gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

nick falan bahane ama bunlar şahane)))))

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şahane nickler dost kazığı nickleri arkadaş kazığı ile ilgili nickler dost ile ilgili sözler arkadaş sözler bütün kördüğümleri çözecek gözlerindir sakın bakma!!
    susmak istiyorum, susmak bu gün SUSMAK..hiçbir üzüntü duymadan buyuk bir kus iniyor semadan sessizlik bu indiğini gordüğün

seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziorum sonuç ne mi ARTIK BENİMDE BİR GOKYUZUM VAR

sınırlar baskalarını uzak tutmaz sizi içeri hapseder

biraz seni bilirler biraz beni ama ne bilirler bu delini seni deli gibi sevdiğini

su kavga bitse dersin
    acıkmasam dersi
    yorulmasam dersin
    uykum gelmese dersin
    sevdiğimi söyleyem içide kalsın bilmese dersi
    ÖLCEM DESENE!!

kendini yalnız hissediyorsan eğer ya aynaya bak ya da küme yapma!

bir beyazım olsun isterim her rengi içinde barındıran ama hiçbirisi olmayan

hayaller dinlenen sarkıların ortasında umutsuzluk tadında bir yorgunluk sadece

anadili yorgun yureğim olan duyguların esiriyim yine bu gece

ben hergece yıldızlara seni anlattım dinledikce bir daha parladılar ayrı oldugumu soyledim seni dilemem için hepsi teker teker kaydılar

ask dudaklarda kahkaha değil gozlerde yastır.maksat sevgi ugruna olmek değil ugruna oecek sevgili bulamktır

sen! bana beni ysatan sevmeyi hasreti ogreten uzakta olsanda içimde kalbimdesin nerede olursan ol benimlesin

keske yalnızlıgım kadar yanımda olsaydın onunla paylaştıgımı seninle paylaşşaydım keske senin adında yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım

''unut''dediler unuttum ama seni değil ''unut'' diyenleri

sevmek kalbini vermektir once carpması sonra yerinden hızlıca fırlaması gerekirama sen bana kalbini değil dilindeki sozleri verdin

bir gun askın olurse onu dogdugu yere gom kalbine

sen sevdiğimsin hiç bir zaman uutamam sen hayatımda oyle bir noktasın ki asla nokta koyamam

hayatı aska bol hayat cogalır hayatı askla carp zaman zor alır butun hayatları topla ask eder hayattan ask cıkarsa elde ne kalır???

kader deyip gecme askı bırakma elden
    bulbulsen oldurseler vazgecme gulden

canım sıkılıyo canım yanımda yok diye dusunuyorum şimdi canım ne yapıyor diye canımında canı sıkılıyor mu canı yanında yok diye

mesaiye bırakılmış bir yalnızlıgı tadıyor dilim hastalıklı harflerimi birbirine dikiyorum yamalı cumlecikler doguruyorum her defasında bir yerinden kopuveren

kambur bir zamanda uruyor gözyaşlarım hınzır bir sessizlik dolanıyor kulaklarımda bitmişilğin yielenen sırıtışı anlamsızlıgın percemlerini salıyor kalbime

hüznün süyah urganını giyiyorum uzerime cimri bir sıcaklıkta ısınıyorum

utangac bir bekleyiş baslıyor geceye

gozlerim yolarda kulaklarım kapıda
    seni çağırmaktı kovmak

parmaklarımın vazgecemediği bir telefon numarası
    seni hiç aamamak

kızarmış,kan dolmus gozlerimi
    saclarımla kapamaktı aglamak

olur olmaz yerde adını sayıklamaktı
    seni unutmak

kafamı duvarlara vurup bagırmaktı haykırmaktı kan kusmaktı
    susmak

gizlice içime akan kan damlacıklarıydı, aglamaktı
    gulumsemek

yasam mucadeleni hatırlayıp utanmaktı
    kendiden kacmaktı ''o suclu''demek

bendeki beni kalbime koyarken o oldü demekti kendimi öldürmek

seni hiç sevmemekti nefret etmekti
    seni ölesiye sevmek

aŞk DaMaRLaRıMDa GeZeN Bi eTKi BeN aŞıK oLMaM Ki BeNiMKi SaDeCe eTKiYe TePKi..

Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan bir günahı, seni bekledigim kadar...
    Geçti istemem gelmeni, yokluğunda buldum seni, bırak vehmimde gölgeni, gelme, artık neye yarar?
    "Değer Verdiklerin Seni Birgün Arkandan Vururlar; Değer Vermediklerinse Senin Yardıma Muhtaç Olduğunda Sana Yardım Eder"
    BeN SeKiL YaPMaM SeKiL CiZeRiM OYuNu BeN BaŞLaTiR ßeN ßiTiRiRiM iŞiNe GeLMiYoRSa GaMe OvEr GüZeLiM...!!!
    SeVGiLeR SaHTe İNSaNLaR KaHPe HaYaTıNıZ PLaN ALaYıNıZ YAALAAAANNNN !!!!!
    Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.
    » Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.
    » Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.
    » Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne birtanem.
    » Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.
    » Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki.Tutunduğum dalsın.Beni affet.
    » Gidersen kim sular fesleğenleri,kuşlar nereye sığınır akşam olunca.Gidersen kar yağar avuçlarıma,gidersen kuşlarda ölür bende.
    » Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın, işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım, sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR
    » Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam
    » Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum.Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.
    "» Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı."
    SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE!
    » Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum
    » Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, ben kibritin hiç yanmayan ucuda birinin hayatından geçmiş oldum..!!!
    » Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”
    » Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….
    » Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..
    » Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez.
    » Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam
    » Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi
    » Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz
    » Sesini duysamda heran yüzünü görmek değil özlediğimi bil heran.Hiçbir şey yüzünü görmek gibi değil
    » Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.
    » Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.
    » Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim.Seni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim
    "» Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler.Boynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler."
    » Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.
    » An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilrimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.
    » Önceleri hasreti hiç tatmadım .Yarimden hiç ayrı kalmadım biter diye takvimlere baktım.Zor geldi ayrılık alışamadım.
    » Hep kalanlara gidenleri kattım.Bir gün yerine geçemediler.O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler.
    » Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere…
    » Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı
    » Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.
    » Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.
    biR uMuTTu YaNLıZLıK BiRŞeYLeRi PaYLaŞaMaMaKTı BeLKi GöZLeR DaLıP GiDeRKeN YaRaLı BiR SeRÇeYe aĞLaYaN BiR BuLuTTu BeLKiDe BeLKi BeLKiLeRLe DoLu BiR HaYaTTı Bu .. BiR FiRaR'Dı ..
    "BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr"
    Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !
    SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: nick falan bahane ama bunlar şahane)))))
    :::AŞK:::

_hayaTı gösya$LarınLa değerLendiReceine..kahqahaLaRınLa cesaLandıR..
    _Seni seioRum dieN diLLere deiL,seNin icHin aaLıan gözLere inan..!
    _seN oLmasaydın buRaLara geLemeSdim ßen..seWemesdim bu $ehRi..anLamaSdım diLindeNn..
    _Sewdim ßen oLmaı seninLe sensisLiimde..
    _yoksam ben, yoksam sende yaLnızLığa yerini sormam hiç yoksam hiç oLmadıysam ağLamam, ağLamıycam!!!!!
    _heR sefmeq biRas teRqediLmeqtiR..
    _ßu sewdayı kaLßime gömDüm we Sen öLdüN...
    _a$hq öLe engin 1deniZdirqii..ne ba$Langıcı war neDe Sonuu..!
    _ceWaßını aLamadıım SoruLar waR hayaTtan..ama oLsun heR soruma cwP buLaßiLseedim hayaTın 1taDı kaLmasdıqi..
    _a$hq 1çiğqöfTe gißidiR..acıSı oLmasSa tadıDa oLmas..!
    _oLmadımqii seNden bashqasıYLaa asLaa..
    _ya$am geRie baqaRaq anLa$ıLıR..iLeRie baqaRaq ya$anıR..!
    _dünYa haLii ßu zamanLa dei$eßiLir inSan..
    _ruhunMu ate$ yoqSa gösLerinmi ßni yaqan??

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm…

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
    sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.
    düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı
    vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.
    нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи
    BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor
    BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

αииє вєи мαиyαк oʟduм
    "aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…
    yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!
    sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…
    Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!
    köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM

düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum…
    *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin

Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...
    *Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

:::KOMIİK:::

*uzun lafın kısası : UL
    *Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın.
    *Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.
    *Bu erikson, başka erik yok.
    *Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir.
    *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.
    *Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.
    *Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.
    *Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!
    *Bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma.
    *Tam öğrenmeye başlamıştımki okul bitti.
    *Ey yükselen nesil. . .İn ulan aşağı.
    *Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi
    *Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim
    *Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong
    *Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!!
    *Ilahi Azrail sen adami öldürürsün
    *Oglumun adini mafya koydum, artik bi mafya babasiyim!
    *Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?
    *Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası nedeniyle 1 süre ulaşılamadı. Şimdi full çeken hattımla seninleyim.

*Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın
    *Sün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık!
    *sevmek cay, sevilmek seker bizim gibi garibanlar cayi sekersiz icer.
    *Dünya döner ay kebap
    *Adamin biri yerde elli bin lira bulmus, ayakli bin lira bulamamis...
    *Noel babanin niye hiç eli yoktur?....çünkü NO-EL baba

*Adamin biri "saat kaç" demis saat de kaçmis

*O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim

*Kaptan ali sesleniyor kaptan ali sesleniyor; "cikarin beni bu kaptan
    *Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur

*Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti
    *Yasınız kaç?
    -Vallahi her yıl değişiyor

*Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış
    *Aşk havuzuna aptal düşer ama beni ittiler!

*İstediğinizi söyLeyin emniyettesiniz dediler,söyledik,EMNİYETteyiz

*Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.
    *Yeni yıL iptaL ediLdi.Çünkü eskisini buLdular..!
    *Artık her çocuk ZAMane çocuğu
    *Ekonomi kiLitLendi.RESETLiyeLim Lütfen..
    *ÜLkemde ZAMLAR,yapmur gibi DAMLAR.
    *Eskiden zamPARA'ydım.Kriz geLdi zamSEFİL oldum
    *Eskiden ekmek asLanın ağzındaydı.Şimdi asLanda aç
    *Çok endişeLendim.Bugün zam yapıLmadı.Acaba hükümetin başına birşeymi geLdi?
    *TATİLDEYİZ imza:Cezaevindeki hortumcuLar
    *Vatandaş öLdü.ALLAH TAKSİTLERİNİ affetsin.
    *Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR.
    *Kim demiş kırmızı ışıkta geçiLmez diye ?RahmetLi geçerdi.
    *BiLmemek ayıp değil,yeterki çaktırma.
    *Tam öğrenmeye başlamıştım ki okul bitti.
    *Cennet gibi bir üLkede yaşıyoruz.İŞSİZLER CENNETİ ama...
    İsterseniz geLio

:::KARIŞIK:::

Şimdi GeL ve Gör BeNi Duruyor muyum,Yerimde HaLa ! Yurtta AşK,Cihanda AşK,Her Yerde AŞK Bundan SonRa !! (H)

ELimi de KoLumu da BağLa Hadi,Bir Odaya Bir Ömür Hapset Hadi..BecerebiLirsen Zapt et Hadi !!YanGınım ÇoK BüyüK OoOoOoOo!!

Bir daha oLmaz,BiN Kere TöwbE !! Kan Davası mı bu, Bu NasıL ÖFKE ??? :|

Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !! DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neys,bırak bende kalsın.

Lütfen,Görmeyeyim Seni Bir Yerlerde,Karşıma Çıkma..KonuşmayaLım,BakışmayaLım Ne oLursun..!Daha fazla tükenmeye takatim yok. . .

YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL

Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür ..Ya da bu kalbi bedenden sür!!

AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Bu Aşk Havuz ProbLemi,Yeni fark ediorm!Yazmıştım denkLemini,Girdim Yüzemiyorum!Zamanın KızLarı BalıkLama!!AtLama Diyemiyorum..

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: nick falan bahane ama bunlar şahane)))))

*ğєяçєκ вỉяαζ уαℓαиѕỉи!!!

*ßαηα уαяıηıη gєтιяє¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уaяIη σℓмαѕıη вUgÜη вαηα уєтєя...!

*ѕỉğαяαмỉи ∂υмαиỉ

*σσσσ ραραтуα уüζüмüи нαℓỉиє вα۹ ѕєиỉиℓє κỉм καℓα¢ακ ỉѕỉκℓαя καραиỉи¢α ви∂єи çσκ υζακтα...

*ζαмαи мỉ ∂єğỉѕтỉ уσκѕα вєи мỉ??

*уαℓαи тüм κєℓỉмєℓєяя ...

*κỉяỉκℓαяỉиỉ αℓ∂ỉя∂ỉм καℓвỉмỉи...

*qöиüℓçєℓєии

*öуℓє вỉ вακỉѕ αт κỉ καℓmaѕỉи тαѕ тαѕ üѕтüи∂єє

*нαуαтỉмα ğỉяєиℓєя вỉя ∂αнα çỉκмαуỉ ∂üѕüимєѕỉиℓєя .

*нακκỉиỉ vєяєℓỉм мỉ αѕκỉи иαмυѕυиυ κυятαяαℓỉм мỉ??

*κỉмѕєуỉ ğєяçєκтєи ѕєvмє ∂σѕтυм ви ѕєv∂ỉм∂є иє σℓ∂υ є₣єѕ вỉℓѕєи ζєиğỉи σℓ∂υ

*вєиỉм тєκ αяζυм ѕєvğỉ єκѕỉκ καℓмαѕỉи уυяєğỉи∂є

*καρỉѕ καρỉѕ αѕ۹ + καρỉѕ καρỉѕ αѕκ

*вỉ ζαмαиℓαя ѕєv∂ỉğỉм∂ỉи...

*ỉκỉ ∂αмℓα α¢ỉуℓα нαуαт вỉтмєζ

* вєвєỉм σℓ∂υи ...

*вυ вєиỉмκỉ нυζυиℓυ уαѕαм вỉçỉмỉ

*уυяєğỉи∂єи уαяαℓỉ вỉζỉм нỉκαуємỉζζ

*иє∂єи αуяỉ ∂üѕмєκ ζσяυи∂αуỉζ

*тσρℓα∂ỉи єѕуαℓαяỉ ỉуỉ ∂üѕüи∂üи мü ¢αиỉмα καѕтỉи иє∂єи α¢ỉмỉ ğöя∂υи мυ? ,

*κỉмѕєує ѕσяαмα м ∂єя∂ỉмỉ ѕαтαмαм υиυтυρ αтαмαм καℓвỉм∂єи ѕєиỉ
    *αℓєv αℓєv єяỉуσяυм

* вỉℓỉяỉм уαимαиỉи иє σℓ∂υğυиυ вỉℓỉяỉм καℓмαиỉи иє σℓ∂υğυиυ вỉℓỉяỉм нαѕяєтỉиℓє ѕσℓ∂υğυмυ вỉℓỉяỉм ѕєи öğяєттỉи вαиα ...

*вαѕαя∂ỉи αğℓαтмαуỉỉ

* тαм υиυтмυѕκєи нєяѕєу вỉтмỉѕκєи иє∂єи καяѕỉ çỉκтỉи καтℓαиỉуσя∂υм ѕöуℓємỉуσя∂υм καℓαи ѕσи уαяỉм∂ỉи нєяѕєуỉм vαя çσκ ѕєу αζαℓ∂ỉ уσκℓυğυи∂α уαℓvαяỉуσя∂υм ѕακℓαиỉуσя∂υм ∂σκυи∂υğυи∂α...

*ğєℓ∂ỉи∂є иє ₣αяκ єттỉ κỉ....

*üѕтυиє αѕκ уαζỉρ αğℓα∂ỉм ѕαвαнℓαяỉ

* ỉκỉ καℓρ αяαѕỉи∂ακỉ єи κỉѕα уσℓ∂α вỉявỉяỉмỉζє ѕαяỉℓỉρ уυяυуσя∂υκ ѕєи καℓвỉмỉи єи ѕσℓ тαяα₣ỉи∂α мєя∂ỉvєиℓєяỉ тỉямαиỉуσяυκ....

(¯`•._ﻯ€йЇ• ﻛể√!ỳ٥Řﺚщ _ .•´¯)

ﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ..

...віℓмεzðім віяðана віяðана ѕενεcεĝімі γіηε õĝяεттіη ваηа ѕενмεγі γεηіðεη ðоĝðμм ѕεηℓε õĝяεηðім γũяũмεγі ηοℓμя вιяакма εℓℓεяімі...

§êñĐęñ ƒǻŽĻǻ ßĪŗşêŷ Ĩ§ŦèмīŶơřưм ƯžǻķŤǻŅ Ưžǻģǻ ßĩŖ ĢůĻ§ěń ŶęŤęŘ...

รєภเ ђєг özlє๔เğเ๓๔є ﻮöкtєภ ๒เг אıl๔ız ๔üşรєא๔เ ๔üภאค кคгคภlığค ๒๏ğยlยг๔ย!!...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

BiR Hİç OlUp İmPaRaToR OlMaKTaNsA,OnuRlU Bir HiÇ OlMaYı TeRcİh EdeRiM..

Bir güzel söz istersin!! “içinde benzetmeler olan” kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yok
    .

Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi.....

Hayatın en acımasız şartlarında bile yüzümüzden bedava tebessümü eksik etmedik biz insanları insan olduğu için sevdık.
    ....

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
    ..!

Dağların bile sesi çıkmaz,bakma suskun durduğuma!.
    ..

Ağladığımı kimseye söyleme anne onlar benim içimin sızladığını yüreğimin yandığını bilmiyor....

' Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim
    . '

Yalan ne kadar hızlı olursa olsun gerçek onu yakalayıp mutlaka geçer.
    ..
    "aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…
    .

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!
    .

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M
    .

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM S.S.M
    .

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum… S.S.M
    .
    +°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer>--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Y&yacute;ld&yacute;zklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•
    Ne Olurdu Bir Yapragin Daha Olsa!bak Sevmiyor Iste Beni Hain Papatya!

Ask Gunah Olmayacak Kadar Masum,kole Olmayacak Kadar Ozgur,unutulmayacak Kadar Derin,umulmayacak Kadar Yakin,tek Basina Yasanmayacak Kadar Takimdir...

Ben Seni Sectim Sen Benim Icin Yalan Dunyadaki Tek Gerceksin...

Uzakliklar Kucuk Sevgileri Yok Eder Buyukleri Ise Yuceltir Tipki Ruzgarin Mumu Sondurup Atesi Yukselttigi Gibi...

Dunya Da Hersey Kendine Bir Es Arar,tasin Kalbi Yoktur Ama Onu Da Yosun Sarar..
    .

Askimiz Kara Bulutlarla Kapliysa Eger..yagmurun Yagmasini Bekle Cunku Her Yagmurdan Sonra Gokkusagi Cikar...

Bir Gun Gunes Dogmayi Ay Batmayi Unutursaa Ben De Seni Unutacagim...
    .

Ictigim Sigaram Gibiydin Aramizda Tek Bir Fark Vardi Sigarami Ben Bitirdim Benide Sen...

Senin Olan Herseyi Sensizligi Bile Seni Hatirlattigi Icin Seviyorum...

Unutma Bal Yapan Her Arinin Kuyrugunda Bir Ignesi Vardir.

Deniz Ya Kudurmali Ya Durulmali,hancer Ya Sonuna Kadar Saplanmali Ya Kininda Durmali.sevecekse Insan Ya Olumune Sevmeli,yada Hic.

Insanlar Tanidim Yildizlar Gibiydiler,hepsi Gokteydi Ama Ben Seni Gunesim Sectim Ve Bir Gunes Icin Bin Yildizdan Vazgectim.

Ask Bir Elma Sekeridir. Yersin Yersin Elinde Kazigi Kalir.

Basini Gogsume Yasladigin Zaman Tek Dusmanim Akip Giden Zamandir.

Dun Yine Yapayalniz, Dolastim Yollarda...yagmurlarin Islattigi, Bombos Sokaklarda.gozlerimde Yas, Kalbimde Sizi, Unutmadim Seni, Unutamadim, Unutamadim, Ne Olur Anla Beni...
    .

Hayatindaki Uzuntuler Kumsaldaki Ayak Izleri Kadar Gecici Mutluluklarsa Mermere Kazinan Yazilar Kadar Kalici Olsun....

Senin Icin Uzaktan Sevmeyi,bakmadan Gormeyi,dokunmadan,hissetmeyi,duymadan Dinlemeyi,goz Yaslarimla Gulmeyi Ve Kavusmak Icin Sabretmeyi Ogrendim Ama Sensizlige Asla...

Bir Bakisin Manasi, Hic Bir Lisanda Yoktur, Bir Bakis Bazen Sifa, Bazen Zehirli Bir Oktur, Bir Bakis Bir Asiga Neler Neler Anlatir, Bir Bakis Bir Asigi Senelerce Aglatir...

Unutma! Nasil Sensizligi Ben Yaratmadimsa Tadacagin Bensizlikte Benim Eserim Olmayacak...

Kenardan Ben Geceyim Yol Senin Olsun Ben Zehir Iceyim Su Senin Olsun Bi Sevgili Bulmussun Hayirli Olsun Bi Tane De Benim Var Haberin Olsun.

Fizik Ile Buldum, Kimya Ile Cozdum, Edebiyat Ile Soyluyorum, Seni Cok Seviyorum

Gulu Oylesine Sevmelisin Ki Soranlara Dikeni Yok Diyebilmelisin.
    .

Bir Insan Olunce Unutulmaz, Unutulunca Olur!

Senii Sevdigim Kadar Yasasaydim,oulsuz Olurdum.... Sen Hala Sonsuzludun Yuzunde Bir Damla Gozyasisin..

Firlatmistim Kalbimi Uzaga,en Uzaga.denk Gelirde Rastlar Diye Bir Yildiza...yanilip Susturdum,agrimin Cagrisini,cagrimin Kohnemis Agrisini...

Oysa Kim Bilir Ki ,yanagimda Yanginlardan Cok Once O Yarin Biraktigi Opus Izi Var... Yuregimde Anilardan Kalan Bin Dus Izi Var...

Kanmadim Aynalara Sana Kandigim Kadar...icimde Bir Bosluk Sana Yandigim Kadar..

Bir Cift Ela Goz Yuzunden Icimde Bir Sonbahar Aciyor Oyle Aciyor Ki, Acilar Acisiz Kaliyor, Mevsimler Ustume Devriliyor,kislar Kissiz Kaliyor...

Pasli Bir Yanlizlikti Avuclarimda..
    .ardimda Bir Yurek Yuku Ruzgar...ne Zaman Sevmeye Koyulsam,dogrulup Cogaldi Ayriliklar...

Seni Sildigimde, Anilar Defterinden,biliyordum Sokup Attigimi Hayatimin Yarisini...

Daglardaki Ruzgarin Esintisi Nasil Insaniin Icinde Bir Heyecan Yaratiyor Ise Iste Bende Seninleyken O Heyecani Yasiyorum Bitanem...

Eger Bir Ucurumun Kenarinda Dusmek Uzere Olsam, Asagida Bir Dal Olsa Ve O Dalin Sen Oldugunu Bilsem,olmekten Degil Bitanem Seni Kirmaktan Korkarim...

Seni Sevdigimi Soyluyorum Ama Bu Yalan,cunkusana Olan Duygularim O Kadar Ustun Ve Yuceki Askim Onlara Isim Bulamadim...

Bir Mezarci Olsaydim Seni Topraga Degil Kalbime Gomerdim Sevgilim...

Gecenin Izinde Iz Surdum Seni Aradim. Ay Sahidim,karanliklar Ise Isigimdi.sabahi Yapacak Gunese Ant Olsunki Seni Bulacagim Ve Benim Olacaksin,bir Seher Vakti.

Dunyanin En Agir Iscisi Benim, Nedenmi?
    . Cunku 24 Saat Seni Dusunuyorum...

Kimler Icin Dokmedimki Gozyasi,senin Icin Dokuyorsam Ne Cikar.omur Temelinden Her Bir Tasi,senin Icin Sokuyorsam Ne Cikar..
    .

Gul Dalinda Nasilsa,siir Sairin Dilinde Ne Ise Sen Yuregimde Oylesin.. Bunu Bilsende Bilmesende.....

Git Tabi Git.kirpiklerime Bir Kara Diken De Sen Ekle.henuz Sokaklarina Bile Alisamadigim Bu Kente Ver Beni Ve Bakisinin Talan Ettigi Yerlerimi Al Oyle Git..
    .

Seni Sevdigim Kadar Allahi Sevseydim Cennetin En Guzel Kosesi Benim Olurdu

Sen Gozumdeki Bir Damla Yas Olsaydin Seni Kaybetmemek Icin Hic Aglamazdim..

Sen Colde Bir Cicek Olsaydin Seni Kaybetmemek Icin Goz Yaslarimla Beslerdim..

Geceye Inat Gun Agirmakta,agaca Inat Dal Cogalmakta, Olume Inat Insanlar Cogalmakta,bense Sana Inat Seni Sevmekteyim.inat Bu Ya, Hepte Sevecegim….

Olsen Bile Benden Kurtulamazsin. Kefen Olur Bedenini Sararim.yagmur Olur Uzerine Yagarim.cicek Olur Mezarinda Acarim. Olsen Bile Benden Kurtulamazsin

Dunde,bugunde,yarinda, Yuregin Kadar Yanindayim. Kendini Yalniz Hissettiginde Elini Kalbine Koyben Hep Ordayim
    .

Baskasina Kendinden Fazla Deger Verme,ya Onu Kaybedersin Yada Kendini Mahvedersin Eger Bu Dunyada Seni Kimse Sevmiyorsa Bilki Ben Olmusum.

Guzelim Bebegim Herseyim Nerdesin Neden Cevap Yazmiyorsun Bana Cidden Bitirdinmi Herseyi Yapma Ne Olursun

Her Yeni Gelen Gunu Yeni Bir Umitle Beklemeli Her Yeni Gun Yeni Havalarla Gelir Gece Yagan Yagmurla Uyursun Sabah Bir De Bakarsin Odan Gunesli

Ask Nedir Biliyormusunuz?ask: Karsindakini Bulunmaz Hint Kumasi Sanmanla Enayi Oldugunu Anlaman Arasinda Gecen Zamandir...

Gunes Aydan Guclu Olabilir Ama Ayin Etrafinda Yildizlar Vardir Ben Ise Ay Kadar Beyaz Gunes Kadar Yalnizim
    .

Iki Gulu Sevdim Biri Kirmizi Biri Beyaz ...sen Beni Unutursan Kirmizi Gul Senin Olsun Ben Seni Unutursam Beyaz Gul Kefenim Olsun...

Seni Hic Unutmadim Ne Olur Don Artik. Gitmek Neyi Halletti Guzelim Donmeni Inanki Bekliyorum.son Defacik Ne Olur

Gulusune Bin Kirsun Siksada Olum Unutma Umuda Kursun Islemez Gulum
    .

Ask Bir Muz Kabugudur Tek Farki Bastiginda Ayaginin Degil Hayatinin Kaymasidir...

Hayat Bir Tiyatro Dediler Herkese Bir Rol Verdiler. En Zorunu Bana Verdiler.once Sev Sonra Unut Dediler.
    *DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

*HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die..
    .!!!

* Bizde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını
    ...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ/

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

*HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

*''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

*Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin..
    .

*kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ
    .

*sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

*çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa .
    .

*Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

*< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem..
    . yaNLızLığım Size ! emaneT

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«-
    S€vm€y€ €ngel değ!L m€saf€L€r.. G€ç!c! ßu ayrıLık.... ß!r rüya Farz€t.. Sonunda Zaf€r ß!z!m oLacak Saßr€T..!!!

ß!z! ß!zd€n ßa$ka K!ms€ !Lg!l€nd!rm€z.
    ..!! K!ms€de ß!z!mL€ !lg!l€nm€s!n..!! g€r€km€z...!!

GöZLeR Ne RenK oLuRSa oLSun GöZYaŞLaRı HeP aYNı RenKTiR...

GözL€r!m! KapaTSam YüZünü Görür müyüm? GündüzL€r! UzaTsam G€c€L€r ß!R KöRDüğümm.....

Ya H€R$€Y!!mm ..!! Ya H!!Ç!!mm ..!! SoRma DünYa N€ ß!Ç!!mm..!!! ß!R KöRDüğümm K! !Ç!mmm ...!! ÇöZDüKC€ DoLaNıYoR ...!!!

߀n aŞKı YanLıZ YaKı$Tı iÇin S€V€Rimm .
    . !!

ßüTün öZL€DiKL€R!im ߀ND€n aYRı YaŞıYoR...
    .!!!!

ß € $ P a R a € d € R M i V a r L ı q ı n . . . ? K i Y o k L u q u n ß e n i A c ı t S ı n . . .!!

A$k'La SakLanßaç ØYnuYØrum !! £n iYisi içimden 9'a kadar SaymaK we Ønu ØLduğu Yerde UnuTmak ...!!

KØrkma KaLß!m GeÇeR aCıSı !LK D€Famı a$ıK ØLdun Sen
    ...!! VaR mı aŞKın ßenLe KavgaSı SanK! !LKez aĞLıYoRsun Sen ..!!

- mükemmeL deqiLim ama FarkLıyımm ßi kıZım oLana kadaR €n iyiSi ßenim

Sen KraLSan ßen NeYim aŞkına KöLe miYim ..
    .!!! DaHa Ne iSTiYoSun Kapında mı öLeyim ...!!!

ß e $ P a r a € d e r M i V a r L ı q ı n . . !!! K i Y Ø k L u q u n ß e n i A c ı T S ı n ...!!!

ß ! L ! r m ! S ! n ß u $ € h ! R de S a n a a $ ı K ß ! r ! V a r . . .!!!

Deq!$T!R€m€zS!n ߀ni..
    . ߀n ßuyum ..!!! ß!raz Huysuz B!Raz KıRıK ...!!! ߀n K€nd!mL€ MuTLuyum ...!!!

sensiz kaLdım her anımda .
    .. !!! halime aCıyorumm ...!!! anLamı oLmayan ßütün a$kLarda hep ßizi Ya$ıyorum...!!!

- qeLecek çizip atsa qeçmi$i .
    ..!!!

$iddetLi qeçimsiz ...!!! **∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк..!

**ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı, αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı...

**gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм. υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм. ∂є∂ιм уα güzєℓιм ßєη ριѕкσραтιм….

**кιz ∂ιуé σηéм νéяéηιη.. gυzéℓ ∂ιуé кαşαя ѕéνéηιη! ραяα ∂ιуé ∂σѕт ѕαтαηιη! кяαℓ σℓѕα тαнтιηι мαƒуα σℓѕα мéкαηιηι ...!!!

**нαуαтι υçυяυмℓαя∂α géçмιş вιя α∂αмα∂α мézαя σℓαяαк υçυяυмυη кéηαяι уαкιѕιя. υηυтмα! υ¢υяυмυη кéηαяιη∂α∂α çι¢éкℓéя уéтιѕιя

**кãя∂ãη ã∂ãмℓãяιη ѕãℓтãηãтι güηє$ göяüη¢єує кã∂ãя∂ιя !

**ѕαкıη üzмєѕιη ѕєηι кαяşıℓıкѕız ѕєνqιℓєя, вαqяıηα тαş вαѕαяѕıη α¢ıℓαя вιяqüη ∂ιηєя. gι∂єη qιтѕιη αℓ∂ıямα уαηqıηℓαя∂α ѕöηєя.. ѕαкıη ∂öηüρ вαкмα αя∂ıηα кяαℓ'ℓαя öη∂є qι∂єя.

**∂αğℓαя σηυм∂é éğιℓιякéη кαуαℓαяα уαℓναямαмм.

**кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα.вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα ѕöz єтмє özℓємєктєη

ѕєηι уιηє ѕєνємєм вυηα ∂αуαηαмαм ѕαηα кöℓє σℓѕαм уιηє уαяαηαмαм вιяαz υzαк σℓαℓıм вєℓкι∂є уαяαя göя вαк σ zмη км кιмι αяαя

ραтαкℓα яυнυмυη кαяαмѕαя çσ¢υкℓαяıηı..αℓ єℓℓєяιη∂єη şєкєяℓι єℓмαℓαяıηı

нαуαтı ∂ιğєяℓєяιη∂єη кσρуα çєкєяєк уαşαмαк вυ∂αℓα¢α...

ƒυηкуι ѕαтαякη υтαηмıуσ|¢єzαуı göяѕє ∂ιzℓєяι тιтяєя|αувєηι göяѕє αℓтıηα уρя|ѕαgσραуα ∂ιккαт αηηєη ѕєηι ∂σя∂υηα ριşмαη σℓмѕη

Kalemimle satırlara bulanan bir şairim Bu yolda ben sonsuz sakinim Nerdeyim sessizce bende Yürüyorum aklım eserde Suskunum bugün yine bende Dertleri çek birak...!

''YAPTIĞIN YANINA KALMAYA¢AK ßİR KIYAMETTİR KøPA¢AK KULAĞINI AÇ İYİ DİNLE ZALİM SENİNLE ßİR HESAßIM VAR İNTİKAMIM ÇøK A¢I øLA¢AK''

ßir Şi$e Şarap Sırdasım ,Yanında Siqaram Mezesi øLSUN Sakın ßana Døkunma Ta$ ßasTım ßaqrıma KadehLere Merhaßa Askım Sana ELvada

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 290 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

**кαηıмα gιяιρ уüяєğιм σℓℓмυşѕυη.тєηιмє gιяιρ кσкυм σℓмυşѕυη.вυηυ ηαѕıℓ уαρтığıηı вιℓмισяυм αмα вє∂єηιмє gιяιρ ¢αηıм σℓмυşѕυη..!

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

N dnyLr yıktm sni buLmak içn, N umutLr unuttm sana geLmk içn! Snse 'ayrıLık' dedin en b$nda.. AğLa ağLa $mdi yLnzLığına!! ağLa..

Çocuum dü$ünme, birascık yaLan a$k için söLenen $eyLer..!

๒เt๓เş ๏l๔ยğย เçเภ คğlค๓ค ๏l๔ยğย เçเภ ﻮül!!

ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєт νυяυя...

çค๒ค ﻮöรtєг๓є çüภкü єภ เאเ şєאlєг єภ คz ๒єкlє๔เğเภ zค๓คภ ﻮєгçєкlєşเг…

єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!

öğгєtเlєภ єภ z๏г ๔єгร ђคאคttค ђคภﻮเ кöקгüאü кยllคภıק,ђคภﻮเรเภเ אıкคςคğıภ๔ıг...

คşк เкเ เภรคภıภ ๒เг๒เгเภє ๒คк๓ครı ๔єğเl ๒เгlเкtє คאภı אöภє ๒คк๓ครı๔ıг....

иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!

ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи..!

αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє ¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!

**özgüяℓüк, ѕσηυ мєçнυℓ вιя ƒιяαя∂ıя. ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!.

Dertlerimle başBaşayım....

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım...

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım.

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der.

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin.

4 duvar arası bana mesken.

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç

sSAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr..

aAşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!

şŞimdi qit istemiyorum qelme Sakın °«[Cã§ãÑøvã]»°

/\¯ ®øMëø ¯ /\

{ [email protected]@L ßø¥ }

¯`° ¢åPkIÑ° `¯

{ D£vÎL }

[[[ ®øßiÑ ]-[øøD ]]]

¯°²¤ m¥§t£®¥ ¤²°¯

[[[ åñGëL]]]

[email protected] LøVë

°±° Lµ¢K& °±°

{{{ Gë¢ë Kµ§µ }}}

± [email protected] ¥ü®ëK£î ±

¯°¯ [email protected] [email protected]` _°_

¯°²¤ ]-[îPî ØñLîÑ€ ¤²°¯

{ PL⥠± ßØ& }

[[[ ¤ TîîK¥ ¤ ]]]

[email protected] ° 9 °

¯°²¤ Më®MåîD ¤²°¯

[email protected]___®

ÑîKë___®

{{{ €ÑtëL }}}

Dëãt]-[ [email protected] / ßø¥

¯°²¤ PøKëMøÑ ¤²°¯

°-_-WøLF-_-°

±± M€®¢ëDë§ ±±

°°°Fø®€v€R LøVë°°°

¯°²¤ DëLî ¥ü®ëK ¤²°¯

[[[ MëMøLî ]]]

¤°± [email protected] ±°¤

°°° §îRîÑë °°°

¤¤DîåB£Ø¤¤

°°°F€ñ€rßâ]-[¢£°°°

~~߀§îKTâ§~~

««Gå£åTå§åR奻»

[email protected]

¥åKı§ıK£ı P®ëѧ

]-[øø£îGåÑ

M€T壣îCå

:::]-[µñTë®:::

°°§]-[åDøW°°

«««DåMî€Ñ»»»

Pø££îC€ ²°°¹

¯`°D®åCµ£Ã°`¯

«±°::R€î§::°±»

§åVåG€°Gå®DëÑ

§Cø®PîØñ§

*´¯`*ßøZKµ®T*´¯`*

««£ôV€®»»

-¬=©ÄÑåVã®=¬-

¦¦¦-}-{øKkÃßãZ-¦¦¦

±±«[Pâ£&Ä¢Ø]»±±

´¯`§µPë®M€ñ´¯`

´¯`§µPë®G´¯`

¯`°²¤ßÄTmëѤ²°`¯

¦~° Pî§KøpÂT °~¦

*´¯`*©Ä§µ§*´¯`*

椺{Gµ€§T}°²ºæ

¯`*Gµë§§*´¯

*=¤º°GëZgîÑ°º¤=*

~^~[ßô©ëK]~^~

(¯`'·.«P£å&€®».·'´¯)

¯`'·.Fë®®ãRî.·'´¯

¯`°¤º²«Pø®$]-[뻤º¯

®~~ßµ®§â²ººº~~®

«»Mµ®å']['«»

ßê$îKTâ$

Çâ®$

*´¯`*ÂpØ££ø*´¯`*

~}-{âîM ®ëVîVø~

«U|_']['®Ä¯Ã§£åÑ»

']['øMm& ¯ }-{î£FîGëR

DøÑñà Kå®ÃÑ

®ÃLp}-{...LâµRëÑ

«{ÑîghT Rîdë®»

«···ºFI2èéDøMº···»

!!^\[email protected]!!/^!!

#^^prøÚd³GÏ®£°

''DéVi£ of ¥Oú® héå®''

{{ UncONscıOUS }}

~W¥¢£€ff~

v~ÃfRåiD ¤f L¤\/é~

7']['h }-{øµ§ë

']['â®Kã]\[

Mµ§']['@Fâ

§â]\[å£ Dا']['

GôK}-{å]\[

Â}-{m€']['

€ß®µ

Få']['mÂ

Â¥$€

°M€£']['ëM°

°²¤PîÑâR¤²°

±Di)_ëK±

ç)_ı

««GíZëM»»

[[[µZÄ&£ı]]]

C£µBbë®

¬=椺²°`JíGø£ô`°²º¤æ=¬-

Díë§È)_

']['®íBµ]\[ ¢Ø©µgµ

Dâ£Gı¢

D®âgØÑ

G£âd¥â']['ö®

']['ë®Mi]\[ª']['ôR

§âVâ$¢ı

§ëMpÃ']['îK

®ØmÃñ']['ík

Ù']['âÑgé

Kâ®íZmÃ']['íK

§ø§&ë']['íK

nick falan bahane ama bunlar şahane))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ama Ama Bunlarda KalmiŞŞŞ.....

Ama Ama Bunlarda KalmiŞŞŞ.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. şahane nickler

şahane nickler

şahane nickler sahane nickler en şahane kavgalı nikler ..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken .. Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_? sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar.. YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !! '...
  3. Şahane nickler

Şahane nickler

şahane nickler fotoğraf altı nickler -Ayaklarınızın üzerind duruyorsunuz Tamam iyi de Bastıqınız Yer Neresi ??? -Belki ruh çaqırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çaqırılan ruhun gelirvermesidir. -єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!! -αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !!! -Gönlümü alma,başımı okşama ...Başka sevdalara doğru yelken açışının bendeki acısını hafifletmeye KaLkma...
  4. Kısa ama anlamlı nickler

Kısa ama anlamlı nickler

tek kelimelik nickler tek kelime nickler kelimelik anlamlı sözler anlamlı kelimeler kısa sözler nickim anlamlı ama kısa olsun diyorsan işte sana göre kısa bir o kadarda anlamlı msn nickleri yağmuR oLsam yağSam Sana... qiden yoLcuLardan en çok ßen yanLızım. . . qeLmeSSen qeLme "uzak" ya da "yakın" sen oL yeteR ki . . wazqeçiLmek ßedava. . . ßen yüRek acıSı mıyım ? ? ?...
  5. Bunlarda komik ama :D

Bunlarda komik ama :D

Bu duvarlar süper başka hiç bir yerde olduğunu düşünmüyorum :huhe: ya da ..... :huhe:

Sayfayı Paylaş