gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Nichole Kidman'ın Çöküşü

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nichole Kidman'ın Çöküşü

allah yardımcısı olsun paylaşımın için tşkler adminim

Nichole Kidman'ın Çöküşü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Çöküşlerdeyim

Athena - Çöküşlerdeyim

Athena - Çöküşlerdeyim bir iyilik et kendine lütfen git geri dönme kaldım çıkmazda beni bekleme o dumanlı tepeden sana bakan penceremden bir haber son defa cereyanda kaldım baktım olmuyor caydım olmuyor aralarda kaldım bitmiyor usandım burdan belki orada kalanlar silinir aklımdan yaklaşma yaklaşma nasıl olucak nasıl olucak nelere kaçsam kurtulsam nasıl olucak nasıl olucak derdime derman...
  2. İspanya ekonomisi çöküşe gidiyor

İspanya ekonomisi çöküşe gidiyor

İspanya ekonomisi, 2008'in 3. ve 4. çeyreklerinde daralarak teknik olarak durgunluğa girdi. İspanya Merkez Bankasından yapılan açıklamada, ülke ekonomisinin geçen yılın son çeyreğinde yüzde 1,1 daraldığı bildirildi. 3. çeyrekte ekonomi yüzde 0,2 küçülmüştü. Durgunluk, geleneksel olarak, 2 arda arda çeyrek negatif büyüme yaşanması olarak tanımlanıyor. Bankadan yapılan açıklamada,...
  3. Çöküş Filimi

Çöküş Filimi

Avrupa sinemasının Amerikan sinemasından farklı olarak, ele aldığı konuları bir aksiyon ya da kahraman yaratmadan ,bir belgesel tadında ama asla ritmini kaybetmeyen sürükleyicilikte ve derinlikte anlatabilme geleneğinin en güzel örneklerinden biridir bu film. İzlediğiniz süre içinde sanki bir film izlemiyormuşsunuzda ,olayların içinde biriymişsiniz gibi hissedersiniz sahiciliği...Film...
  4. Zenginliğin Bir Gecede Çöküşü

Zenginliğin Bir Gecede Çöküşü

Bir gecede 64 yıllık kazancı gitti Türk Sanat Müziği Sanatçısı Şükran Özer Doruk'un (79) Sarıyer'deki evinden yaklaşık 1,5 milyon dolar değerinde ziynet eşyası çalındı Alınan bilgiye göre, dün Tarabya Yeniköy Caddesindeki Doruk Apartmanının bahçe duvarını delen hırsızlar, yangın merdivenini kullanarak, sanatçı Şükran Özer Doruk ve avukat eşi İsmail Hakkı Dağdeviren'in (84) ikamet ettiği 3....
  5. İşte Merak Edenlere Nicole Kidman'ın Evi....

İşte Merak Edenlere Nicole Kidman'ın Evi....

Nicole Kidman'ın Evi Nicole Kidman Evi Sevgili melekler merak edenler için işte Nicole Kidman'ın evini sizler için paylaşıyorum...Saray yavrusu az gelir doğrusu bu malikane için ....Bakalım Nicole Kidman saray gibi evinde neler varmış.... Nicole Kidman'ın evi Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın, New York liman manzaralı evi büyük talep görüyor. Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın New...

Sayfayı Paylaş