gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nev - Sevmek İçin Burdayım

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

SEVMEK İÇİN BURDAYIM Korkuna kurban ettiğin bu kaçıncı sen, ya ben?

Sendeki şüpheli ben,bendeki sensiz sen, Neden?

Sözlerin başıboş kırıyorsun kalbimi

Daha mı hakkedilmiş sanıyorsun kendini

Neden?Korkma,sevmek için burdayım

Bilirim eğilmeyi seven sarmaşıklar gibi,ama kırılmam

Düşerim baharda kuruyan yapraklar gibi,dans ederim

Bu zalim belirsizlikten çok yoruldum

Koy sözleri kınına yaralıyorsun bak bizi, neden?
    Korkma.. Sevmek için burdayım

Sevmek için burdayım...

Sözlerin başıboş kırıyorsun kalbimi

Daha mı hakkedilmiş sanıyorsun kendini

Neden? Korkma, sevmek için burdayım.

Bu zalim belirsizlikten çok yoruldum

Koy sözlerini kınına yaralıyorsun bak bizi

Şüpheler yuvalanmasın soldurma gülüşleri

Kazanan yok ki sonunda duy artık bu iç çekişleri

Nev - Sevmek İçin Burdayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Senin İçin Burdayım

Cengiz Kurtoğlu - Senin İçin Burdayım

İçimde bir ümit var onun için burdayım, Belki gelirsin diye senin için burdayım Vakit çok geç olsa da gönlüm mahzun kalsa da, Yine aynı masada senin için burdayım Burada izlerin var Islanmış gözlerin var Verdiğin sözlerin var Onun için burdayım İnan ki sensiz canım mutluluğa düşmanım, Affet beni pişmanım demek için burdayım Elini elime alıp öylece bir an kalıp, Sana son kez...
  2. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Burun için makyaj hileleri

Burun için makyaj hileleri

Makyaj yaparken kullanılan belli kurallar ve yöntemler vardır. Açık renkler hatları ön plana çıkartır. Koyu renkler hatları geri plana atar. Açık renk olarak şeffaf pudra, koyu renk olarak pudra veya allık kullanılabilir. Burun ile dudak arası uzun ise: Bu uzunluğu geri plana alabilmek için burun ile dudak arasını boyamalısınız. Burun ile dudak arası dar ise: Çok darolan bu bölgeyi ön...
  4. BURUN İÇİNDE SİVİLCE NEDEN  ÇIKAR?

BURUN İÇİNDE SİVİLCE NEDEN ÇIKAR?

burun içinde sivilce çıkmasının sebepleri,burun içinde sivilce çıkmasının nedenleri,burun içinde çıkan sivilce nasıl geçer,burun içindeki sivilcenin tedavisi hakkında bilgiler Burun içinde sivilce son derece rahatsız edici, acıtıcı ve hassas oluşumlardır. Temasa karşı çok hassas olması bu bölgenin iyileşmesini güçleştirir. Genel burun hijyeninin sağlanması ve bazı yaşam tarzı...
  5. Burun Ucu İçin Estetik Ameliyat

Burun Ucu İçin Estetik Ameliyat

burun ucu estetiği olan varmı,burun ucu estetiği olanlar,burun ucu estetiği nasıl yapılır,burun ucu estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenler,burun ucu estetiği hakkında bilgiler Burun estetiği için başvuran hastaların sorunları ve beklentileri birbirinin aynı değildir. 3 boyutlu son derece kompleks bir yapı olan burunun şekliyle ilgili sorunlar çok farklılık gösterir. Burun...

Sayfayı Paylaş