gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

niçin sürekli gece ve gündüz süreleri farklıdır ?tesekkür ederim cevabınız için sayg

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

niçin sürekli gece ve gündüz süreleri farklıdır ?tesekkür ederim cevabınız

niçin sürekli gece ve gündüz süreleri farklıdır ?tesekkür ederim cevabınız için sayg konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesekkür ederiz M.C

Tesekkür ederiz M.C

M.C abi site cok güzel oldu gercekten, ellerine kollarina saglik... Tesekkür ederiz.... Tam meleklerin sitesi oldu iste... :d060::d060::d060:
  2. gece ve gündüz

gece ve gündüz

Gece ve gündüzden kasit, aydinlik ve karanliktir. Ibn-i Sirin'e göre; karanlik gece görmek gam ve kederdir. Mehtapli, aydinlik, yildizli bir gece görmek, ferah ve sevince ve bolluk ve berekete delalet eder. Karanlik gecede cadde sanarak, bilmedigi bir yolda yürüdügünü gören kimse, din yolunda dogru bir yoldadir. Cabir'ül-Magribi'ye göre; geceyi aydinlik, gündüz ve günesi doguyor görmek, hayir...
  3. Gece ve gündüz kombinasyon yapmak için uğraşmadan, sadece tek parça ile şık olun

Gece ve gündüz kombinasyon yapmak için uğraşmadan, sadece tek parça ile şık olun

Bu yaz farklı desen ve renklerdeki elbiseler size rahat bir şıklık vaat ediyor. İşte sezonun en şık seçenekleri ve kombin alternatifleri… Gece ve gündüz kombinasyon yapmak için uğraşmadan, sadece tek parça ile şık olabilirsiniz. Üstelik elbisenizin havasını sadece ayakkabıyla değiştirmeniz de mümkün. Fakat ille de gösterişli görünmek istiyorsanız, sizin için birçok takı ve aksesuar da...
  4. canim kocacim tesekkür ederim

canim kocacim tesekkür ederim

kocacim bana yüzük almis ama daha vermedi, enisten kardesime söylemis kardesimde tabiki bana agzindan kacirdi catlak:-) evlilik yildönümümüz icin almis inanmiyorum. tesekkür ederim herseyim
  5. gündüz ve gece için nemlendirici

gündüz ve gece için nemlendirici

kuru ciltlere özel yoğun nemlendirme ikisi bir arada sadece 20 tl avon kalitesiyle

Sayfayı Paylaş