gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nezaket

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kişi rüyasında nezaket kurallarına uymaya çalışırsa yanılır. Dikkatli olmalıdır.

Nezaket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğa nezaket eğitimi nasıl verilmeli?

Çocuğa nezaket eğitimi nasıl verilmeli?

Çocuğa nezaket eğitimi nasıl verilmeli? Çocuğa zorlamadan kazandırılan nezaket kuralları, toplum tarafından onay görür. Onay gören çocuğun aidiyet duygusu artar, özgüven duygusu gelişir. Çocuğa nezaket eğitimi nasıl verilmeli? Abdullah Purtaş / Psikolojik Danışman Toplum hayatında insan ilişkileri önemli bir yer tutar. Nezaketi, inceliği, tabiatının bir gereği haline getiren;...
  2. Yalın - Nezaketten

Yalın - Nezaketten

birileri bize hayatı göstermeli yalın birileri bize hayatı göstermeli bizim gibileri yalnız şarkılar paklar şarkı sözü sözleri Birileri bize hayatı göstermeli Birileri hırçınlığımızı dindirmeli Bizim gibileri yalnız şarkılar paklar Vura vura kafaları iyice büyütmeli Ben bugün nezaketten kırılıp bükülüp Kafamda tepemde onları bunları Taşırken buldum kendimi Ben bugün şikayetten bi dolup bi...
  3. Osmanlı Nezaketi

Osmanlı Nezaketi

Evlatları olmakla gurur duyduğumuz, Osmanlılar'ın edeb, nezâket ve terbiye husûsunda kaydettikleri seviye, hiçbir milletle kâbil-i kıyâs değildir. Onların muâşeret âdâbı, misli görülmemiş bir mükemmellik ve incelik arzeder. Akıllara sığmayan bir zarafetle bezeli tezhipler, büyük sabrın ürünü hatlar, edep ve itaatin şahitleri haşmetli camiiler, merhametin alemi vakıflar, bize kadar tevarüs eden...
  4. çocuğa hangi nezaket kuralları öğretilmeli

çocuğa hangi nezaket kuralları öğretilmeli

nezaket ifadeleri nezaket ifadeleri nelerdir kuralları nelerdir görgü ve kuralları kurallarına örnekler Biz ebeveynler ayna gibiyiz.Çocuklarımız bizde gördükleriyle şekillenir..O çocuk anlamaz diyerek yanında yaptığımız davranışlar bize olumsuz kişilikler olarak döner..Bebekler bile çok iyi gözlemciymiş...Aman dikkat...Çocuklar bizi gözetliyor:) Toplum hayatında insan ilişkileri önemli bir...

Sayfayı Paylaş