gebe
  1. gulsa199

gulsa199 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

neyim var

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında gulsa199 tarafından paylaşıldı.

yaklaşık 5 gündür idrar problemim var çok sık ve az az çıkıyorum yanma ve akıntımda var hafif bel agrım var geçen ayın 20 sinde regl oldum bu ayın 7 sinde çok hareket ettikten sonra çok az bir kanamam oldu ilkkez böyle oldu neyim var yardımcı olursasnız sevinirim

neyim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. var...var...var...peki ne var?

var...var...var...peki ne var?

banyo yapasım var... bugecede uyumayasım var...:D yağmurda yürüyesim var.... çok üşüyorum ısınma isteğim var:D
  2. Bağımlısıyım dediğiniz neler var?

Bağımlısıyım dediğiniz neler var?

Mesela ben ekşi şeylere bağımlıyım melekler, limonlu dondurmadan semizotu yemeğine kadar, sonra kitap okumaya da bağımlıyım.. sevgilime de bağımlıyım derdim ama hıh. demiycem. :D peki sizler nelere bağımlısınız?
  3. hücre nedir yapısında neler vardır

hücre nedir yapısında neler vardır

hücre nedir ve hücrenin yapısının içinde neler bulunur arkadaşlarım =?
  4. Offffff ... Neyi var bilmiyorum..

Offffff ... Neyi var bilmiyorum..

Selam kizlar . Esim yeni isine basladi cok sukur ama bu defada hasta oldu . Morelim bozuk . Uc dort gun gitti hasta edi kendini. Uc gun ise sadece bi ceketle gitti geldi eve gdiginde zamgir zangir titriyodu cok usumustu .. Ondan sonra hasta oldu esim gogusnde zaten sorun var soguk aldimi kotu oluyo bu sefer daha kotu geciriyo bronsitmi astimi anlam veremedm . Gripde degil oksuruk, mide...

Sayfayı Paylaş