gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Nezir Yenises - Gözünde Kaldi Gözlerim

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

nezir yenises [​IMG]
    01. Nezir Yenises - Gözünde Kaldi Gözlerim
    02. Nezir Yenises - Canimi Vermezmiyim
    03. Nezir Yenises - Hecele
    04. Nezir Yenises - Vallahi Billahi
    05. Nezir Yenises - Bizim Günümüs
    06. Nezir Yenises - Odam Kirec Tutmuyor
    07. Nezir Yenises - Hasan Efendi
    08. Nezir Yenises - Vazgecemem Ki
    09. Nezir Yenises - Sev Beni Canin Gibi
    10. Nezir Yenises - Öldürdün Beni
    11. Nezir Yenises - Toprak Anam
    12. Nezir Yenises - Rindamin & Güzelim

Nezir Yenises - Gözünde Kaldi Gözlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. [IstanbuL meyhaneLeri oksuz kaLdi]‏

[IstanbuL meyhaneLeri oksuz kaLdi]‏

Istanbul meyhaneleri oksüz kaldi: Avni Anil artik 'biraz kul biraz duman' 14/06/2008 Turk Sanat Muzigi'nin en onemli isimlerinden, "Bu aksam butun meyhanelerini dolastim Istanbul" basta olmak uzere unutulumaz bircok eserin bestecisi Avni Anil yasamini yitirdi. Sanatci pazartesi gunu devlet toreniyle topraga verilecek TURAC TOP / BAHRI KARATAS IZMIR - Turk Sanat Muzigi'nin...
  2. Brad pİtt sokakta kaldi

Brad pİtt sokakta kaldi

ÜNLÜ AKTRİS ANGELINA JOLIE, SEVGİLİSİ BRAD PITT'E EVE GİRMESİNİ YASAKLADI. Birkaç gün önce geceyi yakın dostu Bono'nun sahibi olduğu bir kulüpte geçiren Pitt'e kızan güzel yıldız, sevgilisini Fransa'daki evlerine sokmadı ve onu sert bir dille uyardı. Uzun süre dil döken Pitt'in ısrarlarını kıramayan Jolie ünlü oyuncuyu daha sonra içeri aldı.
  3. kac dakika kaldi ooofff

kac dakika kaldi ooofff

Oğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 35 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - HaLa 35 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 34 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 34 uLan 34 aL su saati ben uyuyorum .. Öğrenci 1 - .. Öğrenci 1 = Kaç dk var ?? Öğrenci 2 = hmm [saate bakar] kaçta caLıyodu ?? Öğrenci 1 = bi dk [iLk dersten başLar hesapLamaya] Öğrenci 2 =...
  4. Cengiz Nezir kimdir

Cengiz Nezir kimdir

cengiz nezir cengiz nezir kimdir şimdiki hali hayat bilgisi oyuncuları şimdiki halleri cengiz nezir kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. "Hababam Sınıfı" film serilerinde de rol alan usta oyuncu Cengiz Nezir hakkında bilmediğiniz ve merak ettiğiniz tüm bilgileri sizler için, sunuyoruz Melek'ler. 1957 yılında istanbul'da Doğan...

Sayfayı Paylaş