Nice yıllara Can dostum DarkAngeL

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Nice yıllara Can dostum DarkAngeL
Canım dostum can dostum nice mutlu senelere:humble:
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara dostum..

dogumgunu2-6710.jpg

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tşklerrrrrrrrrrrrrrr can dostummm benimmmm harikasın sen yaa

pasimmm kocişimmmmm seviyorumm seniiiiiii

hayal sanada çok tşk ederim harika bir avatar olmuş
hepinizin eline ve yüreğine sağlık kocam öpücüklerim sizinleee :D

Dark şu anda telefonun ucunda, ya inanılmaz bir ucube ya bu :) İyiki doğdun diyorum pişmiş kelle gibi gülüyor.

İyiki doğdun canım arkadaşım. İyiki varsın :)

Dark şu anda telefonun ucunda, ya inanılmaz bir ucube ya bu :) İyiki doğdun diyorum pişmiş kelle gibi gülüyor.

İyiki doğdun canım arkadaşım. İyiki varsın :)

çok sayın sadminim bu derğerli açıklamalarınız için tşklerimi bir borç bilirkene nekaddarrrr mikemmeelllllllllllll biri olduğumu sizin gözünüzde bilmem benim için çok büyük bir olayy çağdaş sosyo ergonomik bir aile annesi olarak seviyorumm sizleriiii:D

diğer arkadaşlarımada çokkkkkkkkkkkkkkk tşklerrrrrr seviyorum sizleri kızlarrrr:D

Geri