gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nev - Umut Sahili

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Hayal meyal kalbimde sır gibisin Yok ki gönül aynamda bir resmin Fısıldarsın düşlerimde gelirim dersin
    Sen dinmeyen özlemim

Bu gece yıldızlar çok yakın bense çok yalnızım
    Bu gece yıldızlar çok yakın yine girdabındayım
    Bu gece mecburum yine sana

Çık gel neredeysen gel artık yeter
    Avunamam sen yoksan yerine koyamam
    Kaç defadır bu sen zannedip aldanışım
    Çık gel neredeysen umut sahilinde bekliyorum

Umut sahilinde bekliyorum
    Umut sahilinde bekliyorum...

Direniyor gözlerim yokluğunu saklıyor
    Hayat denen rüyada ille de sen diyor
    Geç kalsak da gelmesen de dilim de gönlüm de
    Sen diyor sen yine
    Bu gece yıldızlar çok yakın bense çok yalnızım
    Bu gece yıldızlar çok yakın yine girdabındayım
    Bu gece mecburum yine sana

Çık gel neredeysen gel artık yeter
    Avunamam sen yoksan yerine koyamam
    Kaç defadır bu sen zannedip aldanışım
    Çık gel neredeysen umut sahilinde bekliyorum

Nev - Umut Sahili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fildişi Sahilleri

Fildişi Sahilleri

Fildişi Sahilleri Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika, Kuzey Atlas Okyanusu kıyısında, Gana ile Liberya arasında ülke. Coğrafi konumu: 8 00 Kuzey enlemi, 5 00 Batı boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 322,460 km² kara: 318,000 km² su: 4,460 km² Sınırları: toplam: 3,110 km sınır komşuları: Burkina Faso 584 km, Gana 668 km, Gine 610 km, Liberya 716 km, Mali 532 km Sahil şeridi:...
  2. nev -efkarlıyım

nev -efkarlıyım

Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca cınar Zor gunumde nıcesını andım Muhabbet yetmezmıs bılmedım Dun bugun dedım gonlum avuttum Yarın yetmezmıs bılmedım Dert bır yandan Sevda bır yandan Derman yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Su dunyanın halıne kandım Ben yalnızmışım bılmedım Gonul ıcın ıcın yanar da Sabır yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca...
  3. nev- benmişim

nev- benmişim

İçimde kaleler inşaa ettim kırılmamak adına Harcına gözyaşı döktüm daha da sağlam olsun diye Şimdi yarattığım zindanlarda ışıksızım Kaçtım kendime saklandım her küstüğümde Vazgeçtim aynalardan vakitsiz uykularda İnsan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen Benmişim kendimden bir korkak yaratmışım Kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm Benmişim kendini savunurken en çok hançerleyen Bir...
  4. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Süper Sahiller

Süper Sahiller

Deniz gibisi var mı yaa... Oturup seyrederken insan bütün dertlerini unutur. Tabi deniz denince sahillerde unutulmaz yazların vazgeçilmez mekanları sahiller insanlar her boş bulduğu aralıkta sahillere koşarlar.... İşte bunlarda dünya sahillerinden bi kaç manzara:ehi:

Sayfayı Paylaş