gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

neydi ne oldu !!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

65T2gPwF[1].jpg Japonyada yaşayan bitki kürü ve doğal makyaj sanatı uzmanı adamın ürünlerini satabilmek için kendinde ürünleri deneyerek değişim gerçekleştirmesinin s... Göster
    Japonyada yaşayan bitki kürü ve doğal makyaj sanatı uzmanı adamın ürünlerini satabilmek için kendinde ürünleri deneyerek değişim gerçekleştirmesinin sonucunda herkesi şoke etti bakın sonra neler oldu!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anlamadım ki neler oldu :D:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    erkekmiş sonra makyaj ürünlerini kendi de deneyerek kadın mı olmuş kadınlığamı özenmiş ben bunu anladım doğrumu anladım acaba :D:D

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    alakaları bile yokkk estetik yaptırsaa bukadar olmazz:D:D

neydi ne oldu !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Ol,Ne Olma

Ne Ol,Ne Olma

İtil, atıl ama SATILMA! Doğrul, devril ama EĞİLME! Seslen, uslan ama YASLANMA! Yaklaş, konuş, tanış ama UZAKLAŞMA! Okumaktan zarar gelmez ama LANET OKUMA! Zulmü devir, nefsi devir ama ÇAM DEVİRME! Ev al, araba al, abdest al ama BEDDUA ALMA! Rakibini geç, sınıfını geç ama GÜLÜP GEÇME! Elini aç, gözünü aç, kapını aç ama AĞZINI AÇMA! Hedefe koş, cihada koş, yardıma koş ama ORTAK KOŞMA!...
  2. hayatta ne ol, ne olma

hayatta ne ol, ne olma

Paranı ver, gönlünü ver,selam ver, canını ver ama SIRRINI VERME! Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama YERiNDE SAYMA Eşini beğen, işini beğen, aşını beğen ama KENDiNi BEĞENME! Emek ver, kulak ver, bilgi ver ama hiçbir zaman BOŞ VERME! Hedefe koş, cihada koş, yardıma koş ama ORTAK KOŞMA ! Fidan büyüt, garip doyur, çocuk besle ama KİN BESLEME! Davet et, hayret et, affet,...
  3. Neydi Ne Oldu

Neydi Ne Oldu

Neydi? Ne Oldu? EVET BU ZEKİ MÜREN POZU VERMİŞ KİŞİ MAHSUN KIRMIZIGÜL. UZAKLARA BAKAN, COOL VE ERKEKSİ YENİ HALİNE HİÇ BENZEMİYOR DEĞİL Mİ? KİM DERDİ Kİ O FOTOĞRAFTAKİ GÖZLÜKLÜ ÇOCUK BÜYÜYÜP DE TEOMAN OLACAK DİYE? KULAĞINDAKİ KÜPESİYLE SAHİLDE GEZEN BU GENÇ SERDAR ORTAÇ'IN TA KENDİSİ... VALLAHİ BAKIŞLAR AYNI. ORHAN GENCEBAY GENÇKEN DE...
  4. Neydik ne olduk!

Neydik ne olduk!

eski hayatımda neydim önceki hayatımda neydim testi önceki geçmiş geçmişte Teknoloji ve tüketim çağının getirdiği olumsuzluklar bizlere anneanne ve dedelerimizin hayatlarını aratır oldu. Geçmişi ve bugünü gözden geçirip, günümüzdeki olumsuzluklara dur demeye, iyiliklerin artması için çözümler üretmeye ne dersiniz? Bu haberi mutlaka okuyun... Bir zamanlar anneannelerimiz gündüzleri, elde...
  5. Neydim , ne oldum ....

Neydim , ne oldum ....

Melekler,melişler ünlülerin şimdiki hallerinden önceki hallerini hepimiz merak ederiz nasıl birsiydi,yine böyle güzel/yakışıklımıydı diye.sizin merakınızı biraz gidermek için bazı ünlülerin eski hallerini buldum.İşte karşınızdalar.

Sayfayı Paylaş