gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nez - Her Şey Boş

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Sen kendi tarafını tuttun ben ellerini tuttum Sana bir iki ağır sözüm vardı tamam tamam yuttum Çok belli ettin aldattığını dostlardan duydum
    Haberin olsun yalanların önüne karargah kurdum

Şimdi başa dönüyor ayrılıklar
    Fani bu dünya gel beni kurtar

Devire devire yürüyorum şişeleri
    Ben değil barlar sarhoş
    Evire çevire unutuyorum aşkları
    Yalan bu dünya her şey boş
    İddia ediyorum ki her şey boş

Nez - Her Şey Boş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allerjik nezle

Allerjik nezle

Allerjik nezle, hapşırma, burunda tıkanıklık, kızarıklık, kaşıntı ve akıntı ile seyreden ve toplumda sık görülen bir hastalıktır. Allerjik nezle mevsimsel bir seyir izleyebilir ya da belirtiler yıl boyunca hiç azalmadan devam edebilir. Mevsimsel seyir izleyen tip daha sıktır, ilkbahar ve sonbaharda çeşitli polenlerin ortaya çıkması ile belirtilerde artış gözlenir. Yıl boyunca süren allerjik...
  2. Nezle

Nezle

Rüyada nezle olduğunuzu görmeniz, hayatta metin davranmanız gerektiğine işarettir. Rüyasında nezle olduğunu gören kimse olaylar karşısında daha dikkatli davranmalı demektir. Etrafınızda düşmanlarınız var demektir. İnsanlarla ilişkilerde daha dikkatli olmanız gerektiği demektir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada nezle olduğunuzu gördüyseniz, etrafınızda düşmanlar var...
  3. Boş

Boş

İçi boş kap temiz olursa gelecek rızka, kirli olursa hüsnükuruntuya ve amel işlemekte gösterilen ilgisizliğe delalet eder.
  4. Alerjik Nezle

Alerjik Nezle

Alerjik Nezle Alerjik nezle, hapşırma, burunda tıkanıklık, kızarıklık, kaşıntı ve akıntı ile seyreden ve toplumda sık görülen bir hastalıktır. Alerjik nezle mevsimsel bir seyir izleyebilir ya da belirtiler yıl boyunca hiç azalmadan devam edebilir. Mevsimsel seyir izleyen tip daha sıktır, ilkbahar ve sonbaharda çeşitli polenlerin ortaya çıkması ile belirtilerde artış gözlenir. Yıl...
  5. nezle

nezle

Bebegim 6 aylık ve nezle ne yapabilirim ????

Sayfayı Paylaş