gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nez'i Canlı Yayında Şoke Eden Sözler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nez nez, canlı yayın, şoke oldu, dondu kaldı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz gün canlı yayında ,telefonla katılan bir izleyicinin yorumu Nez'i şoke etti!

Genç şarkıcı canlı yayına bağlanan bir izleyicinin kalçalarıyla ilgili yorumu yüzünden gergin dakikalar yaşadı..
    Disko Kralı'nın bu haftaki konukları arasında yeralan seksi şarkıcı Nez, programa telefonla bağlanan seyircinin iltifatını eleştiri olarak anlayınca stüdyoda gergin dakikalar yaşandı.
    POPODAN İBARET DEĞİLİM
    Disco Kralı'nda canlı yayına bağlanan bir izleyici 'Nez in poposunu görmeyeli uzun zaman olmuştu , teşekkürler' demesi üzerine Nez bir süre güldükten sonra yüz ifadesi değişti ve 'Hanfendiye çok teşekkür ediyorum. Ben sadece popodan ibaret değilim canım' dedive elleriyle yaptığı hareketle şaşırttı. Ben kıvrımlı bir kadınım ve kıvrımlarımı seviyorum. Canlı yayında böyle söylemek biraz üzücü' sözlerini ekledi.
    Yayına bağlanan bayan yanlış anlaşıldığını dile getirince, Nez 'Sizi yanlış anladığım için özür dilerim' dedi.

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylemiş kadın ,popo göstermekten ,teşhircilikten başka bir işi mi var bu kadının ALLAH aşkına ...soyunmakla şarkı söylemenin aynı şey olduğunu sanıyor ..hiç hoşlanmıyorum bu kadından ..

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bayan doğru sölemiş sesden çok popo görüyoz bu nez hanımda
    şarkıcı sesiyle ön planda olur pop göğüs açarak ön planda
    sevmediğim sesinden hiç hazz etmediğim bir şarkıcı :S

Nez'i Canlı Yayında Şoke Eden Sözler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Batı'yı şoke eden sözler!!

Batı'yı şoke eden sözler!!

Rusya Başbakanı Putin, 'İnsan hakları, içişlerimize karışmak için Batı'nın bahanesi' dedi. Rusya'nın eski Devlet Başkanı, yeni Başbakanı Vladimir Putin, Paris ziyareti sırasında, Batı medyasının klasik sorularıyla sıkıştırlmaya çalışıldı. Rusya'da insan hakları ihlallerinin sürdüğü, bunu engellemek için fazla bir şey yapılmadığı, azınlıklara baskı uygulandığını söyleyen gazetecilere...
  2. Ergenekon'da şoke eden bilgi

Ergenekon'da şoke eden bilgi

Ergenekon'da bugün ortaya öyle bir harita konuldu ki herkes şaşırdı. Bu bilgi tutuklanan Yarbay dönmezle ilgili! Ergenekon soruşturması kapsamında Türkiye genelinde ele geçirilen el bombalarının kriminal incelemesi tamamlandı. Raporda, çeşitli illerde ele geçen el bombalarının geçmişte 10 ayrı eylemde kullanılan bombalarla aynı seri ve kafileden olduğu belirlendi. Raporda, bugün tutuklanan...
  3. Kazada şoke eden neden!

Kazada şoke eden neden!

Türk Hava Yollarına ait uçağın Hollanda'da düşemsiyle ilgili şoke edici nedenler ortaya sürülüyor. Bugün Türkiye'nin de Hollanda'nın da gündeminde bu uçak kazası var. Uçağın hava şartlarında dolayı mı düştüğü konuşulurken, Hollandalı yetkililerden bunun üzerine de şok bir açıklama geldi. Hollandalı sivil havacılık yetkilileri, 'Uçakta benzinin az olduğunu, bu nedenle düşmüş olabileceğini...
  4. Şoke Eden Elbiseler

Şoke Eden Elbiseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Seda Sayan'dan Şoke Edici Sözler!

Seda Sayan'dan Şoke Edici Sözler!

seda sayan, şoke edici sözler, ne dedi, canlı yayın kazası, mayıs 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Canlı yayında ki programında Seda Sayan öyle bir laf etti ki,seyirciler şoke oldu. Sabahın Sedası adlı sabah programıyla ekrana gelen Seda Sayan,kendisiyle ilgili çok enteresan bir espri yaptı. Canlı yayında kendi suratını 'maymunun k. çına'...

Sayfayı Paylaş