gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

New York'dan gece fotografları

Konu, 'Dünyadan ülke ve şehir tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

new york gece new york gece manzaraları fotoğrafları fotoları fotoğrafları [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: New York'dan gece fotografları
    her taraf ışıl ışıl ne kadar güzel görünüyor saol canım emeğine sağlık

New York'dan gece fotografları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi 10 Gece FotografLarı (Türk FotoğrafçıLarı)

En İyi 10 Gece FotografLarı (Türk FotoğrafçıLarı)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşkın fotografı

Aşkın fotografı

Mut’un bir dağ köyünde dostlarla birlikte gezerken yaşlı bir karı kocayı gördüm. Baktım bir kanepenin üzerinde oturuyorlar… İyice yaklaştığımda tezekten yapılmış evlerinin bahçesinde oturdukları kanepenin bir tarafının tamamen kırık olduğunu, kanepenin sağlam tarafına sıkışarak oturduklarını ve sohbet ettiklerini anladım. Yüzlerinde bir tebessüm vardı. Kanepenin bir tarafı tamamen kırılmıştı…...
  3. New York'da 2008/2009 moda rüzgarları esiyor

New York'da 2008/2009 moda rüzgarları esiyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Fotograf Ara'sı

Fotograf Ara'sı

Ara Güler ya da İstanbul fotografcısı, 16 Ağustos 1928'de İstanbul'da doğdu. Lisedeyken film sütüdyolarında sinamacılığın her dalında çalışırken, Muhsin Ertuğrul'un tiyatro kurslarına devam etti. Çünkü Rejisör veya oyun yazarı olmak istiyordu. 1950'de Yeni İstanbul Gazetesi’nde gazeteciliğe başlarken aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ne devam etti. 1958'de Time-Life,...
  5. New York Moda Haftasından En Şık Gece Elbisesi Modelleri

New York Moda Haftasından En Şık Gece Elbisesi Modelleri

New York Moda Haftası Gece Elbisesi Modelleri New York Moda Haftası sürüyor ve sizlere ordan muhteşem gece elbiseleri paylaşmak istiyorum....gece davetlerinde nikah törenlerinde hiç düşünmeden taşıyabileceğiniz muhteşem gece elbiseleri....

Sayfayı Paylaş