Nice Yıllara Beyza21

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Nice Yıllara Beyza21
Artık kaç yıl oldu saymıyorum ama ben hep olduğumdan beri sen hep vardın... Sen olduğundan beri de sanki ben hep varım... Melekler mekanı sayesin de tanıdığım ve iyiki tanımışım dediğim Beyza21 bacım, sen benim sadece dostum değil bacım oldun, sırdaşım kardeşim oldun... Kimselere anlatamadığım derdimi sevincimi herşeyimi rahatlıkla paylaşabildiğim yeri geldi benimle ağladın yeri geldi benimle güldün... Bu dünya da birbirimizi anlayabilen bir bağ oluştu aramızda ve yıllardır o bağ çok şükür daha da güçlenerek dostluğumuzu pekiştirdi...
Bacı olmak için aynı anne babadan kan bağı olmasına gerek yok..Aramızda ki can ve gönül bağı sayesin de sen benim bacım, ahretliğim, dostum, sırdaşımsın..
Senin gibi bir dosta sahip olduğum için şükürler olsun... Seni verene bin şükür...İyiki doğmuşsun...Gönlünden geçen tüm dileklerinin kabul olmasını dilerim..Rabbim sana sağlık, huzur, mutluluk, başarı ve daha ne dilersen misli ile versin..Seni çok seviyorum herşey gönlünce olsun nice nice yıllara...

0_6e579_cd8279fd_XL.gif
n5kbal.gif

Sevgili mawim,kardeşim,dostum..Her yıl doğum günümde dilediğim tek şey sizlerle birlikte nice yaşları devirmek.Her insanın mutlaka sayısız arkadaşları vardır,ama dostu yoktur.Dost kavramı çok farklı biliyorsun.Hele ki bu zamanda çıkara dayalı ilişkileri düşünürsek..Bizim dostluğumuz çok özel..2007 den beri Melekler mekanının vesilesi ile tanışıp bu zamana kadar dimdik ayakta tuttuk dostluğumuzu,riyasız ve çıkarsızca..Bizi bir araya getiren rabbime şükür ,göz bebeğim herşeyim Melekler Mekanınada teşekkür ediyorum.İyi ki varız..Sizlerle beraber nice sağlıklı huzurlu mutlu imanlı yaşlara ...Bu güzel jestin için teşekkür ediyorum.Seni seviyorum güzeller güzeli dostum :kiss:

Geri