gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Nezih-git diyemem

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim bu şarkıyı severek ve beğenerek dinliyorum.Tavsiye ediyorum mutlaka dinleyin:ehi: Nezih-git diyemem
    Git bırakıp uzaklara git
    Ardında yaşlı gözlere kıyıp git
    Git bırakıp uzaklara git
    İstesemde dön desemde hadi git

Git yalan sevdalarına
    Çaresiz yarınlarına
    Bu yürek buna da dayanır
    Alışırım gözyaşlarıma

Sana git diyemem,
    Ama kal demek gelmiyor içimden
    Son sözünü söyledin bana bırakıp giderken,
    Ahh gün gelir olurda pişman olup dönersen
    Ardından bakıp güleceğim.

Nezih-git diyemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Sev Diyemem

Nalan - Sev Diyemem

Gözlerin beni kor gibi yakar canım Fırtına kopar yaklaşma sakın Sevinçler uzak hüzünler bana yakın Allah'ım sabah olmasın sakın Gelemem sana gelemem sev diyemem Bedenim senin her anım yalnız senin Benliğimi sarar tenin ellerin Gün gelir masum bir bakış yeter bana Umutlar yeşerir taşar dünyama Bilemem seni bilemem, yanıyor bedenim Beni gönlüne sar diyemem Sen bana gül beni biraz oyala Bir...
  2. "İzmir'in suyunu için, diyemem"

"İzmir'in suyunu için, diyemem"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentin içme suyundaki arsenik tartışmasıyla ilgili "Şu an şebekeye Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı sınır değerin üstünde su verdiğimiz için vatandaşlarımıza 'Suyu içebilirsiniz' diyemem. Bakanlığa parametrenin yükseltilmesi için müracaat ettik, ancak henüz bir cevap alamadık'' dedi. Kocaoğlu, arsenik oranlarının yüksek olduğu bilgisini,...
  3. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  4. GİT...

GİT...

Git Ayrılığın nağmesi bu duyduğumuz, Bakışların gönlümü caydırmadan git. Ne bir hatıran kalsın ne de bir umut, Duruşların gönlümü yandırmadan git. Bütün resimlerini sök at duvardan, Sana ait ne varsa çıkart odamdan. Kitabın arasında şöyle canından, Bir gül bırakmıştın ya soldurmadan git. Hani bir şarkı vardı mazide kalan, Öyle içten acıklı,öylesi nalan. Göğsüme yaslanıp da...

Sayfayı Paylaş