gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nev yokum şarkı sözü var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nev'in seslendirdiği bir şarkı var yokum diye arkadaşlarım bu şarkının sözlerini arıyorum varsa memnun olurum. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

nev yokum şarkı sözü var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nev ''Yokum'' Şarkı Sözleri

Nev ''Yokum'' Şarkı Sözleri

nev, yokum, şarkı sözleri, bestesi, nedir, kim yazmış, ile ilgili bilgiler burada melekler YOKUM Aşk dediğin eğer buysa Eğer aşk acıya mecbursa Bakmıyorsa duymuyorsa Kalsın ben yokum Larilari larila larila larila Kimi görsem bu günlerde biraz dertli aşktan yana Aşk dediğin bir ayna sende ne varsa onda Suçu yok zulmetme günahını alma boşuna Aşk güzel bir şey inan ki İkiyüzlü bir aynada...
  2. nev yokum şarkı sözü

nev yokum şarkı sözü

nevin seslendirdiği yokum şarkısı ve bu şarkının sözlerini rica ediyorum arsa memnun olurum.
  3. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)
  4. Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözlerini yazın.
  5. Hakan Altun Var mısın Yok musun Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Var mısın Yok musun Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü şarkı sözleri şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gün seninle başlarsa mutluluk Gün sen yoksan hem kabus hem buruk Bir oyunsa düşersin gözlerimden Aşkın gerçekse ölürüm dizlerinde Aşk dedikleri şey bu olsa...

Sayfayı Paylaş