gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Nez ile Tolga Karel sahnede kavgaya tutustular!

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

sahnede kavga ettiler nez tolga karel kapismasi. Nez ile Tolga Karel birbirine girdi! Schwarzkopf Professional erkekler için tasarlanmış ilk markasının tanıtımı önceki akşam Beyoğlu Ghetto'da parti ile gerçekleşti. Şarkıcı Nez ile oyuncu Tolga Karel, herkesin içinde kavga etti. [​IMG]

Gecede sahne alan Nez ile gecenin fotoğraflarını çeken Tolga Karel kavga etti.

Ünlü şarkıcı Nez şarkılarını seslendirip konukları coştururken Tolga Karel sahneye gelerek "Ara verir misin fotoğraf çekeyim yine devam edersin" dedi. Bu sözlere çok sinirlenen güzel şarkıcı Nez, sahneden seyirciye şöyle seslendi; "Bana ara vermemi istiyorlar,12 yıldır sahnelerdeyim ben böyle bir şey görmedim. Sizce bırakayım mı yoksa eğlenmeye devam edelim mi? Ben sizler için buradayım" demesi üzerine alkışlanınca, ünlü şarkıcı Nez, bir şarkı daha seslendirip programının bitmemesine rağmen sahneden sinirli bir şekilde indi.

Kulise giderken iyice sinirlenen Nez "Yaptığın çok ayıp. Kulise gel Tolga kulise bekliyorum" diye bağırdı.

Yetkililerin araya girmesiyle biraz olsun sakinleşen Nez, hızlı bir şekilde mekandan ayrıldı.

Nez ile Tolga Karel sahnede kavgaya tutustular! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı

Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı

ARAYA GİREN DENİZ DEĞİL 'YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN İKİ OYUNCUSU ARASINDA İLİŞKİ YAŞANDIĞI ŞÜPHESİNE KAREL YANIT VERDİ. 'Yaprak Dökümü'nün iki oyuncusu arasında ilişki yaşandığı şüphesi, Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı. Tolga Karel ise, iddiaları yalanladı. Yaklaşık 1.5 yıldır birlikte olan Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik, kıskançlık yüzünden ayrıldı. Öykü Çelik,...
  2. Tolga Karel Dolandırdımı

Tolga Karel Dolandırdımı

Popstar yarışmada ün kazanan Sezen albüm çıkarmak için ünlü oyuncu Tolga karel'den şarkı almaya kalkarsa neler olur...... 'TOLGA KAREL HAYATIMI MAHVETTİ!' POPSTAR SEZEN, TOLGA KAREL HAKKINDA ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Tolga Karel'in Sezen'e 'Sana şarkı vereceğim' diyerek 'Kukla' adlı şarkısını önerdiği karşılığında ise 25.000 TL aldığı, sonra aynı şarkıyı pek çok kişiye aynı...
  3. Tuba Ekinci, Tolga Karel ilişkisi

Tuba Ekinci, Tolga Karel ilişkisi

tuba ekinci, tuba ekinci tolga karel, tolga karel, tolga karel haberleri, tuba ekıncı, tuğba ekinci Ünlü popçu Tuba Ekinci, Tolga Karel'in annesiymiş miş miş miş Melek'ler:D:D Ünlüler dünyasında olay adam olarak bilinen Tolga Karel, Tuba Ekinci ile yakalnınca kameralara "annemle beni iyi çekin" demiş. Doğrusunu söylemek gerekirse anneside pek bir hoş hatunmuş vesselam :D:D...
  4. Tolga Karel ''Salak''

Tolga Karel ''Salak''

tolga karel, salak, şarkı sözleri, nedir, bestesi, ile ilgili bilgiler burada melekler SALAK Bıraksaydın da bir nefes alsaydım Ansaydım anımsasaydım bitmesine rağmen Sorsaydın ama sorgulamasaydın Belki de çok zordu beni olduğu gibi kabul etmek Aslında bak buldun daha ne istiyordun hayattan Her türlü faydalanabilirdin aslında bu salaktan İnan üzülmedim kırılmadım aslında senden bana...
  5. Tolga Karel Kanıt Dizisinde..

Tolga Karel Kanıt Dizisinde..

Bu konu; tolga karel kanıt dizisinde hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlarda en son Son Osmanlı-Kıyam dizisiyle izlediğimiz Tolga Karel başka bir diziye transfer oldu. Oyuncunun yeni dizisi Kanıt. Komiser Yaman karakteriyle diziye dahil olan oyuncu. 97. bölümden itibaren dizide yer alacak. İşte detaylar... Daha önce Seben Koçibey'i Orhan-Selim ikilisinin yanına...

Sayfayı Paylaş