gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Nice Yıllara Canım Karım MaviGül'üm

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

NİCE ÇEYREK ASIRLARA BİTANEM Çeyrek asır, yarım yüzyıl önce başlayan mutlu hikayemizdeki baş kahramansın Sen. Bu yıllar içine serpiştirilmiş, evel Allah'ın sayesinde verdiğin evlatlar için, başta Rabbim'me. Sonra sana şükranlarımı sunuyorum güzel karım mawigülüm....

Dünya'ya bin kere gelsem yine seni seçerdim bunu biliyorsun. Seninle birlikte olmaktan dolayı inanılmaz mutlu bir adamım. Bu mutluluk içinde sana teşekkür ediyorum. Bana her yıl için huzur ve mutluluk verdin AşKıM... Yıllar öylesine akıp geçerken 15. yılımıza giriyoruz bugün. Bugün seni her senekinden daha fazla seviyorum. Ailemizin ve yuvamızın saadeti ve geleceği için seni tüm kalbimle seveceğime, dışarıdan gelen tehlikelere karşı gözeteceğime, hiç kimsenin bu mutluluğu bozmasına izin vermeyeceğime şerefim ve namusum üzerine söz veriyorum. Bugün yaptıklarım, yarın yapacaklarımın teminatıdır. Rabbim önümüzdeki yıldada bize önce huzur sonra sağlık nasip etsin inşallah. Nice 15 yıllara Canım Karım...

Seni Seviyorum Aşkımm.. Taki ölüm, kalbimi yerinden söküp alana kadar buna devam edeceğim...
    Sadmin.

TİTAN, Derya48 ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    93 Yılının Ekim ayında başlayan sevdamız önce yüreğimize yazılan aşk yemini ile birlikte 98 yılının Nisan ayında kağıda dökülerek resmi bir şekilde eşin oldum. Hayatımın asla pişman olmadığım en büyük günü 9 Nisan olan evlilik yıldönümümüz tekrar geldi çattı. Geçen yıllarla birlikte belki saçlarımız ağardı, yüzümüzde çizgiler oluştu değiştik haliyle...Hayat farklı oyunları ile aşkımızı sınadı ama Rabbime şükürler olsun ki sana karşı asla değişmeyen en büyük gerçek her geçen gün daha da artan bir aşkla bağlanıyorum... Sen benim alınyazım, çocuklarımın babası, evimin erkeği, sol yanım kaderim...Rabbimden dilerim ki ahirette de bizi birbirimize eş olarak nasip etsin...Hayatın tüm oyunlarına ve kahpeliklerine inat seni tertemiz, çıkarsız ve ölesiye bir aşkla SENİ SEVİYORUM♥ SENİ SEVİYORUM♥ SENİ SEVİYORUM♥ 15.Cİ YILIMIZ KUTLU OLSUN BİRTANEM RABBİM BİZE DAHA NİCE 15 YILLAR DA EL ELE OMUZ OMUZA YÜREK YÜREĞE OLMAYI NASİP ETSİN (AMİN)

TİTAN ve Derya48 bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ayy cok guzel duygulandıım keske benım esımdee boyle benı sevsede dılıne doksede banada yyazsa ıkı satıır...

alllahım mutlulugunuz daım eylesın sızın mutlulugunuz cocuklarınızı ,evınızın kalabalıklıgıyla dahada şenlennsınz ınss allahım kalbınıze gore versın ınsss daha nıce imanlı senelere....

MaWiM bunu beğendi.
  4. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    gözlerim doldu tebrik edrim allah sizi dünya ahiret ayırmsaın tabi cennette:ar4fd:. bizede böyle uzun ömürlü mutlu çocuklu evlilşkler nasip olsun inş

MaWiM bunu beğendi.
Nice Yıllara Canım Karım MaviGül'üm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. niçin kar yağıyor ?

niçin kar yağıyor ?

Kış aylarında güneş ışınları çok güçlü olmadığı için, bulutların bulundukları yüksekliklerde hava sıcaklığı çok düşük olunca, yükselen su buharı, sublime denilen şekilde sıvı hale geçmeden, bu aşamayı atlayarak doğrudan buz kristali haline dönüşür. 0.1 milimetre çapındaki buz kristalleri birbirlerine yapışarak kar tanelerini oluştururlar. Eğer bulut ile yer arasındaki hava sıcaksa bu kar...
  2. UzakMavi nice yıllara

UzakMavi nice yıllara

Güzeller Güzeli Maviş Beom iyiki doğdun...Doğum günün kutlu olsun...Nice Mutlu Yıllara...
  3. Nice MutLu Yıllara ElmalıKurabiye

Nice MutLu Yıllara ElmalıKurabiye

elmalıkurabıye Elmali Kurabiyem iyiki dogdun :) Her Günü Bitiminde BirşeyLer Öğreniyorsan.. Ömrün Sana VazgeçiLmez DostLar Kazandırıyorsa.. Sabaha GüLerek AçabiLiyorsan GözLerini..--Büyüdüğüne ÜzüLme-- MutLak Göçe Bir Adaım Daha YakLaşmışsın..--oLsun Ne önemi varr-- Geride KaLacakLara--baktıkLarında GüLümseyebiLecekLeri,SevgiyLe yâd EdebiLecekLeri Bir Eser BırakabiLmişsen...
  4. $Ul€ Nice Mutlu Yıllara !!

$Ul€ Nice Mutlu Yıllara !!

Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllarda, etrafında sevdiklerinle birlikte olmanı ve hayalini kurduğun tüm güzelliklere ulaşmanı dilerim $Ul€ :tik: Doğum Günün Kutlu Olsun..
  5. narçiçeğimm Nice Yıllara;)

narçiçeğimm Nice Yıllara;)

Sevgili narçiçeğimm arkadaşımızın bugün doğum günü. Rabbim eşi, çocukları ve sevdikleri ile nice güzel , mutlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Nice yıllara narçiçeğimm:havai:

Sayfayı Paylaş