşver onları uç kendin gibi kelebek gibi... Onların ruhu böyle rengarenk değil saf ve tertemiz...
  2. nev -efkarlıyım

nev -efkarlıyım

Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca cınar Zor gunumde nıcesını andım Muhabbet yetmezmıs bılmedım Dun bugun dedım gonlum avuttum Yarın yetmezmıs bılmedım Dert bır yandan Sevda bır yandan Derman yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Su dunyanın halıne kandım Ben yalnızmışım bılmedım Gonul ıcın ıcın yanar da Sabır yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca...
  3. nev- benmişim

nev- benmişim

İçimde kaleler inşaa ettim kırılmamak adına Harcına gözyaşı döktüm daha da sağlam olsun diye Şimdi yarattığım zindanlarda ışıksızım Kaçtım kendime saklandım her küstüğümde Vazgeçtim aynalardan vakitsiz uykularda İnsan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen Benmişim kendimden bir korkak yaratmışım Kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm Benmişim kendini savunurken en çok hançerleyen Bir...
  4. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş