gebe
  1. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında nilyesilim tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar. Mesela bir şeyi devamlı düşünuyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz bir süre sonra o başınıza geliyor. Bunu yaşayanınız var mı öğrenmek istiyorum. Ben eski sevgilimle yaşarken devamlı ayrılacaz korkusu yaşardım ayrılık şarkıları dinlerdim ve bir muddet sonra ayrıldım. Universitede okurken "trafik kazası geçirdim biri ne hısseder gözu kapalı nasıl gezer" diye düşünmüştüm sonra bende kaza geçirdim ve gözuzöden ameliyat oldum. Hep kötu şeyler olmuyor tabiki. Bazen de bir arkadaşımı çok düşünursem o arkadaşım mutlaka beni arıyor. Yada bana mesaj atıyor. Başka bir örnek bir zamanlar hep evim olmasını isterdim ama hep kiracı oldugumdan bu olmayacak sanırdım. ama çok hayal kurardım penceresinden baktığımda ayı göreceğim bir evim olsun diye hep düşlerdim. şimdi bir evim var ve balkondan ne zaman baksam ayı görebiliyorum. Bu sanırım evrenin çekim gücünden kaynaklanıyor. Bu konuda deneyimleriniz varsa yazarmısınız?

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

belkii dogrudur.. bende hep aldatilmaktan korkardim basima geldi mesela.. bende cok oluyo kafamdan ne geciyorsa basima geldigi cok yanii

3. AnjelikaFB

AnjelikaFB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim genelde basıma gelmesınden korktugum seyler gelır :)
    ama sordugun soruyla ılgılı sana Aykut Oğut'un Evrenden Torpilim Var kitabını tavsiye ederim. Bu konuyla ilgileniyorsan kesinlikle okumalısın bence...

4. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
  5. Tturkan

Tturkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evet bazen oluyor korktuğum ve çok düşündüğüm şeyler başıam gelebiliyor yada tam tersi iyi şeyler olailiyor

"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aynı evde yaşayan kişilerde hepatit c var ise bulaşır mı?

Aynı evde yaşayan kişilerde hepatit c var ise bulaşır mı?

hepatit c bulaşıcımıdır hepatit c bulaşırmı bulaşıcımı öpüşmeyle bulaşırmı bulaşıcı mıdır AYNI EVDE YAŞAYAN KİŞİLERDE HEPATİT C VAR İSE BULAŞIR MI? Bu çok sık görülen bir durum değildir. ancak aynı kaşık, çatal ve bardağı paylaşmak bulaşma açısından riski son derece artırır. Önemli olan bu saydığımız eşyaları paylaşmamaktır. Bunların dışında aynı evde yaşamak bulaşma açısından yüksek risk...
  2. Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

üstüne görenler üstüne gören varmı hamile olup adet görenler görme yaşayanlar Kızlar,üstüne görme olayı denen bişe varmış hamile olduğun halde,adet görebiliyomuşsun.Bende bu ay adet oldum ama çok az geldi yani normalde 7 güne kadar süren adetim 4 gün falan sürdü ve yine normalde yoğun olarak süren kanama az geldi.Ya bilemiyorum olabilir de olmayabilir de ama bu olayı yaşayan bilen varsa kaç...
  3. üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme üstüne görmede hamilelik ne zaman belli olur görme yaşayanlar arkadaşlar hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı?Benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra ilk olarak kahverengi bir akıntım oldu.ondan sonraki gün 2 gün süren bir kanamam oldu.3. gün kanama bitti ama ara ara kahverengi akıntı geliyor.daha test yaptırmadım erken diye düşünüyorum ve aslında hamilelik...
  4. gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

Arkadaşlar 3 gündür fena ishalim ve karnım ağrıyor ara ara. Bebeğime bir zararı olurmu acaba bunun? Bol sıvı tüketiyorum ama doktora görünsemmi?
  5. 7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı

Sayfayı Paylaş