gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Niccolo dell' Abbate Resimleri (1509 - 1571)

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Niccolo dell' Abbate Resimleri (1509 - 1571) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niccolo Tartaglia

Niccolo Tartaglia

İtalyan matematikçi Niccolo Tartaglia, üçüncü derece denklemlerin çözümüne ilişkin buluşuyla tanınmıştır. Yoksul bir ailenin oğluydu. Doğduğu kentin 1512′de Fransız Birlikleri tarafından yağmalanışı sırasında, kendisine sonraki yıllarda soyadı olarak kullanacağı ‘kekeme’ anlamındaki Tartaglia takma adının verilmesine neden olan bir konuşma zorluğuna yol açan ağır yaralar aldı. Kısa bir süre,...
  2. Apple & Dell yeni Blu-ray laptoplar planlıyor

Apple & Dell yeni Blu-ray laptoplar planlıyor

Hem resmi hem de resmi olmayan kaynaklara göre Apple ve Dell firmaları önümüzdeki aylarda Blu-ray platformuna giriş yapmak istiyorlar. Apple taşınabilir bilgisayarlarına mavi-lazer ve slot-load mekanizmasını entegre etmek istiyor fakat bazı kalite sorunları nedeniyle bu planlarını şimdilik erteledi. DVD ve CD yazıp Blu-ray diskleri okuyabilen bir kombo sürücü resmi olarak sunulmuştu fakat daha...
  3. Pieter Aertsen Resimleri (1509 - 1575)

Pieter Aertsen Resimleri (1509 - 1575)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Merhaba arkadaşlar ben Dell Touchpad Sorunu yaşıyorum acaba bu sorundan nasıl kurtulurum bana aranızda Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yazacak biri var mı?
  5. Dell Marka Laptoplarda Touchpad Nasıl Kapatılır ?

Dell Marka Laptoplarda Touchpad Nasıl Kapatılır ?

Dell Touchpad Kapatma Dell Touchpad Nasıl kapatılır Sevgili melekler, Teknik Destek bölümümüzde bu kez Dell touchpad kapatma ile ilgil isorun yaşayan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Dell Touchpad nasıl kapatılır anlatmaya çalışacağız.. :) Dell Laptoplarda touchpad'i kapatamama gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Yazı yazarken eliniz touchpad'e çarpabilir ya da farkında...

Sayfayı Paylaş