neyim var?? hamilemiyim değilmi yimi anlamadım

mrb ben mart ayının 23 ünde regl olmam gerekiyordu olmadım çok heveslenmiştik kan testi yapacağımız gün hasta oldum hiç bu kadar geçikmezdi bir gün arayla olurdum hastaneye gittim düşük olbilr diye dr evde test yaptın mı diyince hayır dedim daha ilk önce hiç böyle olmamıştı ve bütün belirtileri yaşıyordum beta hcg testinde1.20 çıktı dr negatif dedi ilk gün kanamam oldu ve ondan sonraki 2 günde kahverengi lekenmem oldu ve normalde regl 6 gün sürerken bunda 3 gün sürdü kafam karma karışık yardımcı olur musunuz

bazı dönemler böyle olur.biçok kadın bunu yaşayabiliyo.en kısa zamanda umarım hamile kalırsın.bende çok istiyorum anne olmayı.korkmana hiç gerek yok bence.doktor söylemiş sonuçta.

Meraba

Biz 2 aydır çocuk için çalışıyoruz.Doktora gittim öncesinde hiçbir problem yok dedi.Bu ay ovalasyon testinden faydalandım.O günlerde birlikte olduk.Bu ay biraz farklı şeyler yaşıyorum.Adetime 1 hafta kala hafif hafif şişmeler yaşarken 11 gün önce göğüslerim anormil derecede şişti.Ve acıyo.Kasıklarımda ağrı ve batmalar ve belimde de ağrı var.Aşırıda bir gaz sancısı çekiyorum.Ş u an adetime 6 gün var.Ve şişmelerin ve ağrıarın ilk başladığı hafta da grip olacak gibi bi halsizlik ve vücut ağrıssı vardı.Grip olucam sandım ama olmadım.Ayrıca ateşim 37.2,37.4,37,7 şeklinde yükselme gösterdi sonra düştü.Beyaz bir akıntım var hala.Deminde çok ilginç birşey yaşadım tesadüfen göğüs ucumu sıkınca önce süt gibi beyaz sonra su gibi bir sıvı geldi.Bu yazdıklarım gebelik belirtisi olabilir mi?Yada göğüsten gelen bu sıvı prolaktin hormonunda bir dengesizlik olduğunu mu gösteriyor.BU SIVI DAHA SONRA GELMEDİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Meraba

Biz 2 aydır çocuk için çalışıyoruz.Doktora gittim öncesinde hiçbir problem yok dedi.Bu ay ovalasyon testinden faydalandım.O günlerde birlikte olduk.Bu ay biraz farklı şeyler yaşıyorum.Adetime 1 hafta kala hafif hafif şişmeler yaşarken 11 gün önce göğüslerim anormil derecede şişti.Ve acıyo.Kasıklarımda ağrı ve batmalar ve belimde de ağrı var.Aşırıda bir gaz sancısı çekiyorum.Ş u an adetime 6 gün var.Ve şişmelerin ve ağrıarın ilk başladığı hafta da grip olacak gibi bi halsizlik ve vücut ağrıssı vardı.Grip olucam sandım ama olmadım.Ayrıca ateşim 37.2,37.4,37,7 şeklinde yükselme gösterdi sonra düştü.Beyaz bir akıntım var hala.Deminde çok ilginç birşey yaşadım tesadüfen göğüs ucumu sıkınca önce süt gibi beyaz sonra su gibi bir sıvı geldi.Bu yazdıklarım gebelik belirtisi olabilir mi?Yada göğüsten gelen bu sıvı prolaktin hormonunda bir dengesizlik olduğunu mu gösteriyor.BU SIVI DAHA SONRA GELMEDİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

öncelikle maalesef herkesin gebelik belirtisi kişiye özel oluyor ateşin normalde düzenli bir şekilde bir birine çok yakın değerde devam etmesi gerekir adet olana kadar ama belki dediğin gibi hafif bir enfeksiyon geçirmiş olabilirsin... gebelikte bu kadar erken göğüsten süt gelmez canım prolaktin değerine bir baktır istersen ve tabiki gebe olup olmadığını öğrenmenin en güzel yolu adetinin bir kaç gün geçmesini takiben kan tahlili yaptırman sabretmek gerekiyor bu süreçte inşallah bebişin hayırlısıyla gelmiştir...

merhaba yaşım 21 (2)yaşında bir kızım var ve ben 6 aydır hamile kalmaya calışıyorum ama kalamıyorum asıl tuhaf olan şey zamanında doktora gittim sütümün kesilmesi için ilaç aldım ve kulladım kesildi ama bu hamile kalmaya çalıştıgım anlrda belimde ağrı kabızlık ve en önemlisi sadece sağ göğsünden bembeyaz süt geliyor gögsümü sıkınca adeta etrafa sacılıyor ama sadece sağ göğsümde var bu acaba hamilemiyim

6gündür adet görmüyorum test yaptım negatif cıktı sürekli bişeler yiyorum belim kasıklarım agrıyor ara sıra ayaga kalktıgım zamn basım dönüyor sen bu nedir bilginiz varmı

6gündür adet görmüyorum test yaptım negatif cıktı sürekli bişeler yiyorum belim kasıklarım agrıyor ara sıra ayaga kalktıgım zamn basım dönüyor sen bu nedir bilginiz varmı

Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. İdrar dan gebelik testi yaptıysanız hatalı sonuç alma olasılığı var emin olmak için hcg testi yapın.

Geri