gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

NEWYORK'u Canlı Gezin..

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

NEWYORK'a gitme şansınız olmadırsa burdan kare kare canlı olarak izliyebilirsiniz:)

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Vayyyy. Süper birşey bu :) İzledim biraz :D Teşekkürler canım. +rep.

NEWYORK'u Canlı Gezin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Gezmiş

Deniz Gezmiş

1965'ten sonra Türkiye'de gelişen gençlik hareketinin en önemli önderlerinden ve Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu (THKO)'nun kurucu ve yöneticilerinden Deniz Gezmiş, 24 Şubat 1947'de Ankara'nın Ayaş ilçesinde doğdu. Öğretmen bir ailenin çocuğu olması sebebiyle ilk ve ortaöğrenimini çeşitli kentlerde, liseyi İstanbul'da okudu. 1966'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine giren Gezmiş, henüz...
  2. gezinti

gezinti

Kişinin hayatında istediği gibi değişiklik yapacağına işarettir.
  3. Kıraç - Çayır Çimen Geze Geze

Kıraç - Çayır Çimen Geze Geze

Çayır çimen geze geze Oldum ben bir geveze Kızına gönül verdim Darılma hanım teyze x2 (of nenem of) Pencereden kuş uçtu Yandı yürek tutuştu Yanma yüreğim yanma Ayrılık bize düştü (of nenem of) Simidimin tavlası Geldi düğün haftası Gelin olacam diye Nedir bunun tafrası (of nenem of)
  4. Hotel Gezi

Hotel Gezi

HOTEL GEZİStatü :- Telefon :(212) 251 74 30Faks : (212) 251 74 73Adres : METE CAD. NO:34, 80090 TAKSİM/İSTANBUL E-posta :[email protected] :http://www.hotelgezitaksim.comYazdırılabilir versiyon.Oda ve Yatak 50 Oda, 100 Yatak, 45 Standart Oda,7 Sigara İçilmeyen Oda, 2 Suit, 1 Junior Suit, Oda Özellikleri Duş ve Tuvalet , Banyo , Saç Kurutma makinası, Yangın Alarmı , Minibar ,...
  5. Zeugma gezim

Zeugma gezim

zeugma antik kent, tarihi, birecik barajı, zeugma müzesi Bu hafta sonu benm bulunduğum ilçenin baraj suları altında kalan bir kızmı kurtarılabilen tarihi zeugma kentine gittim.Çocuklarımiçinde değişik bir gezioldu bir çok fotoğraf çektim hep aklımda burası vardı biran önce siteye atmak istiyordum fotorafları:D makina yeniolduğundan fotoraflarda biraz bulanıklık var idareedin artık:D işte...

Sayfayı Paylaş