gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nez 29 yaşına bastı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

şarkıcı nez 29.yaş gününü kutladı böyle birgünde gazeticelere Nez kızdı haberimizde......

'O KADIN BEN DEĞİLİM!'
    DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDEN ÇIKAN NEZ GAZETECİLERE ATEŞ PÜŞKÜRDÜ.....

Ünlü şarkıcı Nez, 29'uncu dogum gününü arkadaşlarıyla birlikte Beşiktaş BKM Mutfak'ta kutladı. Çıkışta koşar adımlarla cipine binen şarkıcı Nez, Beyoğlu'nda bir erkek arkadaşıyla yakalanması haberiyle ilgili ateş püskürdü. Nez, 'O fotoğraflardaki kadın ben değilim. Hayatımda kimse yok. Olsa yüzümü niye saklayayım. Ayrıca benim kollarımda dövme var o kadında dövme yok. Hayatımda biri olursa bunu zaten saklamam. Ben o saatde evdeydim. Beyoğlu'na tek başıma çıkmam zaten. Lütfen yapılan haberlere dikkat edilsin' dedi. Nez kafasındaki şeytan boynuzu için, 'Kötü insanların bende korkması için taktım' şeklinde konuştu.

Nez 29 yaşına bastı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nezle

Nezle

Rüyada nezle olduğunuzu görmeniz, hayatta metin davranmanız gerektiğine işarettir. Rüyasında nezle olduğunu gören kimse olaylar karşısında daha dikkatli davranmalı demektir. Etrafınızda düşmanlarınız var demektir. İnsanlarla ilişkilerde daha dikkatli olmanız gerektiği demektir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada nezle olduğunuzu gördüyseniz, etrafınızda düşmanlar var...
  2. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  3. Mi'na 20 yaşına bastı  :)

Mi'na 20 yaşına bastı :)

nice mutlu yıllara....
  4. Terim'in kızı 25 yaşına bastı

Terim'in kızı 25 yaşına bastı

buse terim kaç yaşında merve terim kaç yaşında buse merve kac yasinda yaşı geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrıldığına dair haberler çıkan futbol hocası Fatih Terim'in kızı Merve Terim sevgilisi ile kameralar karşısında........ TERİM MUTLULUK SARHOŞU! 25. DOĞUM GÜNÜNÜ SEVGİLİSİ AHMET BARAN ÇETİN'LE KUTLAYAN MERVE TERİM, İLK KEZ OBJEKTİFLERDEN KAÇMADI.. Milli Takımlar Teknik Direktörü...
  5. nezle

nezle

Bebegim 6 aylık ve nezle ne yapabilirim ????

Sayfayı Paylaş