gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

nick olarak kullanabileceğiniz anlamlı sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

anlamlı nick isimleri nik isimleri anlamlı nik nık ısımlerı isim nickleri ..кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя...
    ѕєνgιℓιℓєя, güzєℓℓιgє zαмαηℓα αℓιѕιρ σηυ gözℓєяιуℓє ∂єgιℓ ∂υуgυℓαяιуℓα göямєує вαѕℓαяℓαя

ѕєνмєк, вιя вαѕкαѕιηιη нαуαтιηι уαѕαмαктιя

υмυ∂υηυ уιтιямιѕ σℓαηιη, вαѕкα кαувє∂є¢єк вιяѕєуι уσктυя

--вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕözℓєя∂є уαℓαη çσктυя αмα gözℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα

αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

καяѕỉℓỉκѕỉζ ѕєvğỉиỉи ,vє₣αѕỉζ ѕєvğỉℓỉиỉи ,вσмвσѕ καℓαи вỉя єℓỉи α¢ỉѕỉиỉ вαиα ѕσя , вαиα ѕσя уαℓиỉζℓỉğỉ..!

Üζüℓѕєи єℓỉиє вỉяѕєу ğєçмєζκỉ,∂üиуαиỉи нαℓỉ вυ нỉç ∂єğỉѕмєζκỉ,ѕαиѕ иє ζαмαи ğüℓєя вỉℓỉиємєζκỉ ∂єятℓєяє вσѕvєяỉρ уαѕαмαℓỉѕỉи..!

αѕκтαи уüzüмüz ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉzє ¢αиı σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕızѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!
    ••.•´¯`•.•• єภ ๒üyüк คşкı๓ รєภรเภ••.•´¯`•.••

~~~ηαѕıℓ вιя ѕєν∂αуѕα вυ "кαяşı" кσуαмαм~~~
    уαяıм кαℓ∂ıм.. ѕєηι ∂üşüηєяєк вιттι вιя gє¢є ∂αнα.. gözℓєяιм αηℓαтıуσя нιѕℓєяιмι αмα..вєη ιѕтєѕєм∂є кєℓιмєℓєяє ∂öкємιуσяυм...αğℓıуσяυм αğℓα∂ıкçα вιя кєz ∂αнα αηℓıуσяυм ѕєηι ηє çσк ѕєν∂ιğιмι..öуℓє вιя нαℓє gєℓ∂ιм кι вαктığıм,göя∂üğüм,∂υу∂υğυм ѕєηѕιη.. çσк υzαкℓαя∂αѕıη(!) αмα...

ѕєηι ѕєνιуσяυм...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

HASRETLİK ÇEKİLMİYOR BU SOĞUK GECELERDE...SENSİZ YAŞAMADIM Kİ....BU KAHPE BOŞ ŞEHİRDE...!!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

¦ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

¦ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

¦ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

¦ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

¦ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

¦ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

nick olarak kullanabileceğiniz anlamlı sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nick olarakta kullanabileceğiniz güzel sözler!!!

nick olarakta kullanabileceğiniz güzel sözler!!!

karşılıklı atışma sözleri Hakiki arkadaşlık, sıhhatten farksızdır, kıymeti, ancak elden gittiktensonra anlaşılır. Golti Hiçbir arkadaş arkadaşlığını ispat edene kadar gerçek arkadaş değildir. Baumont Fletcher İstemek yetmez, amacımıza ulaşmak için şiddetle arzulamamız gerekir. Ovidivs Güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa. Aşık Veysel En sürekli aşk karşılıklı olmayan aşktır....
  2. imzanızda kullanabileceğiniz duygusal sözler

imzanızda kullanabileceğiniz duygusal sözler

duygusal içten sözler derin duygulu sözler koca sehirde bir basınayımm....yha ölüm kurtaracak beniii... ydaaa senn!!!her defasında ucurmun kenarında buluyorum kndimiii... intihar mı amacım,yoksa kayboluş mu?kurtulmak mı istiorumm,yok olmak mı?acıyan bir tarafım yok artık benmm..acılar bileeee dost olmus bana...körelmiş ruhumm... haz duyamıorm sevgden yada nefrettenn...bos kaldı içimm.. hc br...
  3. anlamlı sözlerden nickler

anlamlı sözlerden nickler

acı verici nickler aci verici nickler ders acı aşk sözleri anlam sözler DURMUS SAAT BILE GUNDE IKI KEZ DOGRUYU GOSTERIR (V.I.LENIN) ASK COK RENKLI BIR CICEKTIR AMA YETISTIGI YER KORKUNC UCURUMLARIN KENARIDIR.(STENDHAL) SACMA BIR ZAMANIN KIYISINDA KURULMUS YASAMDAN NE FAYDA BEKLENEBILIR KI GEC OLMADAN GITMELI SIYRILMALI MAKAMSIZ UMUTLARLA YANYANA GUZEL BIR YASAM TASINMALI BERRAKLIKLARA......
  4. Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..! Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce 1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener...
  5. Güzel ve anlamlı sözlerden nickler

Güzel ve anlamlı sözlerden nickler

# 1. Herkes, insanlığı değiştirmeye çalışıyor, kimse, kendini değiştirmeyi aklından geçirmiyor.* # 2. Basit bir insan zamanını nasıl öldüreceğini, değerli bir insan da nasıl kazanacağını düşünür. # 3. Kibir, bele bağlanmış taş gibidir. Onunla ne yüzülür nede uçulur. # 4. Sevmek, birbirine bakmak değil, birlikte aynı yöne bakmaktır. # 5. Bir fikrin acemi savunucusu, usta saldırıcısından daha...

Sayfayı Paylaş