gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

nick fabrikası

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

S£nİ S£nSiZ YaŞaMaK £n KöTü KaD£rİM oLSa g£r£K... Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,bir gün

elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek.

yanlızca bir kırıntıydın içime ilk düştüğünde
    vakitsiz bir anda...

bilmediğim bir neden beni alıp götürdüğünde o yerlere
    keder ve budalalıktan başka yaşamın bir anlamı var mıydı?

kaç kez gittim senden.
    yine sana döndüm, her defasında sana döndüm, zemherilerde yere düşürülmüş bir çiçek kadar çaresizdim; üşüyordum ellerin olmayınca tenimde.
    yenilgiler yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
    ...

нαƒιƒ α¢ιℓαя кσηυѕυя, αgιя
    α¢ιℓαя ∂ιℓѕιz∂ιя..!

Uzun zaman geçti.
    Sen biteli...
    Ve ansızın çekip gideli...

bEnİ BugÜn sEvDiGiN GiBi YaRıNdA SeVeR MiSiN?????

Nє уαραяѕαη уαρ кiмi αяαяѕαη αяα, αяα∂ιgιη∂α вiя вυℓαмαуα¢αgιη вєη ναяιм αяtιк, gi∂iуσяυм мυtℓυ σℓ нєяѕєу ѕєηiη σℓѕυη, вєη уσкυм αяtιк вlυe∂α вiя iz кαℓѕιη вєη∂єη ѕαηα, ѕєηiη iziη нєρ вєη∂є кαℓα¢αк υηυtмα вυηυ αѕℓα!! __

Ey sevdiğim... Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır, seni sensiz sevmektir

İnsan birini severken kaşına gözüne boyuna posuna değil
    Yüreğinde aldığı yere bakmalı ..
    Belki kaşın gözün karaydı ama
    Aldığın yer bir okadar aydınlıktı ...............

Sevgili size küsmüşse, çaresi vardır...
    gitmişse, çaresi yollardır...
    ölmüşse dahi! âhiret vardır...
    ama...
    sevmemişse!
    derdin devâsızdır...

Ne yağmurlar ne bulutlar yağdı içime sönmedi
    Senden başkasını sevmedim sevemedim
    Her şeyi sildim gönlümden bir seni silemedim

adına bestelediğim tüm melodilerimi geri ver öyle git..geri gelebilme ihtimalini sevemedim çok basit..sende aşklar on taksit de bizde sevgi tek.. silip format atım anılarıma bırakmadım tek kesit...

Ben
    Küçük bir Periyim
    Sevgine Aşık...
    Bir sözünle Dünyaları Feth eden...
    Bir sözünle sahip olduğu Herşeyi yitiren

sEnLe BiRlİkTeİkEn SaAtLeRe YeTiŞeMeDiM;SeNdEn AyRıLdIkTaN sOnRa DaKiKaLaRa ErİşEmEdiM

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

sevdigimizi elimizden alanlara kalbimize jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM

HERKES GİBİ YAŞAYIP,HERKES GİBİ ÖLMEK BİZE GÖRE DEĞİL.NE HAYATIMIZ BAŞKA HAYATLARA BENZER,NE ÖLÜMÜMÜZ BAŞKA ÖLÜMLERE.

HER NEKADAR SOSYETENİN ALTIN TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE,SOĞUK DOLUNAYDA AZRAİLLE DANS ETMESİNİ İYİ BİLİRİZ

yerden aldım keserı vuramadım ben seni bir babanın gonlunu yapamadım serseri

sarı renk severdı,sarı gomlek gıyerdı,sarısınla evlendı,sarılıktan geberdi...

dere boyunca kavak sallanır salak salak herkezın yari geldı nerde bızım avanak

hayattaki en acı şey meraba dıye bırlesen ellerın elveda dıyerek ayrılması

sevmek için kalp,bırakmak için yüz,ağlamak için özlem,terketmek için ş***siz olmak gerekır....

seni seveni gormeyecek kadar korsen oda senı sevdıgını sölemeyecek kada gururludur...

allah gucu erkege guzellıgı kadına vermıs herseyı yenen guc guzelliğe yenılmıss....!

bir kişi için-hasret
    iki kişi için-saadet
    üç kişi için-cinayettir

aşk elma şekerine benzer önce sekerını yersın sonrada kazıgını....

bu gönül hala sevdalı ama senı aramayacak kadar delikanlı

adına turkuler yakacagım senın ya benım olacaksın yada hıc kımsenın

hıc bır zaman cıktıgın kapıyı hızla carpma gerı dönmek ısteyebılırsın.....

Bi güN seNde anLayacaksın..KaLabaLıklardaN kaçıp,
    DizLerini karNıNa kadar çeKip ağLayacaksın!
    İşte o aN özLeyeceksiN.. Eski sevgiLini değiL ,
    Pili biTmiş oyuNcak ayıNı ve YaNından ayırmadığıN safLığını.. !

Miniq prenses
    YaLnısLığı iLe baş başa
    ELbet geçer biLior ama
    Kara prens beyh
    GeL kurtar beni bu yaLnısLıktan
    Sevdanın gücü iLe uçur bisi
    Yerim buLutLarıN üstü
    KaLbim senin oLsun

çok bıktıysan hayattan
    bir mezarlıga git...!
    ölüler ii bilir
    YAŞAMAK güzeldir...!

Bilirim sonu yok bu aşkın
    Sensiz geçen günlerin
    Eriyip güze döndü ömrüm
    Üst üste kaç ölüm?
    Ne zaman bir ben düşünsem
    Böyle sere serpeyim
    Ne zaman bir sen düşünsem
    Ne zaman bir yar düşünsem
    Yüreğim sızlar her akşam
    Gel...

вüтüи αyиαLαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizLiк göяdüğüм

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

ςǿκ کε√díκ طę ∂ط í ....

Sonsuzluk gibi çıkıyordu bu söz içimden..
    Umutsuz bir yakarış gibi..
    Hiç bitmeyecek bir hasret gibi..
    Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...

ﻉтяαF'đα Ǻятįѕт ¢σк, Ǻмα γöηﻉтмﻉη ßįzįz HαвﻉяŁﻉяį γσк

кαç тαвυт göмüℓє¢єк уєяαℓтıηα νє кαç кιşι gι∂є¢єк нαвєяѕιz υzαкℓαяα? кαç уαℓαη уıкα¢αк güνєηℓєяι?

кαç ѕαтıя уαzıℓα¢αк кα∂єя кιтαвıηα νє кαç ∂υα є∂є¢єкѕιη тαηяıηα,кαç ∂αмℓα gözуαşı ∂öкє¢єкѕιη υğяυηα؟кαç уαяıη вєкℓєує¢єкѕιη؟

ѕσηяαℓαяα кαç ∂αмℓα gözуαşı

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim

herkes adam olacak...

bu dünyada herşey biter ama ŞEREFSİZ bitmez

Kız diye önem verenin... Güzel diye YASAK KELIME sevenin... Para diye dost satanın.. Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini beceririm

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR .. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde

SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim...

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!

Lanet Ediyorum Bir Tanem... Geçen Yıllara Yaşanan Anılara... Lanet Ediyorum Sevgilim Sahilde Dolaşan Sevgililere... Sevgiyle Verilen Kırmızı Güllere... Yanaklara Kondurulan Masum Öpücüklere... Lanet Ediyorum Bir Tanem... Sevgiyle Yazılmış Şiirlere... Aşk İle Yazılmış Mektuplara Ve Tabi Ki Sana Sevgilim Sana

Martıların Denizleri Sevdiği Gibi Sende Beni Sevebilir Misin ?¿... Martıları Bir Kenara Bırak Benim Sevdiğim Gibi Sende Beni Sevebilir Misin ?¿

ßu Son ALdanışım, Son YıkıLışım OLacak GeLsende ßoş Artık, GeLmesende... ßen Yokum

♥ Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske...

♥ Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

♥ Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

♥ Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

♥ Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

♥ Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

♥ Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

♥ Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

♥ Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

♥ Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Bu KaLbİm SeNdEn BaŞkAsInA kİlİtLi KaLaCak (*)

sew dedi sewdim,gözlerime bak dedi baktım,bana değer wer dedi werdim sonrada terk edip gitti.bende ona dön dedim sadece gülümsedi

seni seviyormuş gibi rol yapmak bana yakışmaz umarım anlarsın dilerim bu ayrılık sana çok koymaz...

Sadece onlari sevmeyi sevdim Hepsini onlarsiz yasadim da Bir seni sensiz yasayamiyorum Bu aski tek kalpte tasiyamiyorum Sana yemin güzel gözlüm Sana yemin güzel gözlüm bir tek seni sevdim Ve seni severek ölecegim, ELVEDA BIRTANEM.....

¯¨´*·~-.¸¸,.-~*´¨Õlümsüz Â$K•-)•––––-------_,,.

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

вυ уαяαℓαя вєяєℓєя ѕαηα∂ıя вιℓєℓєя göяєℓєя αşкıмı şαнι∂ιм göк кυввє αşığıм вєкℓєтмє..

gι∂ιуσяυм вυαяαℓαя∂αη ѕєηѕιz яєѕмιηι αℓ∂ıм кαяşıмα αğℓıуσяυм ѕєѕѕιz ѕєѕѕιz..

Şımarık Sayılırım...Övülürsem Kasılırım... Üzülürsem Zırlarım Ama Hiç Bakma Basit Olmayanlardanım

öℓüмℓєя∂єη öℓüм вєğєη gєℓмєzѕєη уαяяя..

ιкιмιz çσкмυşυz мєğєя вυ яєѕмє..!!

кαηıуσя кαℓвιмм ѕєη gιттιη gι∂єℓιιι..

ѕαηα αşıк σℓмαк çσк zσямυşş уαяя..!!

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

HER YARINDA BIR UMUT , HER UMUTTA BIR ÖZLEM , HER ÖZLEMDE BIR SEVGI , HER SEVGIDE BIR TEK SEN VARSIN

...seni unutmaya andictim gözlerine baktim vazgectim...

Her sey yalan! Benim hayatimda tek gerçek sensin...

Sen, sen ol! Asla biz olma.

Dünya bir gündür, o da bugündür!

Sonunu düsünenler kahraman olamaz.

Ölüm, ölüm dedigin nedir ki gülüm ? Ben senin için yasamayi göze almisim..

Ayni dili konusanlar degil, ayni duyguyu paylasanlar anlasabilir.

Hayatta edindigim tecrübeler, yedigim kaziklarin toplamidir.

Eger birisi seni aldatmissa bu onun suçudur. Eger o kisi seni pek çok kere aldatmissa bu senin suçundur.

Yasamak için yalvarmadik ölmek için yalvarmayiz

Dostum olmaz, hasmim yasamaz.

Ölenin arkasindan aglamaki, sen öldükten sonrada arkandan agliyan birakma !!

Akilli insanlar yeni fikirleri tartisirlar. Normal insanlar sonuçlari tartisirlar. Küçük insanlarsa baska insanlari tartisirlar.

***Duanla dogmadimki bedduanla öleyim...

Ölüm dedigin nedir gülüm.Ben senin için yasamayi göze almisim.

Ask bir güle benzer çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin ,diken kisminda ise sonsuz acilari yasarsin.

ask bir sudur iç iç kudur

gülü bir gün seni her gün sevecegim

gülü solana kadar seni ölene kadar sevecegim

KADIN DEDIGIN TAKTINMI KOLUNA YAKISACAK, ÇARPTINMI DUVARA YAPISACAK.

dostumuz az düsmanimiz cok korkumuz yok

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

ın the parkta gezerken cigarettiyi içerken my father gördü suç üstü ı am düştü kıç üstü

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

~ Hala benim ezberimsin ...

~ Sen benim için bu yalan dünyanin tek gerçegisin!

~ Sen olmasan sensiz aldigim nefes bile haram bana ...
    Sen olmasan bu dünyada yasamak günah bana ...
    Eger gidecek olursan BENI ÖLDÜRDE GIT!

~ Eger arkana bakmak sana aci veriyorsa ... Ve önüne bakmak korkutuyorsa ... Ozaman yanina bak, çünkü ben orda hep senin için olacagim ...

~ I STILL THINK OF YOU..
    AND SOMEWHERE IN A DISTANCE PLACE;
    I HOPE, YOU THINK OF ME TOO..

~ ... AND I'M STILL DECIDEING, IF MEETING YOU WAS A GOOD THING.

~ Denemekten yoruldum... Aglamaktan yoruldum... Distan gülsemde... Içten ÖLÜYORUM!

~ Bekledim, Ozledim, Küstüm, Baristim ... Kalbim hep Seninleydi ...

~ Ben korkarim sen yoksan, kendi gölgemden .. (w)

~ Sevmek derin yaradir kalbimde ... Sevilmek sönmeyen bir yangin ...

~ Seni sevmeyi agir ödüyorum ...

~ I'm lost without you (w)

~ Aski paylasmak.. Yoklugundan agir (u)

~ Ödül degilsin, ceza degilsin.. Sen hep benimsin YANLIZLIK ..

~ Ðüηуαуα вir dαhα gєlѕєm, αrαr вυlυrυm уiηє ѕєηi ѕєνєrim!

~ yOu're the Only One fOr me, I wOn't let anyOne get in Our way..

~ Neyim varsa alıp gÖtürsünler benden, paylaşmaya hazırım. Yalnız seni paylaşamam .!

~ My heart will always remember Our beautiful memOries(L)
    ( Kalbim hep hatirlayacak bizim güzel anilarimizi )

~ prOmise yOu wOn't fOrget thOse sOft imprints we left in the snOw...(F)

~ I just think abOut yOu, when I feel sO lOnely.
    ( Kendimi yanliz hissetigimde .. Seni düsünüyorum )

~ The day I met yOu, I knew yOu were the One.(L)

~ When I clOse my eyes, I can feel yOu entering my heart.
    ( Gözlerimi kapattigimda.. Kalbime girdigini hissedebiliyorum...)

~ On the day I met yOu, sO much happiness came tO me.

~ Have yOu ever lOved like this, endlessy wanting and waiting fOr One persOn?(U)

~ I believed that it was hard to fall in love at first, but that was what I thought before I saw you.

~ When I ran intO lOve, I tOok yOur hand.

~ Always be my love.

~ Ağla, hiç kimseler duymadan, sevdiğine dOymadan, kendini unutmadan!

~ sensiz yarιм kaLdιм.

~ Bebegim, sen diye ayaklanir bu yüregim.. Asigim sana nasil diyeyim.. Al canim senindir herseyim.

~ Wants To Fly Away From Reality (*)

~ yOu are tOo goOd tO be true, but i can’t take my eyes of you.

~ If in my dreams is the Only way tO be with you ,, then please let me dream fOr ever(W)

~ I Hope, I Wish, I Wait, I Love... And that is all because Of yOu!(L)

~ - yOu are my white angel in this black wOrld (*)

~*[ I believe I’m lOving an angel; with yOur smile & eyes, yOu brOught me tO heaven ]*~

~ Whatever yOu dO, wherever yOu gO; remember my wOrds my wOrds ILOVEYOU!

~ Can't Eat, Can't Sleep, Can't Work, Just Thinking About You

~ Only yOu can make me feel this way :$

~ I remember all the time that i had with yOu, and nOw I really miss you ...

~ × True love has no end (L)

~ I hate that I lOve yOu__ *

~×; yOudOn’tknOwhOwmuchilOveyOu

~ All the peOple I knOw, all the peOple I see, I lOve just One, and the One I lOve is YOU

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: nick fabrikası
    dériN bi déNıziN dibiNé çöKmü$ biR haziNé a$k déNéN..

вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя.

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм.

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz.

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓє..

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя.

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк.

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη.

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα.

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

ஐ๑.................ஐ๑True love iک like ghoکtک, which everyone talkک about but few haveکeenஐ๑.................ஐ๑

уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..

ѕαкıη αякαηα вαкмα, кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя..

alın sizin olsun bütün saltanatıyla dünya

bütün sahteliqiyle hayat..!
    alın kucaklayın qönlünüzce o bitmeyen ihtiraslarınızı
    o dinmeyen bencil aşklarınızı...!!

HaKsızLıGa geLeMeM,
    HaTıR GöNüL DiNLeMeM!
    BaBaMıN KıZıYıM BeN,
    KuR$uN YeRiM...........
    LaF YeMeM!!!

Sözlerin artık ikna etmediği bu yaşımda, ağlamak da artık zor geliyor, zoruma gidiyor.

Benden sana, söylemesi zor, yazması kolay bir kelime; Hoşçakal.

Aldatıldığımı bildiğim bu geceden sana son bir yazı, son bir hatıra.

Seni her çağırdığımda, artık yüreğime yumruk atamayacaksın. Ben de bir başkasının yasak bahçesine uğramayacağım. Artık ne gelmeni isteyeceğim, ne de kalmanı....

Bu akşam masamdaki tek bir mumu kendim için yaktım. Senin oturduğun iskemle boş, ev boş... İhanetin resmi boşlukta çizili...

Şimdi sen bir başka masada başka gözlerlesin. Yüreğindeki pembe yalanlar büyüdükçe büyüyor. Karaya çalan pembeler...

Kim, kimi kandırıyor bu alemde? Kumdan kalelerimiz her dalgada yıkılıyor.

SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM. YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!

BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? OZUR DILERIM!!!

YAPTIGIM HATADAN DOLAYI OZUR DILER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, OZURLERIMIN KABUL EDILMESINI TEMENNI EDERIM. SAYGILARIMLA.

OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN... YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM

GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN.

MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM. CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI. ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM... EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK OZUR DILIYORUM SENDEN...

Kimseyi yolundan döndürecek gücüm yok artık. Dayanıksızım, dayanaksızım...

Olduğun yerde kal...

Hoşçakal...

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: nick fabrikası

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri
    varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı
    gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok
    Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.

Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!

ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
    aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!

ßir İnsanın GösLERİ neLER ANlATIR ßİlİRMİSN Taßiki ßilemesSin eğer ßilSeydin Seni NE coq Sevdiğimi anLardn
    Ruhun Cıkmı$ ߀deninden $€yTanın eSiri oLMU$sUN Nerden anLadım ßiliyormusun Taßiki GösLerinden..!!!

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!

Sevgiye Sınır.DostLuğa Fiat ßicmediq. Sevdayı Cepte DeğiL A$kı Yürekte arıyorum..!!

€skiden karanlikdan korkar yagmurlardan ürperirdim ama simdi karanlik sirdasim yagmurlar gözyasim oldu!!!

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$
    Vede umutLarı Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSer!Sinden SevgiLer…!!!

aĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin..!!

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

˙·٠•●๑® گẽήί گẽ√ί Ўoяuм®๑●•٠·

گǺkıή گẽήi گẽviyσ®uм Dẽмẽ [email protected] σLگuή گẽήiή GißiLẽ®Iήẽ گẽήi گẽvмẽkмi [email protected] uzǺk [email protected] Kẽliм

laf sokma kapak oLursun
    uğraşma etiket oLursun
    yavşama köpek oLursun
    biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.

KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz cigaramız
    Mineralimiz kardeşlik.. Kolaymı Bu dünyada adam gibi adam olmak.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!

Bir $iseden dókúLen SARAP ‘ in degiL,
    Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ‘ in degiL,
    SødayLa patLayan HAP ‘ in degiL,
    Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ‘ Siyiz !

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara ,
    Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,
    her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah’a degiL Tüm aLLah’sızLara..!!!!

SiL Kızım O Gözlerindékî esérî gézdîgin Züppelerden Kat Kat üStündür
    gördügün bu SerSeRi.*

$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz ______oLmAmlz!!! ...

Param PµLµm yOkkí ¦ TahtIm Ta¢ım oLsµn , èƒéndí DéğíLímkí ¦ ítíßarım oLsµn , Ànam ßaßam yOkkí ¦ èvím ßarkım oLsµn , Cígaram Tıka ßasa EsrarLa DoLsµn , ßírdé yanımda sèvdígím oLsµn , öLèné Kadar í¢mèzsém ¦ GèncLígím ßana Haram oLsµn ..!

DeLikanLiLik ne racon kesmek ne adam öLdürmek nede harac kesmektir deLikanLiLik aksam oLunca evine ekmek götürmektir… !

ßen Hep Tektim €limi Tutan ¥oktu dün ßugünüm ¥arınlarıma $ürgün ¥alnız Kalan Bütün yüzler üzgün hala çıkış yok kaçıyorum hergün önüme setler kuran bu hayatla daha ne kadar savaşabilirim bunu bilemem ama yemin olsunki hiç bir zaman bu hayat önünde ben eğilmicem karalasam bile adını defterden ben senı kalbimden silemıcem belkide 1 saniye sonra bu hayattan gerçek huzura ericem kim bilebilirki gerçek dostluk nerede ben ÀvCIlÀrDA tekiım kardeşlerim yanımda yokken yalnızlığıma hep boyun eydim ama şimdi allahıma bin şükür kardeşlerimle bu günüme geldim yalnızlık çok zor şey be sizler yokken hep sabrettim…

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

öуℓєвι güℓüмѕєкι ...güℓüѕüη тυтυкℓαηѕιη...вαкιѕιη уαѕαкℓαηѕιη... ∂αg ∂αg σℓмαктαη υтαηѕιη..

αииє кüçüккєи вι уєяιм α¢ıуıи¢α öρüуüм∂є кєçѕιи ∂єя∂ιиуα ! кαℓвιм α¢ıуσя αииєм öρтє gєçsιιιιιιιιιιιιιи

öмяüмüи уєттιğι кα∂αя ѕєиι ѕєνєяιм

ѕєиℓє ∂üиуαиỉи öвüя υ¢υиα ğєℓ ∂є ğєℓмєує нαζỉяỉм ... ѕєиℓє ∂σğмα∂ỉм αмα ... öℓ ∂є öℓмєує нαζỉяỉм

hayat bir sınavsa adımı yazıp çıkarım

seninde günün bitecek elbet , gülümse ve de kapa gözlerini

A$k BazEn A$kıN SuSKunLuGunDa Son HalKaSıDıR......

ßeni YormayIn! –> çOk ü$engeCim..
    ßana yaLan söyLemeyin ! –> Nefret Ederim!
    ßana ßi$ey sOrmayIn! –> ßiLmiOrum!
    Ciddi oLmayIn –> ßen güLüyorum…
    iÇeLim Demeyin! –> DayanamIyorum!..
    GideLim Diyin! –> GeLiyorum!…
    Dalga geÇeLim. –> ßayıLıyorum !..
    Derdinmi var ¿ –> DinLiyorum …
    çOk mu zOr¿ –> Ugra$Iyorum!..
    ßana a$Ik oLma! –> ßen oLamIyOrum !!!
    >>kim ne derse desin ben böyLeyim degisemiyorum<<

[̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅N̲̅][̲̅İ̲̅] [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅V̲̅][̲̅İ̲̅][̲̅Y̲̅][̲̅O̲̅][̲̅R̲̅][̲̅U̲̅][̲̅M̲̅]
    ஐ ¤¤¤◦·._.•◦◦◦◦◦◦◦◦[♥]◦◦◦ ( Msn Nick) ◦◦◦[♥]◦◦◦◦◦◦◦◦·._.•◦¤¤¤ஐۣۜ

ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ Msn Nick ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ

(¯`·._.••._.•|п|п|п|п|п|»»»| Msn Nick|«««|п|п|п|п|п|•._.••._.·´¯)

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•(( Msn Nick)) •._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ

ஐ ▓░▓░▓░▓░▓░▓░ MSN NİCK ▓░▓░▓░▓░▓░▓░ ஐ

(¯`*'˜¨¯`·¸«•.•»¸·`¯¨˜'*[Msn Nick]*'˜¨¯`·¸«•.•»¸·`¯¨˜'*´¯)

ஐ─╬╬╬──®──░░ ♥ Msn Nick ♥ ░░ ──®──╬╬╬─ ஐ

*'˜¨¯`·¸§§§§§ ¸·`¯¨˜'* §( Msn Nick ) §*'˜¨¯`·¸§§§§§ ¸·`¯¨˜'*

ஐ╠═════☺Msn Nick ☺═════╣ஐ

ஐ░░░(♥_♥)♀↨┌──── Msn nick ────┐↨♀(♥_♥)░░░ஐ

<º))))><(•ิ_•ิ)> (NİCK) <(•ิ_•ิ)><((((º>

((¯`»`·.,¸¸,.·´↕A↕Ş↕K↕ ═══ (((Msn Nick))) ═══ ↕A↕Ş↕K↕`·.,¸¸,.·´«´¯))

ஐ ░░▒▓███▓▒░░ ♠♠♠♠♠ Msn Nick ♠♠♠♠♠ ░░▒▓███▓▒░░ ஐ

ஐ ♥―♥―♥―♥→ ‼… Msn Nick …‼ ←♥―♥―♥―♥ ஐ

«««¯¯¯¯º~º¯¯¯¯« ( Msn Nick )»¯¯¯¯º~º¯¯¯¯»»»

| ¤ۣۜ..¤ |·°· ~ ·° (Msn Nick) °· ~ ·°·| ¤ۣۜ..¤|

((¯`»¦«´¯)) Msn Nickiniz ((¯`»¦«´¯))

....[email protected](X) ®·#(([c=12]NMsn Nick[/c=1]))·'®(X) ®∑×∑×∑.∆.∆.∆.∆.....

ஐ·#·@ [M] ● ·@ [E] ● ·@ [R] ● ·@ [H] ● ·@ [A]● ·@ ● ·@ [A] ● [email protected]

]¦•¦[ ]¦•¦[ ]¦•¦[ ]¦•¦[Msn Nicki]¦•¦[ ]¦•¦[ ]¦•¦[ ]¦•¦[

º°˜¨ ¨˜°º�E •°o_O o_O°�E Msn Nick�E°�o_O o_O°•Eº°˜¨ ¨˜

((¯`»._.«¦¤¦ `·.,¸¸,.·´¯ Msn Nick¯`·.,¸¸,.·´¦¤¦»._.«¦¤¦)):

� ����� ����� T*E*B*R*İ*K*L*E*R� ����� �����

©o¿,,¿o©º°©o¿,,¿o©º°Msn Nick©o¿,,¿o©º°©o¿,,¿o©º°

`·.¸¸.·´´¯`··._.· `·.¸¸.·´´¯`··._.· Msn Nick`·.¸¸.·´´¯`··._.· `·.¸¸.·´´¯`··._.·

•·.·´¯`·.·• ( ) •·.·´¯`·.·• Msn Nick •·.·´¯`·.·• ( ) •·.·´¯`·.·•

Oº°‘¨ ¨‘°ºO SELAM Oº°‘¨ ¨‘°ºO

<º))))><.•´¯`•. (NİCK) ¸.•´¯`•.¸><((((º>

-•=»E=•- (NİCK) -•=»E=•-

.●°·._.°·.[ ( NİCK) ].·°._.·°●.

−S−E−L−A−M≤ ◊◊◊▫▫▫▫▫▫▫▫▫ Nickiniz ▫▫▫▫▫▫▫▫▫◊◊◊≥−S−E−L−A−M

«««°°°O°°°♦♦♦♦♦::::: Msn Nick :::::♦♦♦♦♦°°°O°°°»»»

..................«º*-.¸¤¤¤¸.-*º». Msn Nick.«º*-.¸¤¤¤¸.-*º»..................

[email protected]@[email protected] Msn Nick [email protected]@[email protected]
    Msn Nickleri

:::""":::""":::""" Msn Nick """:::""":::""":::

°º© • ©º°°º© • ©º° Msn Nick °º© • ©º°°º© • ©º°

*®*•´¯`•*®*•´¯`• Msn Nick *®*•´¯`•*®*•´¯`•

............./\/\/\/ Msn Nick /\/\/\/.............

•.••.•2007•.••.• Msn Nick •.••.•2007•.••.•

^---------''''''''+ Msn Nick +''''''''---------^

°°°l¯l_l¯l°°°l¯l_l¯l......... Msn Nick .........l¯l_l¯l°°°l¯l_l¯l°°°

'°^~?2007?•´¯`• Msn Nick •´¯`• ?2007?~^°'

°·.¸.·°¯°·..·° <><><> Msn Nick <><><>°·..·°¯°·.¸.·°

¯`•.&.•´¯`•.&.•´¯O¯`•Msn Nick ¯`•.&.•´¯`•.&.•´¯O¯`•....

ஐ◄███▓▒░░ Msn Nick ░░▒▓███►ஐ

.-~·*'˜¨¯`·¸ ¸·`¯¨˜'*·~-.(•ิ_•ิ)Nickiniz (•ิ_•ิ).-~·*'˜¨¯`·¸ ¸·`¯¨˜'*·~-.

[`‘‚‘°•.•°‘‚‘´`‘‚‘°•.•°‘‚‘´] Nickiniz [`‘‚‘°•.•°‘‚‘´`‘‚‘°•.•°‘‚‘´]

[· ·][· ·][· ·][· ·][· ·][· ·][· ·]•._.·´¯) Nickiniz (¯`·._.•[· ·][· ·][· ·][· ·][· ·][· ·][· ·]

[ S]!¡![ E]!¡![ L]!¡![ A]!¡![ M]

» DudakLarın’Da A$kıN YankıSı var SevDan’a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı
    SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane
    olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık
    yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana
    aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir
    başkasını severim…

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız
    Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki
    bir inci tanesi kadar Özelsin.

nick fabrikası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tayland’da takı fabrikası kurdu

Tayland’da takı fabrikası kurdu

tayland takıları İstanbul’da gümüş piyasasının kalbi Çemberlitaş’ta yıldızı parlayan Akgün Silver Ltd.’in patronu Süleyman Akgün, Rizeli emekli bir işçinin oğlu. Akgün’ün şirketi geçen yıl 12 milyon YTL ciro yaptı. İstanbul’daki fabrikasında 110 kişiyi çalıştıran Akgün, dünya gümüş pazarının önemli merkezlerinden Tayland’da da bir fabrika kurdu. TÜRKİYE’nin gümüş takı piyasasının kalbi...
  2. Un fabrikası

Un fabrikası

un fabrikaları türkiyenin en büyük un fabrikası türkiyedeki fabrikaları türkiyede Rüyada degirmen görmek, aile halkinin sikinti ve darliktan kurtulmasina yahut fakirlikten sonra zenginliklerine, bekar erkek için ese, bekar kiz için kocaya isarettir. Degirmen bulunmayan bir evde degirmen görmek, siddet ve zorluklara, düsmanliga isarettir. Eger degirmende ekmek, et veya bal ögütse, aile halkinin...
  3. Para Fabrikası

Para Fabrikası

para fabrikası
  4. Canavar fabrikası oyunu

Canavar fabrikası oyunu

canavar fabrikası oyunu Oyuna başlamak için ana ekranda Play tuşuna basın. Oyundaki amacınız canavarların hepsini toplayıcıya göndermek. İleriki bölümlerde canavarların renkleri sizin için önemli olacak. Uygun renkli canavarları uygun toplayıcılara göndermelisiniz. Bunu başarmak için bölümlerdeki ok karolarının yönlerini değiştirebilirsiniz.Zevkli ve güzel bir oyun.....
  5. Çikolata fabrikası oyunu

Çikolata fabrikası oyunu

çikolata fabrikası oyunu Çikolata fabrikası,Çikolata fabrikası oyunu,En güzel oyunlardan birisi Çikolata fabrikası yemek oyunu--www.e-oyunlar.com çok zevkli ve eylenceli bir oyun.Ben çok sevdim :)

Sayfayı Paylaş