gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
  2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Niagara şelalesine kuşbakışı bakış atmaya ne dersiniz
    çok dehset her defasında belırtıyorum..emegıne saglık canım

Niagara şelalesine kuşbakışı bakış atmaya ne dersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. Şelaleler

Şelaleler

şelaleler
  3. bakışlarımız neler anlatır:D

bakışlarımız neler anlatır:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...

Sayfayı Paylaş