Nice Yıllara Can Dostum Çitos'um

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Nice Yıllara Can Dostum Çitos'um
Canım dostum can dostum Dostluğu ve kardeşliği aynı anda seninle yaşadığım meleğim iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki seni tanımışım ve iyiki hayatımın en güzel parçalarından birisisin.Hayatın boyunca tüm dileklerinin ve hayallerinin bir bir gerçeğe dönüşmesi dileklerimle eşinle sevdiklerinle ve sevenlerinle bir ömür boyu mutluluklar diliyorum can dostum,canım kardeşim:)

nice%20yillara-2e4.jpg

dogumgunu1-324.jpg

dogumgunu-8617.jpg

dogumgunu-8218.gif

niceeeee mutlu yıllaraaaaa çitosss rabbim sevdiklerinle birlikte hayırlı ve uzun ömürler geçirmeni nasip etsin doğum günün kutlu olsunnnnnn. iyiki doğduniyiki doğduniyiki doğdun

Mawişim canım sana olan sevgimi biliyorsun.Bana yeri geli abla yeri geldi kardeş yeri geldi arkadaş oldun.Sevincime kederime hep ortak oldun.Seni gerçekten Ailemin ferdi olarak görüyorum.Hayatımda tanıdığım ender insanlardan birisin sen anlatılmaz yaşınacak birisin iyiki varsın her şeyim seni seviyorum güzel dilek ve temennilerinin aynısını bende sana diliyorum Birtanem çok teşekkür ederimm:kiss:

Doğum günümü kutlayan arkadaşlarım çok teşekkür ederim Allah sizin gibi dostları etrafımdan eksik etmesin iyiki varsınız :kiss:Hepinize yürekten sevgi ve saygılarımı gönderiyorum:))

Sağol kelebğim Allahtan sizlere de hayırlı mutlu huzurlu ömürler diliyorum:)

Geri