gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nev yokum şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

nevin seslendirdiği yokum şarkısı ve bu şarkının sözlerini rica ediyorum arsa memnun olurum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

nev yokum şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev yokum şarkı sözü var mı

nev yokum şarkı sözü var mı

Nev'in seslendirdiği bir şarkı var yokum diye arkadaşlarım bu şarkının sözlerini arıyorum varsa memnun olurum. Teşekkürler.
  2. Nev ''Yokum'' Şarkı Sözleri

Nev ''Yokum'' Şarkı Sözleri

nev, yokum, şarkı sözleri, bestesi, nedir, kim yazmış, ile ilgili bilgiler burada melekler YOKUM Aşk dediğin eğer buysa Eğer aşk acıya mecbursa Bakmıyorsa duymuyorsa Kalsın ben yokum Larilari larila larila larila Kimi görsem bu günlerde biraz dertli aşktan yana Aşk dediğin bir ayna sende ne varsa onda Suçu yok zulmetme günahını alma boşuna Aşk güzel bir şey inan ki İkiyüzlü bir aynada...
  3. Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü Selam arkadaşlar sizden Serdar Ortaç'ın Yorum Yok adlı şarkısının sözlerini biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  4. Şarkıcı Tan'dan Yok Şarkısının Sözleri

Şarkıcı Tan'dan Yok Şarkısının Sözleri

Tan Yok şarkı sözleri Tan Yok şarkısı sözü Daha önce Profesör adlı şarkısının Sözlerini paylaştığımız genç şarkıcı Tan 'ın Yok şarkısı ile karşınızdayız melekler :) İşte Tan Yok şarkı sözleri... :) Bu sıralar hiç halim yok gülmeye Güvenerek daha fazla vermeye Pişman oldum yüzüm yok geri dönmeye Sevindiğim o küçücük şeylerde kabullendim Bu bambaşka yerlerde anladım ki Senin kokun ellerde...
  5. Göksel- Sen Orda Yoksun Şarkı Sözleri

Göksel- Sen Orda Yoksun Şarkı Sözleri

Siyah Beyaz Bir Adamdı Hayalimdeki Resim Kadehimi Fırlattım Yüzüne Kızgınım Hiç Gelmeseyişe Sen Orda Yoksun Çağırdığımda Susuzluğumda Açlığımda Sen Orda Yoksun Koşsam Sarılsam Tutunsam Yoksun Ruhumun Kara Boşluğunda Sen Orda Yoksun Ne Anlamsız Ne Tuhaftı Kendime Söylediğim Yalanlar Olmayacak Bir Rüyaya inandım Hırçınlığım imkansızlığına

Sayfayı Paylaş