gebe
  1. cicek_mis

cicek_mis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

niaşnlımın boyu

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında cicek_mis tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar belki saçma gelebilir size ama sorunumu anlatayım akıl verin bana. kendisiyle üniversitde tanıştım ve 4 yıl aynı sınıftaydık. herşey yolunda gitti ve nişanlandık. akrabalar falan ilk defa gördü o gün ve herkes boyu kısa falan demeye başladı. aslında aynı boydayız. eskiden bunu önemsemezdim ama evlilik gelip çatınca insanın aklına gelmeyen kalmıyor. ilerde çocuklarımız olunca yaşlanınca ben kilo alırım ve ondan iri görüncem diye kabuslar görüyorum. küçükten beri hep insanlardan uzundum ve bu bende hep bir takıntı oluşturmuştu. bunu atlatmıştım ama akrabalar arkadaşlarım öyle deyince yine takıntılarım başladı. ne yapmalıyım? nasıl düşünmeliyim??

2. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    hayirli olsun nisanin canim...neden kafana takiyorsunki sen anlastikdan sonra sorun nerde ? bence hic uzulme nisanlilik donemini iyi gecirmeye calis derim benmde boyum esimle ayni hic sorun etmedim benm boyum uzun 1.73 esimine 1.74 duz tabanli ayakkabilar giyiyorum zaten yuksek topuk hic giymem giyememde heralde :D:D kim ne derse desin onlarin etkisinde kalma herkes begenmek zorunda degil Allah bir yastikda kocatsin problem etme nisanlinla guzel zaman gecirmeyi dusun :D

a.özlem bunu beğendi.
  3. cicek_mis

cicek_mis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım bende aynı senin gibi düşünüyorum ama bir yandan da hamile olduğumda kilo aldığımda onun ablası gibi görünmekten korkuyorm o çünkü minyon birazda..
    oof of dertsiz başıma dert arıyor gibiyimm ne güzel her şey iyi giderken bu düşüncelere nasıl kapılıyorum:(

4. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

bak kendin ble söylüorsun dert arama kndne ne güzel herşey yolundamış hm nie önemsion böle şeyler hiç önemli deil evlilikte bunu evlenince anlarsınnn

5. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    tatlım bence boyun posun evlilikte hiçbir anlamı yok yeterki ağız tadı hiç bozulmasın kocayınca sanki güzellikmi kalıyor bence seviyosan kimseye kulak asma yoluna devam et bence

6. cicek_mis

cicek_mis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağ olun ya içimi rahatlatıyorsunuz.. evlenince kalmaz böyle düşüncelerim:)

7. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer seviyosan ve onun yanında mutluysan boy takıntısı saçma önemli olan doğru insanı bulabilmek doğru insanın o olduğuna inanıyosan sakın milletin lafına bakıp bu en güzel geçirmen gereken nişanlılık döneminde kafanı karıştırıp kendini mutsuz etme kendinde diyosunya ağrısız başını boşuna ağrıtma

8. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    evlilikte kilo boy önemli olmamalı bence..önemli olan nasıl bi kişiliği olduğu ve sana ne kadar değer verdiğidir...güzellik tabağa koyup yenmiyorki..bence nişanlılık döneminin tadını çıkarmaya bak.bu tür şeylere takılıp sevgini asla yitirme canım..

9. cicek_mis

cicek_mis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağ olun kızlar ben onu çoooook seviyorum ve çooook iyi birisi. böyle şeyler düşündüğüm için kendimi suçlu hissediyorumm:(

niaşnlımın boyu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boya seçimi

boya seçimi

duvar boya renkleri duvar boyası renkleri oda boyaları boyası renk çeşitleri oda boya seçimi Boya seçimi Boya duvarları ve tavanları güzelleştirir ve uygunsuz inşa edilmiş odaları bile deðiştirebilir; koyu , sıcak bir duvar boyası büyük bir odayı rahat ve sıcak bir oda gibi gösterir. Tavana koyu bir tonda boya uygularsanız uzun koridorlar kısalır. Buna karşılık açık pastel renkler, küçük...
  2. boya fırçaları

boya fırçaları

Boya fırçaları sertleşmiş ise: Kaynamış sirkeli suda bekletin yumuşadığını göreceksiniz.
  3. Bodur Palmiye

Bodur Palmiye

bodur palmiye palmiye çeşitleri Bodur Palmiye (Chamaerops Humilis) Palmiyegillerdendir. Anavatanı Akdeniz havzasıdır. Genelde birden çok gövdeli, fazla boylanmayan, çalı görünümlü bir palmiye cinsidir. Çok ağır gelişir, salonlarda bakıldığı taktirde 1,2 m boyuna erişebilir. Fakar bahçelerde dikildiğinde boyu 4-6 m'ye ulaşabilir. Uzun ve dikenli bir...
  4. Boya / boyamak

Boya / boyamak

Örtmek ve gizlemektir. Bir mekanın ya da yüzeyin boyanması insanı mutlu edecek gelişmelere, beklentilerin gerçekleşmesine, Beyaz ve yeşil renkle bir yeri boyamak günah ve isyandan dönüş yapmaya, Bir yeri siyah ve koyu tonda renklerle boyamak masiyete ve iç karartıcı gerişmelere; Vücudun baş ve diğer organlarını yağlıboya, kireç, çamur vs. ile boyamak, çirkin görünen bir durumu gizlemede içine...
  5. Boya damlaları

Boya damlaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş