gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Nice yıllara MAWİM :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Mawim ;kendi güzel yüreği güzel dost,akrabalarımdan bile üstün tuttuğum yegana varlık..İyiki doğdun iyiki varsın canım.Bu doğum günün mutlu ANILAR,unutulmaz ANLAR,ve tatlı rüyalar gibi bir yılın başlangıcı olsun.Seni seven her türlü tribini çektiğin Cadın :kiss: Seni çoooooooooooooooooooooooooooo ......... k seviyorum bbm.jpg

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    mavimmmmmmm doğum günün kutlu olsun çocukalrınla eşinle niceee uzun mutlu yaşlara inşallah :dogumgunu:

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Canım Kardeşim Mawimmm :)
    Sağlık, huzur ve umut dolu nice mutlu yıllarda çevrende tüm sevdiklerinin olması dileğiyle, doğumgününü en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki seni tanımışım :asskim:

MAWİM.jpg

MaWiM bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yine yeni bir yılda, yeni bir yaşına daha hep birlikte girmeyi Nasip etti Allah bize... Dilerimki; Hayatının sonuna kadar seninle ve çocuklarımla mutlu ve sevgil dolu bir hayatımız olsun.

Yanımda ve canımda olan yüreği güzel kendi güzel karım. İyiki Doğdun !

MaWiM bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Yeni bir yaşıma daha girerken sizin gibi dostlarım ve sevenlerim olduğu için kendimi çok ama çok şanslı buluyorum. İyi ki varsınız canımdan öte cansınız sizi çok seviyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Canım can yoldaşım eşim hayat arkadaşım doğumgünümü hafta sonundan beri zaten kutluyorsun bir tanem beni çok mutlu ettin herşey için sana ayrıyeten teşekkür ederim. :) İyiki varsın seninle heryer cennettir benim için....Seni seviyorum;) Ben en büyük hediyeyi Rabbimden sizin gibi dostlara sahip olmakla ve senin gibi bir eşe ve 4 tane pırlanta gibi evlada sahip olmakla aldım zaten çok şükür bin şükür:)

TİTAN bunu beğendi.
  6. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    nice mutlu yıllara :)

MaWiM bunu beğendi.
Nice yıllara MAWİM :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nice yıllara Pasika

Nice yıllara Pasika

Doğumgünün kutlu olsun Pasika:) Yeni yaşında gönlünden ve aklından geçen tüm dileklerinin,hayallerinin gerçekleşmesi dileklerimle nice yıllara:pasi:
  2. Nice yıllara Sadminim:)

Nice yıllara Sadminim:)

Sitemizin kurucusu Sadminin Doğum gününü en içten duygularımla kutluyorum. Ayrıca çocuklarımın babası, hayat ve can yoldaşım,sevdiğim erkek ve her zaman bir baba,eş,ve yoldaş en önemlisi insan olarak gurur duyduğum birtaneme bir ömür boyu sağlık,mutluluk,başarı dolu uzun yıllar boyunca beraberce birlikte yaşlanmayı diliyorum:d014: Seni veren Rabbime şükürler olsun,Seni doğuran annemin...
  3. Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

İlk olarak konuyu ben acmak istedim cnm arkadaşım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanımışım seni valla :kiss::oppucuk: Yeni yıl sana sağlık mutluluk huzur başarı para :D:D en önemlisi inşşş bi bebiş getirir Allahın izniyle kuzucum :asskim:Şimdi mumları üfleyip dilek dileme vakti hadi bakalım kutlama başlasın herkes davetli asişimin partisine :D:Dyupis...
  4. Sevgili HaYaL Nice Yıllara

Sevgili HaYaL Nice Yıllara

Sevgili HaYaL arkadaşımızın bugün doğum günü... Sevdikleri, eşi ve bugün yarın doğacak oğluşu Deniz ile birlikte nice güzel, mutlu, sağlıklı uzun yıllar dilerim. İyiki doğdun HaYaL Nice yıllara:) Dip Not: Bugün 29 Kasım gün daha bitmedi bakarsın Rabbim bugün sana doğum günü hediyesi olarak oğluşunu gönderir:hamileyim:Sağlıkla sıhhatle hayırlısı ile gelsin Deniz bebek:tik: Buda Deniz...
  5. Nice Yıllara MEÇHUL

Nice Yıllara MEÇHUL

Sevgili MEÇHUL arkadaşımızın doğum gününü kutlar evlatları, eşi ve sevdikleri ile birlikte daha nice yıllar da herşeyin gönlünce olmasını dilerim. İyiki doğdun MEÇHUL iyiki varsın:) Hımmm kimmiş bu kim kimm kimmmm hahaha Meçhul Meçhul Meçhul yani you you you :D:D Herşey gönlünce olsun genç güzel anne vefalı dost

Sayfayı Paylaş