gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Nev-zor-akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nev zor akor Am Dm G C Biliyorum duymak istediklerin bunlar degildi
    F Dm E Am
    O yüzden zafer saymistin zamansiz gidisini
    Am Dm G C
    Öyle ya sen ondokuzunda koca bir kadindin
    F Dm E Am
    Oysa ben seni tüm yalanlardan daha çok seviyordum

Am-Dm G C
    Zor,zor kadere emanet ettim seni )
    )
    F Dm E Am )
    Sen benim kördügümüm tutamadigim gözyasim )
    )NAKARAT
    Am-Dm G C )
    Zor,zor bir daha daha da güvenmek )
    )
    F Dm E Am )
    Bana düsen kabullenmek zor da olsa dönüp gitmek )

Am Dm G C
    Bir gün gelir de bir an çokca zamanlardan sonra
    F Dm E Am
    Geri dönüp baktiginda bilmem anlar misin
    Am Dm G C
    O senin bir aninin benim ömrüm oldugunu
    F Dm E Am
    Ne çok sevildigini artik çok geç oldugunu

NAKARAT

Nev-zor-akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nev - Zor

Nev - Zor

Biliyorum duymak istediklerin bunlar değildi Bu yüzden zafer saymıştım zamansız gidişini Öyle ya sen ondokuzunda koca bir kadındın Oysa ben seni tüm yalanlardan daha çok seviyordum Zor! Zor kadere emanet ettim seni Sen benim kördüğümüm, tutamadığım gözyaşım Zor! Zor bir daha , daha da güvenmek Bana düşen kabullenmek, zor da olsa dönüp gitmek Birgün gelir de bir an, çokça zamanlardan sonra Geri...
  2. Nev - Bazen - AKOR

Nev - Bazen - AKOR

Am G hatırlıyor musun kim olduğunu Dm F/G hala hissedebiliyor musun Am G ne zamandır farkında mısın yokluğunun Dm F/G arasan bulur musun kaybolduğun yerleri heyyy Am G gündüzün geçtiğini farketmedin bile Dm F/G anılar sinemasında bir bilet almışsın bu gece Am...
  3. Nev - Herşeye Rağmen - AKOR

Nev - Herşeye Rağmen - AKOR

C' = 3 perdeden bareli Dm C Karanlığı senin kadar iyi bilemem ama Bb C' Aydınlığı gördüğümden bazen emin değilim Dm C Sessizliği senin kadar iyi bilemem ama Bb C' Bakışların neler söyler anlar gibiyim Dm C Belki ne söylerim anlamazsın Bb C' Seni çok sevdiğimi hissedersin bilirim Dm...
  4. Nev - Meğer - AKOR

Nev - Meğer - AKOR

meğer akor nev meğer akor Intro: C#m C#m\G# G#sus4 G#7 A A\E Bsus4 B7 C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Dün yine yazdım sana A A\E Bsus4 B7 Adresi meçhule bir mektup yolladım aldın mı? C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Birkaç yaralı söz bende kalan A A\E Bsus4 B7 C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Ne olur bir dinle onların suçu yok C#m C#m\G# G#sus4...
  5. Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

mühürlü kaderim akor nev olmuyor olmuyor ne yapsam nev mühürlü kaderim tab ne yapsam Am E Am E Böyle mi geçer bu rüya çok mu sevdin kederleri Dm Am F E Hangi günahın bedelisin sen mühürlü kaderim Dm Am F E Hep mi cefa gördüğün reva yok mu sende hiç vefa...

Sayfayı Paylaş