gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Nick Arşivi...

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Şekilli ( O )

؛ ¤ ش ô Ŏ ŏ ص ُ Ơ ơ Ǒ ǒ Ǿ ǿ ¼ ب ش ض ِ ô è o O َ ü ס ם ۵ ٥ ه ï ً ٌ Ọ ọ Ỏ ỏ Ố ố Ồ ồ Ổ ổ Ỗ ỗ Ộ ộ Ớ ớ Ờ ờ Ở ở Ỡ ỡ Ợ ợ

( P )

P p ٌ ק

( R )

ְ א Ŗ ŗ ״ ר ֳ  ד  ƒ ٢ ٣.

( S )

§ Œ œ Ŝ ŝ × ÷ ¾ S ک گ ی ى ي

( T )

ق ‏ چ Ŧ ŧ ٍ ô

( U )

ų µ Ũ ũ Ū ū Ŭ ŭ ظ ù غ û Ų ų Ư ư Ǔ ǔ Ǖ ǖ Ǘ ǘ Ǚ ǚ Ǜ ǜ ى ڈ ض ِ ں ¢ £ ھ « ¬ ­ ¹ ؛ » ء آ ة ث Ụ ụ Ủ ủ Ứ ứ Ừ ừ Ử ử Ữ ữ Ự ự ُ

( V )

à ي ُ û ‎ ט ۷ √

( W )

Ŵ ŵ ù ‏ ط ظ ّ ù ש ¼ ½ ¾ ؟ ج Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ

( X )

÷ ئ و ۴

( Y )

¥ م Ŷ ŷ ¾ ط غ ّ ، × ÷ ¢ ע ץ צ Ỳ ỳ Ỵ ỵ Ỷ ỷ Ỹ ỹ

( Z )

ڈ Ÿ ¯ ؟

، ¢ £ ₪ ¥ ¦ § ¨ © ׳ « ¬ ­ ® ¯ ° ± ² ³ ´ µ ¶ · ¸ ¹ ק » ¼ ½ ¾ ؟ ְ ֱ ֲ ֳ ִ ֵ ֶ ַ ָ ֹ ֺ ֻ ּ ֽ ־ ֿ ׀ ׂ ׃  א ב ג ד ה ו ז ן נ ס ע ף פ ץ צ ק ר ש ת .

ﬠ שׁ שׂ שּׁ שּׂ אַ אָ אּ בּ גּ דּ הּוּ זּ טּ יּךּ כּ לּ מּ נּ סּ ףּ פּ צּ קּ רּ שּ תּ וֹ בֿ כֿ פֿ ﭏ ﭖ ﭗ ﭘ ﭙ ﭺ ﭻﭼ ﭽ ﮊ ﮋ ﮎﮏ ﮐ ﮑ ﮒ ﮓ ﮔﮕ ﮤ ﮥ ﯼ ﯽ ﯾ ﱞ ﱟ ﱠ ﱡ ﱢ ﴾ ﴿ ﷲ ﺀ ﺁ ﺂ ﺃ ﺄ ﺅ ﺆ ﺇ ﺈ ﺉ ﺊ ﺋ ﺌ ﺍ ﺎ ﺏﺐ ﺑ ﺒ ﺓ ﺔ ﺕ ﺖ ﺗ ﺘ ﺙ ﺚ ﺛ ﺜ ﺝ ﺞ ﺟ ﺠ ﺡ ﺢ ﺣ ﺤ ﺥ ﺦ ﺧ ﺨ ﺩ ﺪ ﺫ ﺬ ﺭ ﺮ ﺯ ﺰ ﺱ ﺲ ﺳ ﺴ ﺵ ﺶ ﺷﺸ ﺹ ﺺ ﺻ ﺼ ﺽ ﺾ ﺿ ﻀ ﻁ ﻂ ﻃ ﻄ ﻅ ﻆ ﻇ ﻈ ﻉﻊ ﻋ ﻌ ﻍ ﻎﻏ ﻐ ﻑ ﻒ ﻓ ﻔ ﻕ ﻖ ﻗ ﻘ ﻙ ﻚ ﻛ ﻜ ﻝ ﻞ ﻟ ﻠﻡ ﻢ ﻣ ﻤﻥ ﻦ ﻧ ﻨ ﻩ ﻪ ﻫ ﻬ ﻭ ﻮ ﻯ ﻰ ﻱ ﻲ ﻳ ﻴ ﻵﻶ ﻷ ﻸ ﻹ ﻺ ﻻ ﻼ ﬠ שׁ שׂ שּׁ שּׂ אַ אָ אּ בּ גּ דּ הּוּ זּ טּ יּךּ כּ לּ מּ נּ סּ ףּ פּ צּ קּ רּ שּ תּ וֹ בֿ כֿ פֿ ﭏְ ֱ ֲ ֳ ִ ֵ ֶ ַ ָ ֹ ֻ ּ ٣٤٥٦٧٨٩ % ٫ ٭ پ چژ ک گ ی ە۰۱۲۳ ۴ ۵ ۶ ۷۸

□ ▪ ▫ ▬ ▲ ► ▼ ◄ ◊ ○ ● ◘ ◙ ◦ ☺☻ ₪ ♀ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫       ! ↔ ↕ ↨ ∂ ∆ ∏ ∑ - / · √ ∞ ∟ n ∫ ک ≈ ≡ ≤ ≥ ⌂ ⌐ ⌠ ⌡─│┌┐└┘├┤┬┴┼ ═║ ╒╓ ╔ ╕ ╖╗╘╙╚ ╛╜╝╞╟╠╡╢╣╤ ╥ ╦ ╧ ╨ ╩ ╪ ╫ ╬ ▀ ▄ █ ▌ ░ ▒

Komik

♥ GÜLÜ SEVEN DIKENINE KATLANIR, KAKTÜS SEVENIN VAY HALINE.

♥ BÜTÜN GECE UĞRAŞTIM BIR TÜRLÜ DELINMEDI, O KADAR ZORLADIM BANA MISIN DEMEDI, SABRET SEVGILIM ŞIMDI OLACAK OOOOHHHHH, DELINDI, KULAKLARINA TAKABILIRSIN KÜPENI

♥ ELLERIYLE BEYAZ VÜCUDUMA ELLEDILER, DUDAKLARIYLA EMDILER, ATEŞLERIYLE YAKTILAR, BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN

♥ ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDI, BEN DE ARABAMI SATTIM.

♥ ÖLÜM KORKUSU SÜREKLI DEĞIL, MEZARDA BITEN GEÇICI BIR DUYGUDUR...

♥ BITKISEL HAYATA GIRDIM. MAKSAT YEŞILLIK OLSUN.

♥ 1960 YILINDA IÇILEN KAHVELERIN HATIRI DOLMUŞTUR. ILGILENENLERE DUYURULUR!

♥ DAL RÜZGARI AFFEDER AMA KIRILMIŞTIR BIR KERE.

♥ DÜNYA YUVARLAK, OZON DELIK. NE SAPIK BIR GEZEGENDE YAŞIYORUZ BE.

♥ SIZE YAPILMASINI ISTEMEDIĞINIZ ŞEYI BAŞKALARINA YAPIN...ÇOK ZEVKLI OLUYOR

♥ TARIHTE 16 DEVLET KURMUŞ VE 15 DEVLET BATIRMIŞ BIR MILLETIZ...

♥ ÖYLE YALNIZDI KI TOPLU MEZARLIĞA GÖMÜLMEYI VASIYET ETTI.

♥ GENÇLIĞIM ACI VERIYORDU , AMELIYATLA ALDIRDIM....

♥ BU TÜP BEBEK HATALI: SÜREKLI GAZ KAÇIRIYOR.

♥ BENDE ŞEYTAN TÜYÜ YOK, EPÜLASYONLA ALDIRDIM.

♥ BABAMA DEĞERIMI SORDUM "DÜNYALAR KADAR" DEDI, DÜNYANIN DEĞERINI SORDUM "BEŞ PARA ETMEZ" DEDI.

♥ ERKEKLER HEP TANRI ÖNCE BIZI YARATTI DIYE ÖVÜNÜRLER. AMA BU GAYET NORMALDIR. ÇÜNKÜ HER SANATÇI ESERINI YARATMADAN ÖNCE BIR MÜSVETTESINI YAPAR...

♥ HIÇBIR ÖNYARGIM YOK. BÜTÜN INSANLARDAN NEFRET EDIYORUM, O KADAR...

♥ SOL KULAĞINI KAPATIRSAN SAĞ DUYULU OLURSUN...

♥ BEBEĞINIZIN ALTINA YAPMASINI ISTEMIYORSANIZ ÇEVIRIN ÜSTÜNE YAPSIN...

♥ ERKEKLER PARK YERI GIBIDIR. IYILERIN KEPSI KAPILMIŞTIR...

♥ BEN BIR ÇOCUK, SEN BIR ÇOCUK, YAPTIK BIR ÇOCUKLUK, OLDUK ÜÇ ÇOCUK...

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nick Arşivi...
    ayyyy çok güzel bunlar canım ya emeğine sağlık...

Nick Arşivi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dev nick arşivi

dev nick arşivi

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir deniz düsün susuz,...
  2. Süper msn nick arşivi...

Süper msn nick arşivi...

süper msn nick süper msn nickleri en nickleri nickler Karakol merkez farketmez.İstanbul çocuğu affetmez, Çatılır kaşlar kesilir başlar, en güzel aşklar bu semtte baslar. Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar.. Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! . Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok...
  3. *NEFES*Nick arşivi

*NEFES*Nick arşivi

nefesle ilgili sözler nefes ile ilgili sözler nefesle aşk sözleri héRkés inSanLıqı déqi$tirméyé çaLı$ıyor kimSé kéndini déqi$tiRméyi akLındaN qéciRmiorR..! biR buqüN iKi yaRıNa bédéL qiBi.! Bilip söyledikleriniz yasadıklarımı ifade etmez.. ÖŁüм ѕıcáк кáяsıŁıуоя βέиi.! Sáикі έŁvέđà điyέсέģiм siмđi...>> Hepinizden Uzakta KaLmak.. SaLakLıkLarınızı Uzaktan İzLemek.. O Kadar EğLenceLi...
  4. Nick arşivi

Nick arşivi

кöşєאเ ๔öภรє๓ ölü๓ ๔üz ﻮเtรє๓ ђคאคt ﻮölﻮєlєг เçเภ๔єאเ๓ уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız ∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz. öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !! . вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя. αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя. нαуαттα...
  5. Emo nick arşivi

Emo nick arşivi

Son yılların değişik bir stili olan emoların giyimleri ve saçlarının yanı sıra nickleride çok ilginç:Dİşte sizlere emo nickleri. :kedi: ×x| ηє кα∂αяιηι SUSTUK кσηυѕтυкℓαяιмιzιη |x× ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir ( . ) Koyun ! $arıLıp ßasH uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa . . . KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ? FazLa Raad'ım.!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk...

Sayfayı Paylaş